Тільки для справжніх пані!

Якщо сверблять повіки очей: про причини явища

Якщо сверблять повіки очей: про причини явища

Повіки призначені для захисту очей від зовнішнього впливу – потрапляння дрібних частинок або травми. Але часом вони починають свербіти і лущитися, доставляючи неприємності і дискомфорт. Проблема може торкнутися обидва ока або один з них. Якщо свербіж не проходить протягом двох-трьох днів, не варто займатися самолікуванням. Слід звернутися до фахівця, який зможе встановити, чому сверблять повіки.

Ознаки свербежу

Свербіж повік може виражатися наступними симптомами:

Причини

Сам по собі свербіж не небезпечний, але серйозними можуть бути причини, що його викликали.

Прості поради

Якщо повіки набрякли і сверблять, треба приділити увагу гігієні очей. Вона полягає у виконанні нескладних правил:

Проте, якщо симптоми не зникають протягом трьох-чотирьох днів, слід звернутися до фахівця, який встановить точну причину захворювання і порекомендує необхідні лікарські препарати.

Очні хвороби потребують тривалого лікування, яка призначається з урахуванням особливостей кожного пацієнта.

Паралельно, порадившись з лікарем, можна використовувати рецепти народної медицини, які ефективно допоможуть зняти неприємні симптоми.

Народні засоби

Народні засоби діють м’яко і повільно. Тому процедури треба проводити багаторазово до повного лікування.

Всі симптоми, що викликають дискомфорт і занепокоєння, у тому числі і свербіж верхнього століття, внаслідок якого воно здатне опухнути, є сигналами, що свідчать про якісь неполадки в організмі.

Якщо не звертати на них уваги, проблема тільки посилиться, хвороба буде запущена, що загрожує більш складними проблемами. Тому при виникненні перших незрозумілих симптомів краще звернутися до лікаря і з’ясувати їх причину. Тоді лікування буде швидким і успішним.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Дія маски для волосся з корицею і медом: користь, правила застосування

Зміст статті: У чому користь кориці? Кориця і освітлення волосся Навіщо потрібен мед? Особливості освітлення з допомогою кориці Інгредієнти Приготування Правила нанесення Медово-корична маска з лимоном Запобіжні Заходи Натуральним і…

Дігтярне мило – ефективний натуральний засіб від лупи

Зміст статті: Що являє собою мило з дьогтю? Як приготувати дігтярне мило в домашніх умовах? Як правильно використовувати мило з дьогтю? Як впоратися з неприємним запахом дьогтю? Як впливає на…

Гірчичне обгортання спа – процедура в домашніх умовах

Зміст статті: Гостра приправа: користь і шкода Спа-процедура в домашніх умовах Рекомендації Гірчичне обгортання для швидкого схуднення в домашніх умовах – це відмінна заміна дорогим салонним процедурам. Рецепти з гірчиці…