Тільки для справжніх пані!

Які професії існують в мережі інтернет?

Які професії існують в мережі інтернет?

Розвиток всесвітньої павутини призвело до того, що значна маса трудового населення обирає в якості основної своєї діяльності інтернет-професії. І їх вибір дуже розумний, так як в інтернеті є можливість заробляти віддалено стільки ж, скільки і на офіційній роботі, а іноді і значно більше. Подібна діяльність не тільки дає можливість бути фінансово незалежним, але і робить нас господарями свого життя і свого часу, і все це – не виходячи з дому.

Найбільш популярна діяльність в інтернеті

Варіантів чим зайнятися і як заробляти інтернет пропонує багато. Все залежить від умінь, бажань, талантів самої людини і від того, скільки він готовий витратити сил, щоб досягти бажаних висот. Нижче представлений список «віддалених» сфер діяльності, які користуються найбільшою популярністю:

Представлені професії включають в себе різні відгалуження. У цій статті ми більш детально розглянемо популярні професії в інтернеті.

Письменницька діяльність і створення текстового контенту

Все більшої популярності набуває робота у сфері копірайтингу, рерайтингу, журналістики. Така віддалена діяльність дозволяє заробляти, не виходячи з будинку, створюючи текстовий контент як для продажу, так і для особистого сайту.

Копірайтер виконує замовлення різних рекламних агентств, є фахівцем у створенні якісного та унікального тексту. В його сферу діяльності може входити: створення текстів, які говорять слоганів, опис товарів і послуг. Свою віддалену діяльність копірайтер може почати з найпопулярніших бірж контенту, де зможе отримати перший досвід та напрацювати портфоліо. Від якості написаних ним статей залежить його розвиток та просування по кар’єрних сходах. Віддалена робота копірайтером дає можливість розпоряджатися своїм часом і виконувати роботу в зручний для нього годинник.

Мережева журналістика з кожним роком стає популярнішим друкованих видань. Все більше людей воліють отримувати свіжі новини, не відходячи від комп’ютера, тому і журналістика починає працювати віддалено. Популярні журнальні та газетні видання мають у своєму штаті велика кількість фахівців, що працюють з дому і створюють новини постійно. Таким чином новини виходять частіше і швидше, компанія може заощаджувати на оренді офісів, а інтернет-журналіст так само працювати, але в зручній домашній обстановці.

Робота з текстами включає в себе наступні віддалені види діяльності:

Перелічені інтернет-професії не вимагають яких-небудь спеціальних знань, проте наявність профільної освіти буде тільки плюсом. При цьому всі вони можуть здійснюватися дистанційно з дому.

Веб-дизайн та ілюстрування

Інтернет-професії набирають популярність, і веб-дизайнер є однією з найприбутковіших. Наявність відповідної освіти безсумнівно є плюсом, але щоб стати професіоналом в області веб-дизайну, досить мати талант, вміти працювати в графічних редакторах і мати величезне бажання. Початок може виявитися не таким простим, але зі зльотом досвіду дохід може становити десятки тисяч рублів. При цьому навіть великі компанії набирають у свій штат людей, виходячи з їх портфоліо, а не наявності скоринки. Головна обов’язок – створення якісного дизайну для веб-сторінок.

Ще зовсім недавно ілюстраторам доводилося туго в пошуку роботи. Але з розвитком інтернету у них з’явилася можливість працювати віддалено і отримувати за це хороші гроші. До послуг ілюстраторів вдаються рекламні компанії, друковані видання, веб-студії і т. д. До сфери графіки та дизайну входять:

Програмування

Люди технічного складу розуму теж можуть працювати віддалено. Щоб розробляти продукти або забезпечувати роботу сайту, не обов’язково перебувати в офісі.

Діяльність, яку включає в себе сфера програмування:

Дані інтернет-професії – найбільш високооплачувані і затребувані.

Web-майстер – займається створенням сайтів «під ключ». Тобто в його обов’язки входить все, починаючи від складання ТЗ і закінчуючи версткою і здачею готового матеріалу замовника. При цьому веб-майстер перебуває вдома і працює віддалено.

Верстальник – середня ланка між дизайнером і програмістом. Для своєї роботи йому необхідно знати 2 технології: HTML-розмітку і CSS-стилі.

Фронт-енд-розробник – «верстальник» просунутого рівня. Для роботи також необхідне знання двох технологій, але щоб досягти висот у своїй діяльності, необхідно вміння працювати з Javascript, jQuery, Ajax. Від цього прямо залежить його дохід і те, наскільки затребувані буду його послуги.

Програміст – професія, яку самостійно освоїти досить важко. Послуги професійного програміста досить затребувані, так як для підтримки роботи сайту необхідно його участь. Має найвищу заробітну плату серед віддалених професій.

Менеджер проектів – фахівець, який має поверхнево розбиратися у всіх попередніх етапах. Основна його діяльність – при необхідності знайти кращого програміста, верстальника або дизайнера для виконання робіт замовника.

Просування сайтів та інтернет-реклама

Якщо у вас є власний сайт, то для його просування просто необхідно розбиратися в рекламі. Уміння правильно користуватися рекламою і просувати сайт роблять такого спеціаліста просто необхідним. Велика кількість компаній потребують у своєму просуванні, і, на щастя чи ні, попит перевищує пропозицію. Існують гігантські партнерські мережі, які задихаються від браку великої кількості веб-майстрів, здатних просувати їх товари або послуги. Професіонали зазвичай працюють віддалено, мають відсоток з продажу рекламованого товару. Вміння просувати корисно не тільки для замовника, але і для фахівця, так як такий навик допоможе йому заявити про себе або вивести свій сайт в топ. Дана «віддалена» діяльність буде затребувана завжди. А ось приклади, ким ви можете стати у сфері просування:

Всі дані інтернет-професії приносять непоганий заробіток веб-майстру.

Соціальні мережі

Віддалена робота у цій сфері здатна приносити досить хороший дохід, так як майстрів, які вміють дійсно якісно займатися просуванням в соціальних мережах – мало. Приклад їх праці: «ВКонтакте» або «Однокласники» надають своїм відвідувачам можливість скористатися місцевої таргетованої рекламою для просування будь-якого продукту.

Крім заробітку на просування і рекламу є можливість отримувати дохід від адміністрування груп у соціальних мережах. Так, багато великі групи віддають ведення свого дітища на аутсорсинг. Заробіток буде змінюватись в залежності від відвідуваності ресурсу. Така віддалена робота особливо добре підходить для студентів.

Зняття відео-контенту або ведення свого блогу

В еру інтернету знаходять особливу популярність блогери, які розповідають про своє життя, показують цікаві місця. Заробіток у більшості йде з реклами, яку вони розміщують на своїх майданчиках. Однією з таких майданчиків є «Youtube». Умільці перетворюють розповіді про своє життя в хороший заробіток.

Але зняття відео-контенту про своє життя – не єдиний варіант віддаленого заробітку. Деякі приваблюють аудиторію тим, що знімають будь-які рекламні ролики для замовника. Така діяльність поєднує в собі віддалену і реальну роботу. За умови випуску якісного контенту заробіток може бути набагато вище середніх місцевих зарплат.

Всі інтернет-професії мають свої нюанси, де необхідно володіти спеціальними знаннями, а де-те – бути просто дуже талановитим. Віддалений заробіток в інтернет-середовищі може бути набагато вище, ніж в офісі. Тут ви працює стільки, скільки хочете, і у зручний час, а також має право обирати і виконувати тільки ту роботу, яка вам до душі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як правильно обрати професію на все життя

Зміст статті: Помилки при виборі професії Критерії вибору професії План пошуку улюбленої роботи Тема вибору професії хвилює не тільки вчорашніх школярів, а й молодих людей і дівчат, які закінчили ВНЗ…

Як знайти хорошу роботу і де її шукати?

Зміст статті: Підготовчий період Час писати резюме Де шукати? І ось вас запросили на співбесіду… Шукати роботу періодично доводиться кожній людині. Деякі відразу влаштовуються на місце своєї мрії, інші витрачають…

Як знайти роботу, якщо немає досвіду?

Зміст статті: Пошук підходящої сфери діяльності Особисті зв’язки Вакансії, не вимагають досвіду роботи Основні помилки при пошуку роботи Роботодавці-шахраї Багато людей, які щойно закінчили школу або інститут, задаються цим питанням….