Тільки для справжніх пані!

Заробляти гроші цілком реально: як почати?

Заробляти гроші цілком реально: як почати?

Маючи бажання працювати в інтернеті, новачок стикається з масою незрозумілих речей питань: де і що робити, як почати заробляти в інтернеті, щоб отримати дохід і не стати жертвою обману. Існує два основних види заробітку на просторах всесвітньої мережі. Перший – отримання доходу від створення свого сайту, а другий варіант передбачає роботу на біржах та в соціальних мережах.

Заробіток на своєму ресурсі – надійний і грошовий, проте він вимагає підготовчої роботи. Необхідно мати стартовий капітал, щоб розкрутити ресурс – потрібно придбати доменне ім’я для сайту, оплатити послуги хостингу, а потім вкласти кошти на просування в пошукових системах.

Власний ресурс

Щоб заробити більше на своєму сайті, необхідно вибрати один або кілька варіантів:

 • Продаж посилань – участь у роботі біржі посилань, яка виступає таким собі посередником, який пов’язує Web-майстра і оптимізатора. Кожен оптимізатор зацікавлений в тому, щоб розкручувати свій сайт правильно, тому він набуває місце на вашому ресурсі, публікуючи на ньому своє посилання.
 • Контекстна реклама – досить встановити на своєму сайті рекламний блок і налаштувати його, щоб там з’являлися посилання. За кожен перехід по них ви будете отримувати певну грошову винагороду.
 • Файлообмінники – можливість заробляти, розміщуючи посилання на ресурси, де можна завантажити певний файл. При певній кількості скачувань ви отримаєте дохід від файлообмінника.
 • Реклама Pop-Up – достатньо прописати на своєму сайті певний «сценарій», щоб відвідувачі бачили спливаюче рекламне вікно. Дохід надходить від сайтів, на які переходять люди, роблячи клік по такому банеру.
 • Тізерна реклама – аналог попереднього виду оголошення. Основна різниця – наявність, крім текстового матеріалу, ще й завлекающего зображення.
 • Біржі статей – зареєструвавшись на одному з численних ресурсів, можна продавати власні статті з рекламними посиланнями оптимізаторам.
 • Партнерські програми – можливість отримувати дохід за залучення користувачів на певний ресурс.
 • Банерна реклама – досить розмістити на своєму сайті банер рекламодавця і отримувати за це стабільний дохід.
 • Зовнішні ресурси

  Робота на сторонніх сайтах, на відміну від свого власного порталу, вимагає багато старань і зусиль, забирає час. Як почати заробляти гроші в інтернеті? Суть заробітку полягає в трансформації наданої послуги в гроші (за виконану роботу – певний дохід).

  Такий активний заробіток – не завжди постійний, вимагає пошуку і старання. Однак він має свої переваги, оскільки обсяг доходу залежить тільки від працездатності самого працівника.

  Найпоширенішим активним видом роботи вважається можливість заробити правильно на постінгу – цей термін має на увазі написання заміток, коментарів у блогах і на форумах.

  Є й інші популярні форми віддаленої роботи:

  Найпоширенішим видом заробітку вважається фріланс, оскільки ця система надає роботу на дому в інтернеті через комп’ютер. Фрілансер займається переробкою текстів для різних інтернет-магазинів, порталів, соціальних сторінок. Він вирішує питання просування сайтів, інтернет-магазинів. Надає послуги веб-дизайну, а також правильно виконує роботи по оптимізації інтернет-ресурсів. Є певний сегмент діяльності, спрямований на написання курсових, дипломних робіт, виконання перекладів.

  Новачки фріланса здатні також швидко заробити, маючи знання в одній з перерахованих вище областей.

  Можливості для новачків

  Новачки в сфері інтернет-заробітку можуть прикласти своє уміння по одному з таких напрямків:

 • Виконувати на біржах нескладні завдання – найбільш доступний спосіб заробити. Тут є широкий вибір завдань, що підходять навіть тим, хто зовсім не вміє нічого робити, проте навчився користуватися комп’ютером. Наприклад, досить відшукати певну інформацію, помістити коментар, опублікувати відгук для онлайн-магазину, написати для рекламної дошки оголошення, наповнити вже готовим матеріалом або фотографіями сторінки певного ресурсу і багато чого іншого.
 • Участь в різноманітних опитуваннях. Досить простий і неймовірно швидкий спосіб заробити, оскільки можна отримати за кожен опитування 30-50 рублів. Потрібно лише відповісти на питання правдиво, опубліковані в анкеті на спеціальному ресурсі.
 • Відгуки. Багато ресурси, а особливо інтернет-магазини, бажають мати відгуки про реалізуються товари чи надаються послуги. Вони завжди готові добре оплачувати якісні публікації. Вартість приблизно 100-200 рублів, оплачуваних за кожні 500 переглядів відкликання відвідувачами.
 • Партнерки. Досить багато ресурсів активно розповсюджують власні партнерські програми. Вони готові багато платити за просування їх сайту і масову рекламу. Оплата відбувається за кожного клієнта, що перейшло до них по реферального посиланням. Зазвичай так можна заробити, маючи власний сайт або соціальну сторінку.
 • Фотографії. Багато власників певних ресурсів шукають оригінальні фото. Вони зазвичай добре оплачують дійсно якісні роботи. Також є спеціальні сайти, на яких доступно розмістити на продаж власні фотографії. Ще один варіант – створити, а потім розкрутити особисту сторінку фотохудожника.
 • Написання програм. Це серйозна можливість заробити. Вона доступна тим, хто навчився програмувати.
 • Електронні книги. Зараз постійно зростає споживчий попит на літературу, курси та підручники в електронному вигляді. Досить правильно пакувати цікаву інформацію, а потім просувати отриманий продукт, отримуючи прибуток.
 • Заробити в соцмережах може будь-хто, у кого є хоч найменший досвід спілкування там. Легше за все тим, хто годинами не покидає соціальні мережі. Даний варіант заробітку дуже простий, абсолютно не вимагає фінансових витрат. Потрібно лише зареєструватися на одному з ресурсів, що пропонує заробити в соцмережах, а потім почати плідну діяльність.

  Необхідно буде виконувати всілякі завдання – додавати друзів, залишати лайки та коментарі, вступати в різні групи, робити репости. Цілком природно, що простіше буде працювати той, у кого багато друзів, щоб частіше з’являлися лайки під фотографіями та нотатками. У такому випадку людина може розраховувати отримати більше всіляких завдань. Зручно мати багато акаунтів, причому в різних соцмережах, так як: «ВКонтакт», «Мій світ», «Facebook», «Однокласники», «Twitter» та інших, оскільки скрізь можна непогано заробити. Практичніше створювати допоміжні акаунти, тоді не доведеться засмічувати рекламою особисті сторінки.

  Як використовувати соцмережі

  Необхідно зазначити, що для отримання прибутку від соціальних мереж необхідно мати розкручену сторінку. Якщо ваша група налічує близько десятка передплатників, тоді складніше буде на ній заробити. Поки група ще не стала популярною, краще починати з лайків. Цей вид заробітку не вимагає наявності безлічі передплатників. Ніколи не панікуйте, працюйте над просуванням власних сторінок, і все неодмінно вийде.

  Висновок

  Мережевий заробіток – перевага майбутнього. Спочатку необхідно навчитися користуватися своїм ПК та всесвітньою павутиною, все інше додасться. Намагайтеся, вчіться, сміливо вперед – результат неодмінно буде досягнуто, після чого ви переконаєтеся, що варто було починати заробляти в Інтернет.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Високооплачувані професії та спеціальності для дівчат

  Зміст статті: Кращі спеціальності для дівчат Бухгалтер Візажисти і стилісти Стоматолог Реклама Стюардеса Фітнес-інструктор Фотограф Вже давно минули ті часи, коли чоловік був годувальником, а жінка – берегинею домашнього вогнища….

  Вибір майбутньої професії

  Зміст статті: Визначаємося з вибором Робота з розрахунку Спеціальність за душі Часто кожна людина рано чи пізно стикається з питанням вибору своєї майбутньої спеціальності. У більшості випадків це відбувається в…

  Вибір IT-професії: на що звернути увагу?

  Зміст статті: Хто такий веб-дизайнер? Над чим працює верстальник? Що робить тестувальник? Системний адміністратор Чим займається програміст? Information Technology – сама ця сфера та її фахівці на сучасному ринку праці…