Тільки для справжніх пані!

З-за чого з’являються прищики на тілі та обличчі у дитини?

З-за чого з'являються прищики на тілі та обличчі у дитини?

Прищі у дітей – це дуже серйозна проблема, здатна з’явитися абсолютно раптово. Крім того, прищі викликають фізіологічні проблеми (свербіння, кровоточивість), вони також можуть впливати на психіку дитини. У цій статті будуть розглянуті всі основні моменти, які допоможуть якомога швидше позбутися від прищів.

Чисте тіло і відсутність комплексів, що завдають шкоди дитині – це не тільки запорука здоров’я, але і життєвого успіху. Люди кажуть, що немає єдиного засобу, яке допомогло б позбавитися від прищів. Спосіб лікування залежить від причини виникнення. Перед початком лікування обов’язково проконсультуйтеся з лікарем і переконайтеся, що прищики на тілі дитини не є наслідком інфекційного захворювання.

Причини виникнення прищів

Існує кілька видів прищиків у дитини.

Профілактика прищиків

Як правило, саме неправильне харчування і погана екологія найчастіше викликають проблеми зі станом шкіри, провокують різні захворювання і сприяє появі прищів.

Також частою причиною є відсутність елементарної гігієни. Маленькі прищики на лобі у дитини часто з’являються з-за того, що він часто смикає волосся і доторкається до чола брудними руками.

Нехай з малих років він дотримується наступних правил:

 • Особиста гігієна. Привчіть малюка регулярно вмиватися, чистити зуби, мити руки з милом, не чіпати лоб брудними руками і не користуватися чужим рушником, гребінцем, мочалкою і іншими речами особистої гігієни. Постільна білизна необхідно міняти раз в тиждень. Натільна і нічний білизна – щодня.
 • Правильне і здорове харчування. Нехай карапуз їсть побільше овочів, фруктів, зелені. Стежте, щоб всі продукти були вирощені в екологічно чистій місцевості. На солодке краще всього вживати мед і сухофрукти. Не потрібно сипати в чай цукор або їсти цукерки. Рафінований цукор провокує розвиток карієсу, тому краще обійтися без нього.
 • Режим дня. Організуйте дитині правильний розпорядок дня. Він повинен спати стільки годин, скільки належить у його віці. Сон однорічної дитини на добу становить приблизно 14-16 годин. Аж до школи у дитини також повинна бути і денний сон. Дитина не повинна перевтомлюватися, ігри повинні бути розвиваючими і цікавими. Кожен день необхідно гуляти на свіжому повітрі по 2-3 години.
 • Спортивні заняття. Фізичні вправи та заняття спортом сприяють зміцненню імунітету і гармонійного розвитку особистості. Тому робіть разом з малюком ранкову гімнастику, займіться загальними видами спорту, влаштовуйте піші та велосипедні походи, – все це не тільки піде на користь дитині, але і неймовірно згуртує вашу сім’ю.
 • Позбавлення від прищів в домашніх умовах

  Якщо Ви помітили прищик на носі у дитини, то не варто відразу намагатися видавити. На жаль, так робить більшість батьків. Тиснява прищів брудними руками не допоможе позбутися від проблеми, а лише посилить запалення.

  А от грамотно підібраний спосіб лікування дозволить дитині позбутися від прищів за 1-2 тижні. Термін відновлення безпосередньо залежить від вихідного стану шкіри і рівня запалення. Найбільш безпечне лікування – це лікування народними засобами в домашніх умовах. Але спочатку впевніться, що у дитини немає серйозного захворювання, що вимагає госпіталізації.

  Прищі на тілі дитини – це, звичайно, неприємне явище, але цілком зрозуміле. Дуже часто вони є природною реакцією організму на різні подразники або елементарну антисанітарію. Слідкуйте за своїм малюком, звертайте увагу на будь-які зміни в його зовнішності. Так ви зможете виявити причини нездужання в ранні строки і швидше їх усунути.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  З-за чого з’являються червоні і білі прищики у новонародженого малюка на обличчі

  Зміст статті: Чому у малюка з’являються білі маленькі прищики? Гормональне акне у немовлят Алергічні висипання у новонароджених Пітниця у новонароджених Прищики у новонароджених після або під час прогулянки Висипання, пов’язані…

  З-за чого виникає неправильний прикус у дитини і як його виправити

  Зміст статті: З-за чого щелепа може сформуватися неправильно Чим загрожує такий дефект Як зрозуміти, що в дитини проблема із прикусом Що робити, коли у дитини порушений прикус Неправильний прикус у…

  Йдемо в дитячий садок: що потрібно обов’язково знати мамам?

  Зміст статті: Загальні тенденції Позиція психологів Вирішили ходити Вирішили не ходити У всіх дітей в житті настає хвилюючий і дуже важливий момент, коли необхідно регулярно відвідувати дитячий садок. Кожна мама,…