Тільки для справжніх пані!

Яким повинен бути близький друг: головні якості

Яким повинен бути близький друг: головні якості

Життя будь-якої людини непроста. Складно її прожити поодинці, без опори, розуміння, підтримки. Кожен потребує сьогоденні одного. Хто ж він?

Друг – це близька людина, яка прийде на допомогу в будь-яку хвилину. З ним можна поділитися як радістю, так і бідою, своїми секретами. Він ніколи не обдурить, не зрадить, за першим покликом виявиться поруч. Протягом життя віддана людина завжди буде поруч.

А як виникає дружба? Як знаходиться людина, здатна стати близьким? Як правило, спонтанно. Адже не можна когось примусити дружити, правда? Не вийде викликати у людини симпатію, якщо в його серці вона не зародилася сама.

Появи дружби може сприяти загальний колектив. Тільки такі відносини знаходяться під великою загрозою. Один купується справжній, але пропадає, як тільки розпадається цей самий колектив, або змінюються інтереси. Таких людей прийнято називати просто знайомими.

Так все ж, яким повинен бути друг? Якщо говорити коротко, то пролунає відповідь: «Кращим!». Тільки що саме входить в це визначення? У кожної людини є свої критерії дружби, бажання та уявлення. В даному питанні не можна встановлювати закони, вимоги або заборони. Не допустимо подібний підхід і при виборі товариша.

Відрізнити справжнього друга від випадкового приятеля і знайомого досить просто, якщо прислухатися до свого серця і уважно придивитися до вчинків товариша.

Все просто. Справжній друг володіє певними якостями, які не проявляться у відносинах з іншими людьми. Отже, про які ж особливості йде мова?

Відданість і надійність

Відданий друг вміє зберігати секрети, не обговорює вас за спиною, не поширює чутки. Він не дозволить оточуючим людям негарно говорити про свого приятеля. Він абсолютно надійний. Відносини з справжнім другом відрізняються чесністю і стабільністю. Крім того, така людина:

Чесність і довіра

Це головні складові справжньої дружби. Без них відносини не можуть вважатися такими. Бути чесним зі своїм товаришем у будь-якій ситуації дуже важливо, навіть якщо правда виявиться гіркою. У відносинах друзів немає місця фальші. З приятелем можна ділитися всім, чим захочеться. Дружба передбачає повну довіру.

Вміння прощати і слухати

Щирий товариш володіє безцінним даром. Він вміє вислухати, коли потрібно. Може пробачити, якщо це необхідно. Треба пам’ятати, що ніхто не бездоганний. Нездатність прощати вбиває дружбу. Затамувавши обурення, образу, не вийде побудувати довірчі відносини. З одним можна бути відвертим. Сильна людина вміє прощати чужі помилки, бути толерантним і терпимим.

Справжній друг не тільки ділиться проблемами, але і сам проявляє інтерес до подій в житті товариша. Він завжди дає співрозмовнику виговоритися, не перебиває його.

Вміти слухати – важливий показник, який свідчить про щирість відносин між приятелями.

Підтримка і турбота

Значуща якість кращого друга – вміння і бажання надати підтримку і турботу. Без них довірчих відносин не буває. Він завжди підтримає, як в горі, так і в радості, навіть якщо не розділяє і не розуміє вашого вчинку. Він абсолютно безкорисливий. По можливості один готовий виконати доручення товариша, дати мудру пораду.

Повагу та вміння співпереживати

В основі будь-яких відносин повинно стояти взаємна повага. Дружба – не виняток. У компанії товариша комфортно, не страшно бути відвертим. Друг завжди намагатиметься зрозуміти, підтримати, підставити своє плече. Він не дозволить собі фамільярнічатиі і завжди буде поважати індивідуальність приятеля. Крім того, справжній друг готовий рахуватися з вашими вчинками, приймати їх, як факт, не засуджуючи. У кожної людини є недоліки. Однак саме один постарається примиритися з ними.

Можна довго розмірковувати на тему відносин, давати характеристику близькому другові. Тим не менше, кожен вирішує і вибирає сам. Комусь важливо, щоб він поділяв його інтереси, наприклад, захоплювався риболовлею або гірськими лижами. Хтось воліє спілкуватися з людьми своєї професії. Така дружба теж має право на існування.

Саме головне, щоб відносини будувалися на довірі і повазі. Тільки так їх вийде пронести через довгі роки, а, може, і через все життя. Ні тимчасове віддалення, ні непорозуміння, ні поява інших інтересів не зможуть зруйнувати подібний «фундамент». Навіть на відстані справжній друг залишиться самим близьким і рідним людиною.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як успішно вибрати друзів: практичні поради

Зміст статті: Що таке дружба? Що робити, якщо немає друзів? Трохи про матеріальне І в горі, і в радості Збіг інтересів Кого слід уникати? Потрібно для щастя кожному з нас?…

Як помиритися з кращим другом або подругою

Зміст статті: Крок №1 – аналіз Крок №2 – діалог Поради для примирення Сварка для будь-якої людини – це завжди дуже неприємний момент, подолати який краще якомога швидше. Що робити,…

Як можна знайти друзів в інтернеті

Зміст статті: Сайти за інтересами Діти теж хочуть спілкування У пошуках другої половини Піти на контакт з людиною, який хоче познайомитися з вами – це одне, і зовсім інше –…