Тільки для справжніх пані!

Здоров’я живота: як зміцнити і підтримати?

Здоров'я живота: як зміцнити і підтримати?

Зміст:

«Золота середина» нашого тіла – це, звичайно ж, живіт. У ньому розташовуються мільярди нервових закінчень, тому він і реагує на все так відчутно. А щоб «серединка» завжди була в нормі, піклуватися про неї слід з особливою увагою. Отже, як зміцнити і підтримати здоров’я живота?

Життя без стресів

Якщо хочете зберегти кишечник здоровим, перш за все, уникайте стресів і гіподинамії. Активність кишечника знижується в рази, коли ви мало рухаєтеся. Що ж стосується я стресів, то вони сильно навантажують організм і нервову систему. Як наслідок, у нас зовсім не залишається сил на перетравлення і засвоєння їжі. Виникають болі в животі, може посилитися газоутворення, можливі запори, які дуже шкодять нашому здоров’ю в цілому.

Здорові зуби

Рідко хто при захворюваннях шлунка і кишечника шукає проблему в ротовій порожнині, а саме в зубах. І дарма, адже саме нездорові зуби можуть провокувати захворювання ШКТ. При перших же проявах карієсу, болях в яснах, поганому запаху з рота варто звертатися до стоматолога, благо зараз приватних клінік і кабінетів з висококваліфікованими фахівцями та сучасним обладнанням достатньо, і навіть існує цілодобова стоматологія для екстреної допомоги, коли до ранку терпіти зубний біль неможливо.

Секретне вправа

Уникнути проблем з травленням, зміцнити і підтримати здоров’я живота можна, роблячи одне просте вправу. При регулярному виконанні, воно допоможе зміцнити мускулатуру нижній частині живота. Отже, лягайте на спину і витягайте ноги. Зігніть праву ногу в коліні і підніміть її вгору (кут між стегном і тулубом повинен бути прямим). Лівою рукою обійміть коліно. Підніміть другу ногу і підтягніть обидва коліна до живота, обхопивши їх руками. Повторіть те ж саме з лівою ногою. Виконувати вправу потрібно 6-10 разів. Інші корисні заняття для нашого кишечника – це ходьба, їзда на велосипеді, підйом по сходах. Обов’язкова умова – робіть їх завжди з задоволенням!

Вся сила — в злаках!

Скажіть, що ви їсте, і ми скажемо, який у вас кишечник. При багатому злаками, овочами та фруктами раціоні травлення завжди буде в нормі, а всі розлади підуть у минуле. Відмінно засвоюється зелений салат, томати, морква, цукіні. А ось такі прянощі, як розмарин і чебрець, не дуже корисні для кишечника. Але що б ви не їли, обов’язково стежте за свіжістю і чистотою продуктів – це саме головне правило!

Напружуємо і розслабляємо

Що ж робити, якщо проблеми з травленням вже виникли? Як повернути живота здоров’я? Спробуйте просту гімнастику, засновану на розслабленні і напрузі. Вона допоможе відрегулювати роботу кишечника. Встаньте прямо, розставте ноги на ширину плечей. Підніміть руки вгору і трохи відведіть їх назад. Сильно напружуйте корпус протягом 15 секунд. Потім покладіть руки на талію і з прямою спиною нахиліться вперед (ноги в колінах можна зігнути). Вправу повторіть 5 разів.

Скручиваемся

Ще одна вправа, що варто взяти собі на озброєння, щоб підтримати здоров’я живота. Воно полегшить біль в кишечнику при метеоризмі. Сядьте на стілець так, щоб його спинка опинилася праворуч від вас. Поверніть корпус у бік спинки і обхопіть її обома руками. Затримайтеся в такому положенні на 15 секунд. Пересядьте на стільці, щоб його спинка опинилася зліва. Повторіть вправу. Якщо біль не проходить, скористайтесь препаратами на основі симетикона. Він руйнує пухирці газу в кишечнику, здуття зникає. При регулярних нападах краще звернутися до лікаря.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Аккупунктура — голковколювання

Зміст: Пряме попадання Сила – в пальцях Вухо вилікує від усього Китайська медицина у себе вдома Акупунктура, або акупунктура — один з тих методів лікування, секрети якого губляться в глибині…

Як правильно відпочивати?

Зміст: Гармонізуйте Налаштовуйтеся на позитив Балуйте себе Відчувайте Творіть Справі — час, а потісі – вихідні. Частенько ми міркуємо саме так. Весь тиждень наполегливо «вантажимо» себе на робочому місці, а…

Очищення кишечника народними засобами

Про Очищення кишечника народними засобами ходить багато різних розмов. Одні кажуть, що цю процедуру необхідно проводити регулярно, хоча б один раз в тиждень, інші стверджують, що вона може призвести до…