Тільки для справжніх пані!

Які вітаміни містяться в ківі

Які вітаміни містяться в ківі

Здорове харчування – данина сучасності. Все більша і більша кількість людей сьогодні замислюється про свій раціон, який не просто насичував би шлунок, але і доставляв би в організм корисні і поживні речовини. Є певний перелік продуктів, сприяє поліпшенню метаболізму, стабілізації роботи печінки, нирок, серця, легенів та інших органів. Серед фруктів, які можуть похвалитися особливим різноманіттям корисних речовин, значиться ківі, в якому міститься багато цікавих елементів. Розглянемо, у чому його користь. З’ясуємо, які вітаміни містяться в ківі, як його вживати, і чим він корисний.

Ківі являє собою дивовижний і чудовий фрукт тропічного походження. Він встиг полюбитися багатьом людям різного віку за рахунок свого прекрасного смаку і користі для організму. Нерідко цей плід іменується королем, який має повноцінний вітамінний склад, оскільки корисна речовина міститься в ньому в гармонійних пропорціях.

Основні вітаміни

У складі ківі значиться багатий набір вітамінів. Включивши продукт в свій повсякденний раціон, можна уникнути труднощів з розвитком імунітету і зміцненням здоров’я. У 100 грамах цього фрукта присутня велика кількість вітамінів. А скільки користі вони несуть в наш організм!

Група

Що Міститься кількість елементів даної групи в цьому фрукті просто вражає – 92.7 мг/100 р. Це практично вдвічі більше, ніж в апельсині, перці або грейпфрут. Уявити тільки: один невеликий фрукт здатний наповнити наш організм практично всіма необхідними речовинами за лічений час. Варто знати, що в процесі зберігання і транспортування плодом втрачається значна частина цього вітаміну, але зберігаються інші елементи.

Група Е

Звичайно цей елемент міститься в продуктах з високим калорійним складом, наприклад, у насінні, горіхах. Єдине і найважливіше перевага ківі – відсутність великої кількості калорій при утриманні такої ж кількості вітамінів.

Група

Є певні продукти, багаті цим вітаміном, але їх асортимент залишає бажати кращого. В основному це зелень, деякі овочі. Але в цих джерелах вміст фолієвої кислоти – основного носія вітаміну – вкрай мало. Якщо овочі готувати, це знищить кількість кислоти. Ківі, у свою чергу, потрібно їсти в сирому вигляді, що сприяє засвоєнню всіх вітамінів на 100%. При термічній обробці рівень втрат іноді досягає 80%.

Плоди фрукта мають близько 4% добової норми вітаміну B6. Він потрібен всім, зокрема вагітним жінкам і матерям у період лактації. Також він показаний до застосування представницям прекрасної половини, які застосовують оральні засоби контрацепції. Підвищена потреба у вітаміні спостерігається у маленьких дітей, літніх людей. А його застосування в профілактичних цілях буде сприяти поліпшенню самопочуття і імунітету.

Інші вітаміни

Оскільки ківі – це фрукт, багатий різними вітамінами, то необхідно оцінити кількість інших речовин, що знаходяться в його складі. Це, наприклад, вітамін PP кількості 0,36 мг. Він сприяє підвищенню імунітету і зміцнення стану здоров’я в цілому. Також ківі багатий вітамінами В2 і В1, кількість яких становить 0,04 мг і 0,02 мг відповідно. Фрукт містить також вітамін А в кількості 0,02 мг, що сприяє поліпшенню стану шкіри людини.

Мікроелементи

Крім насиченого складу вітамінів, у фрукті є незаперечно корисні мікроелементи. Це робить його більш корисним, поживним і самим незамінним продуктом у повсякденному раціоні сучасної людини, який рідко замислюється про стан власного здоров’я. Регулярне вживання ківі допоможе забути про багатьох проблемах.

Кількість цього мікроелемента в ківі становить 294 мг, він сприяє поліпшенню імунітету, роботи нирок і серця з судинами.

Кількість – 45 мг, виводить токсини і шлаки, легко засвоюється.

Зміцнює стан кісток та хребта, збільшується витривалість. Цей мікроелемент у ківі міститься в кількості 35 мг. Він сприяє поліпшенню стану зубів і нігтьової пластини.

Зміцнює організм в цілому, входить до складу ківі в кількості 30 мг.

20 мг магнію, які є в кожному фрукті, покликані забезпечити добову потребу людини в цьому мікроелемента. Він необхідний для поліпшення стану здоров’я в цілому.

Крім того, склад ківі включає такі речовини, як:

Інші властивості

Ківі – це кращий фрукт. Він сприяє прискоренню обміну речовин, що стане хорошою новиною для тих, хто прийняв рішення позбавитися від зайвих кілограмів. Можна їсти його у великих кількостях і не боятися за шкоду, яка може бути заподіяна вашій фігурі. Ківі усуває ймовірність утворення тромбів і сприяє швидкому, ефективному лікуванню очних захворювань.

Косметичний ефект

Крім цього, ківі – прекрасний засіб, що використовується в якості косметичного елемента: нанесення масок з його змістом забезпечить вашій шкірі молодість і прекрасне здоров’я на довгий час. Фрукт вирішить проблеми з сухістю і млявістю, оскільки в ньому міститься повний «букет» речовин, необхідних для регенерації і поліпшення самопочуття в цілому.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Які вітаміни містяться в помідорах

Зміст статті: Склад Вітаміни та їх роль Інші корисні елементи Помідори – одні з найпопулярніших овочів, які використовуються в кулінарії. Таке поширення вони одержали завдяки прекрасним смаковим якостям і своєму…

Які вітаміни молодості і краси містяться у винограді?

Зміст статті: Калорійність сортів винограду Які вітаміни здоров’я та краси містить виноград З якими продуктами не варто поєднувати Виноград вважається однією з найблагородніших ягід. Його ім’я згадувалося в прадавніх міфах…

Які вітаміни можна знайти в груші?

Зміст статті: Груша як натуральний вітамінний комплекс Вплив вітамінів в груші на організм Це важливо знати Ні для кого не секрет, що фрукти містять у собі важливі мікроелементи, що благотворно…