Тільки для справжніх пані!

Знайомства в Інтернеті. Поради дівчатам від психолога для вдалих знайомств в мережі

Знайомства в Інтернеті. Поради дівчатам від психолога для вдалих знайомств в мережі

Серед різноманітних благ індустріально – технологічного прогресу, якими не втомлюється нас балувати цивілізація, є знайомства в соціальних мережах. Подібний спосіб пошуку судженого або судженої є дуже зручним, адже єдине зусилля, яке потрібно затратити, це створити обліковий запис на сайті знайомств, заповнити анкету і відповідати на запитання всіх зацікавлених. Після цього залишається чекати, коли доля пошле вам вашу половинку, як кажуть, не відходячи від каси, або комп’ютера з виходом в інтернет. Але чи буде таке спілкування тривалим і перспективним? Що ж являє собою знайомство в Інтернеті і які практичні поради дівчатам, що бажають спробувати своєї долі онлайн?

Отже, ви вирішили почати спілкування в соціальній мережі або на сайті знайомств. Благо подібних зараз існує величезна безліч. Тому досить легко підібрати собі найбільш точно відповідає вашим цілям і побажань: шукаєте короткий і необтяжливе знайомство – реєструєтеся на одному сайті, хочете серйозних стосунків і шукаєте супутника життя – заповнюйте анкету на іншому. Тому відразу придивляйтеся до головній сторінці: цілі, які переслідують залогіненние на ньому люди, зазвичай відкриваються відразу.

Максимально вкажіть в анкеті свої дані та вимоги, які ви виставляєте до претендентів. Це дозволить у майбутньому уникнути вам розчарувань, коли потенційний партнер, який вже встиг зацікавити вас, відмовиться від продовження спілкування на те підстави, що ви брюнетка, а не власниця білявих локонів, або ваше хобі насправді – в’язання гачком замість улюблених їм сплавів на байдарці по гірській річці.

Намагайтеся викласти найбільш вдалу свою фотографію. Підійдуть ті знімки, на яких добре видно обличчя, фігура. Тут є невелика хитрість: навіть якщо ви вважаєте, що в вашій зовнішності існують які-небудь недоліки, їх можна приховати за допомогою добре підібраного одягу, особливостей пози, в якій вас фотографують, а відкрита щира посмішка здатна не тільки прикрасити, а й дійсно перетворити звичайнісінькі риси обличчя. Ну і звичайно, намагайтеся, щоб це не були занадто відверті знімки, адже людина, що переглядає вашу анкету, може скластися певна думка. Ще одне, що може відразу викликати відразливе враження, це фото, на якій крім вас вгадується ще молодий чоловік. Навіть якщо це ваш брат, племінник чи дядько.

Не варто відразу вказувати свій номер телефону, адже насправді жартівників або тих, хто просто займається подібним проведенням часу в мережі, дуже багато. Залишаючи номер, за яким з вами можна зв’язатися, ви ризикуєте приймати дзвінки від усіх, які читають вашу анкету, навіть якщо ці люди не серйозно зацікавлені в знайомстві з вами. Якщо ви захочете почути голос людини, який вам сподобався, познайомитися з ним ближче, то просто в процесі спілкування попросіть його номер телефону і дасте йому свій.

Уважно читайте листи, які приходять вам на пошту. Іноді чоловік просто розсилає копії одного тексту багатьом «своїм дівчатам», економії часу, який можна витратити на лист, бажання охопити більший контингент, чи інших міркувань, які, втім, ніяк не підтверджують її зацікавленість в спілкуванні саме з вами. Тому читаючи, шукайте стандартні, клишированние фрази.

Звертайте увагу на фото, викладені на сторінці вашого інтернет-залицяльника. Іноді людина публікує не свої власні фотографії, а знімки хлопців з глянцевих журналів. Такі картинки повинні наштовхнути на думку про реальність і відповідно зовнішності справжньому людині, з яким ви спілкуєтеся. Адже багато людей вибирають спосіб познайомиться саме Інтернет через своїх недоліків у зовнішності, а як відомо, в анкеті можна назватися хоч другим Аленом Делоном і надати відповідні фотографії.

Уважно читайте анкети хлопців, які виходять з вами на зв’язок. Цілком можливо, що деякі з них вказують про себе невірні дані або замовчують деяку інформацію взагалі. Якщо людина залишає багато граф відкритими, навряд чи це говорить про його серйозний намір побудувати відносини, познайомившись в мережі. Люди, які прагнуть дізнатися про кого-то побільше, так само докладно будуть писати і про себе. Якщо ж ви побачили логічне невідповідність у наведених їм даних, це теж може свідчити про його недобросовісність. Наприклад, якщо хлопець вказує на досить високий рівень свого місячного доходу, хорошу посаду, але разом з тим залишає графу з утворенням або знанням іноземних мов відкритою.

Звертайте увагу, скільки часу ваш співрозмовник проводить на сайті, і в які години зазвичай виходить на зв’язок. Іноді одружені батьки сімейства, просто для різноманітності і розваги, шукають нових знайомств в Інтернеті. В такому разі він буде в режимі онлайн найчастіше вдень, у робочі години, а ввечері та у вихідні зв’язок з ним буде відсутній. Звичайно, можна спробувати спробувати розвивати знайомство і з такою категорією чоловіків, але далеко не факт, навіть якщо зустріч все ж відбудеться, що відносини будуть мати перспективи.

І найголовніше побажання – спілкуючись в мережі, намагайтеся не загрузнути у віртуальному світі. Таке спілкування набагато простіше і легше звичайного. Адже в ньому не потрібно намагатися щось довести вподобаної людини, намагатися створити гарне враження, адже в будь-який момент анкету можна стерти, а аккаунт видалити. А далі все по новій, тільки з ще більш захоплюючими і цікавими розповідями про себе. Можна вигадувати нові ролі, образи, одягати будь-які на вибір маски, в той час як насправді ви вважаєте себе самої пересічною особистістю. Втеча у світ Інтернету є в деякій мірі втечу від справжнього себе. І втрачаючи цю «справжність», ви ризикуєте не знайти її в якийсь момент, покинувши онлайн режим.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Нерозділене кохання — що робити? 5 рекомендацій від психолога

Зміст: Нерозділене кохання або невротична прихильність? Нерозділене кохання — покарання… але для кого? Поради психолога — що робити, якщо ваше кохання нерозділене Як багато знайдеться в світі людей, які просто…

Як попросити прощення у дівчини — 4 вірних способи

Зміст: Найпоширеніші причини сварок у відносинах Чотири способи, як попросити прощення у дівчини Щоб зберегти ідеальні любовні стосунки, і чоловіки, і жінки повинні докладати до цього максимум зусиль. Адже сьогодні…

Як попросити прощення у хлопця? Поради для дівчат

Зміст: Чому люди сваряться? Як же попросити прощення у коханого хлопця? Далеко не всі відносини між чоловіком і жінкою розвиваються гладко. Адже кожна людина по-своєму егоїстичний і завжди прагне до…