Тільки для справжніх пані!

Застосування меду при вагітності

Застосування меду при вагітності

Натуральний продукт, створюваний бджолами, відомий своїми цілющими властивостями. Представниці прекрасної половини, які звикли вживати солодке і корисне ласощі, задаються питанням: «Чи можна вагітним мед»?

Ще з давніх часів на Русі було прийнято захищати жінку в положенні за допомогою продуктів бджільництва. Багато корисні рецепти збереглися і донині.

Корисна дія продукту

Якщо б мед не був продуктом, його можна було віднести до біологічно активним добавкам. У його складі величезна кількість вітамінів і речовин, що запускають обмінні процеси. Його корисні властивості включають в себе такі, як:

Чи можна вагітним мед? Відповідь на це запитання однозначна. Він позитивний. Мед при вагітності цінується за свої здібності:

Тим, хто знаходиться в групі ризику в процесі виношуючи дитину, часто радять вживати інші продукти бджільництва: пергу, бджолиний розплід, маточники.

Що потрібно знати вагітній жінці?

Відомо, що мед здатний викликати алергію. Тому при її наявності або раптово відкрилася індивідуальної непереносимості продукт при вагітності слід виключити. Якщо немає подібних ознак, то все одно вживати його потрібно обережно. Гормональні зміни, які відбуваються в жіночому організмі, здатні викликати нові реакції на старі продукти. Є ймовірність, що на мед при вагітності виникне алергія. Тому слід обережно вводити його в раціон. Досить з’їсти половину чайної ложки з ранку, щоб перевірити наявність небажаної реакції.

У зоні підвищеного ризику перебувають жінки, у яких:

Побоюватися потрібно не тільки внутрішнього вживання меду і продуктів з них, але і зовнішнього застосування. Причому перевіряти реакцію організму слід у кожному випадку.

Жінки, які в процесі виношування дитини вживають продукт бджільництва, швидше налагоджують лактацію. У них виробляється більше молока.

Корисні рецепти для вагітних

Якщо небажаних наслідків при медової перевірці не виявлено, можна використовувати його як профілактичний чи лікувальний засіб.

Для підвищення імунних сил, зняття втоми, дратівливості, позбавлення від безсоння допомагає чай з медом і лимоном. Вода з цим продуктом бджільництва рятує також від нудоти.

У разі захворювання на ГРВІ чай з медом і лимоном здатний позбавляти від кашлю. Можна також використовувати рецепт з редькою:

Вживати такий мед при вагітності допускається по 1 чайній ложці три рази в день. Якщо виникають сумніви, чи можна вживати в положенні даний продукт, слід попередньо перевірити організм на індивідуальну непереносимість. Часто використовувати такий рецепт не можна. Ефірні олії редьки здатні спровокувати викидень або передчасні пологи.

Для боротьби з токсикозом воду з медом. Чайну ложку продукту треба розвести в чашці води. Випивати все необов’язково. Це дозволить не провокувати напади нудоти.

Бажають зберегти в хорошому стані свою шкіру, можуть робити медові обгортання або маски для тіла. Для цього досить нанести розігрітий до комфортної температури продукт на проблемні ділянки тіла і груди, обернути їх термоплівкою. Мед значно покращує кровотік, тому через півгодини необхідно прийняти душ. Після «солодкого доктора» можливо поява почервоніння, яке йде самостійно протягом години. Мед не лише захищає від розтяжок, але і дозволяє зберегти форму грудей.

Якщо в період виношування дитини стали проявлятися венозні судини на ногах, згодиться рецепт аплікацій:

Протипоказання

Жінкам, у яких є проблеми з серцем, варто відкласти мед в бік під час вагітності. Його вживання здатне збільшувати навантаження на цей важливий орган. Протипоказаний смачний продукт і для тих, у кого:

Інгаляції проводити також не рекомендується, щоб не нашкодити розвитку легеневої системи плоду.

Зловживати диво-засобом не варто. Слід пам’ятати, що будь-яка речовина може накопичуватися і давати небажаний ефект. Організм вагітної жінки стає більш ніжним, тому мед потрібно вживати при відсутності протипоказань, але акуратно.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Правильне харчування влітку для очищення і зміцнення організму

Влітку раціон людини повинен змінюватися – це закладено самою природою. Як, що і в яких кількостях потрібно є в теплу пору року, розповідає команда проекту legkopolezno. ru. Незважаючи на те,…

Правильне і корисне харчування: меню на тиждень

Зміст статті: Який вплив має раціон У чому ж потребує наш організм Де знайти вуглеводи? Білки Жири Мінеральні речовини Раціон Висновок Все більше людей цікавиться правильним харчуванням. Що ж насправді…

Правильне харчування для дійсно здорового способу життя

Зміст статті: Принципи харчування Харчування рослинними компонентами Режим харчування і калорійність Багато сучасні люди для свого фізичного і емоційного розвитку вибирають дві головні речі: по-перше, правильне харчування як фактор здорового…