Тільки для справжніх пані!

Які вітаміни можна знайти в груші?

Які вітаміни можна знайти в груші?

Ні для кого не секрет, що фрукти містять у собі важливі мікроелементи, що благотворно впливають на організм. Одним з найкорисніших фруктів є груша. Дійсно, вітаміни в груші присутні в достатній кількості. З’ясуємо, які саме і чим вони так добре для нашого здоров’я.

Груша як натуральний вітамінний комплекс

Можливо, ви навіть ніколи не замислювалися, наскільки корисною може бути звична нам всім груша. Між тим в її склад входить величезна кількість речовин, які багато хто з нас намагаються отримати штучним шляхом, вживаючи хімічно відтворені вітамінні комплекси. Це вітамін а, вітаміни групи в, аскорбінова кислота, вітаміни Е, Р, PP. Крім того, в цьому фрукті містяться й інші важливі елементи, нестача яких часто намагаються заповнити за допомогою фармацевтичних препаратів. До них відносяться магній, кальцій, калій, йод, залізо, цинк.

Проте на сьогоднішній день вчені схиляються до того, що синтетичні вітамінні комплекси не можуть в повній мірі заповнити дефіцит необхідних мікро — і макроелементів навіть незважаючи на те, що склад таких засобів може бути максимально наближений до натурального. Пояснюється це тим, що штучні вітаміни є для організму чужорідними хімічними речовинами.

Дієтологи стверджують, що фрукти, в тому числі і груша, є незамінними продуктами в здоровому харчуванні. При надходженні в організм цих продуктів запускаються процеси біосинтезу, і вітаміни, які містяться у фруктах, прекрасно засвоюються природним чином.

Якщо регулярно їсти стиглі та соковиті груші високої якості, можна істотно поповнити вітамінні запаси організму без допомоги синтетичних добавок.

Вплив вітамінів в груші на організм

Якщо ви все ще сумніваєтеся, що груша справді настільки хороша для вашого здоров’я, тоді вам варто дізнатися, які вітаміни в її складі впливають на ті чи інші системи організму. Дивно, але факт: речовини, які містить груша, позитивно діють практично на кожен орган людини.

Фрукт ідеально підходить для тих, хто є прихильником здорового харчування, так як містить малу кількість калорій і сприяє нормалізації ваги. Груша є прекрасним варіантом прикорму і для малюків, які тільки починають пробувати нову їжу.

Це важливо знати

Щоб вітаміни, присутні в груші, принесли максимальну користь, необхідно пам’ятати про те, які рекомендації дають лікарі щодо вживання цього фрукта.

Небажано є його вранці натщесерце, між прийомом їжі і груші повинно пройти не менше півгодини. Не варто також запивати фрукт водою або поєднувати його з жирними стравами.

Краще всього вживати грушу в свіжому вигляді або підданої мінімальній тепловій обробці: так в ній зберігається більша кількість важливих для організму мікроелементів.

Зберігати плоди треба в паперових пакетах – так вони будуть захищені від гниття на довгий термін і збережуть свій чудовий аромат.

Найкориснішою вважається дика груша. На другому місці – садова китайська. До речі, якщо ви збираєте плоди самостійно, можна не чекати їх повного дозрівання: спеціальні речовини в їх складі сприяють дозріванню навіть після того, як плоди зняли з гілки (звичайно, за умови правильного зберігання).

Якщо ви вибираєте груші в магазині, обов’язково зверніть увагу на зовнішній вигляд фруктів. Віддавайте перевагу пружним ароматним плодам без плям і вм’ятин. Якщо поверхня фрукта володіє дуже сильним блиском, це свідчить про те, що перед тривалою транспортуванням його покривали спеціальним воском для кращого збереження. Від таких груш краще відмовитися.

Звичайно, заповнити серйозний дефіцит вітамінів надмірним вживанням плодів грушевого дерева неможливо. Але якщо взяти за правило включати грушу в своє меню хоча б кілька разів на тиждень – відмінний настрій, хороше травлення і міцні судини вам забезпечені!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Які вітаміни є в яблуці і чим вони корисні для людини?

Зміст статті: Вплив на організм Вибираємо більш корисні яблука Вітаміни та інші поживні речовини Багато людей, вживаючи яблука, не замислюються про їх цілющі властивості, але все ж необхідно знати, як…

Які вітаміни є в апельсині?

Зміст статті: Склад плоду Вплив апельсинів на організм Різне застосування апельсина Соковиті і ароматні апельсини – це улюблені фрукти багатьох людей. Їх їдять круглий рік, їм приписують великі корисні властивості…

Які вітаміни в редисці можуть виявитися для нас корисні?

Зміст статті: Про склад коренеплоду Кому може бути корисна Короткий огляд харчової цінності Грамотно вибираємо її на ринкових прилавках Кому протипоказано? Редиска – унікальний овоч. Вона першою з’являється на наших…