Тільки для справжніх пані!

Який повинен бути догляд за пошкодженим волоссям влітку

Який повинен бути догляд за пошкодженим волоссям влітку

Кожен з нас з нетерпінням чекає літа. Адже літо – це пора відпусток і поїздок на море. Після повернення додому ви милуєтеся засмагою і прекрасною фігурою, але от з зачіскою щось не так… Локони стали рідкісними, тьмяним і сухими, їх неможливо укласти.

Давайте розберемося, яким повинен бути правильний догляд за волоссям влітку в домашніх умовах, щоб шевелюра знову стала густою і шовковистою.

Причини випадіння в літній період

Повертаємо волоссю красу

Отже, як доглядати за волоссям влітку? Ось кілька простих, але обов’язкових правил:

Правильний догляд за шкірою голови і волоссям передбачає регулярне нанесення масок. У теплу пору року їх можна наносити двічі на тиждень. До складу добре зарекомендували себе рецептів входять виключно натуральні компоненти, які не тільки зволожують, але захищають і відновлюють локони.

Маски для жирного типу волосся

Маски для сухих типів волосся

Догляд за нормальним типом волосся

Чому влітку випадає волосся? Причин може бути декілька, але одна з основних – недостатнє харчування локонів. Спробуйте маски робити регулярно, результат не змусить себе чекати.

Як бачите, догляд за волоссям влітку зовсім не складний, всі компоненти для зволожуючих і живильних масок доступні. Робіть їх регулярно, носіть головний убір і не забувайте регулярно підстригати кінчики пасом.