Тільки для справжніх пані!

Які існують способи, як кинути пити алкоголь самостійно жінці

Які існують способи, як кинути пити алкоголь самостійно жінці

Алкоголізм неспроста вважається однією з основних проблем сучасного суспільства. Люди з різних причин стають алкоголіками. Хтось пережив сильний стрес, від якого не зміг остаточно відійти. Хто-то цей стрес відчуває постійно і звик забуватися допомогою випивки. Хтось веде надмірно розгульний спосіб життя, переставши вести лік дням, коли взагалі буває тверезим.

Існує багато Причин. Кожна історія строго індивідуальна. Але у всіх випадках страждає безпосередньо сама людина і його близькі. Якщо алкоголізм набуває тривалий і постійний характер, то для самого алкоголіка це може закінчитися плачевно. Він може втратити сім’ю, роботу, контакти з багатьма друзями і просто хорошими людьми. Якщо людина готова всім цим жертвувати заради годин забуття – це його справа. Але ми не впевнені, що серед вас знайдеться багато бажаючих зробити подібний, по-своєму навіть абсурдний, вибір.

Як змусити дружину кинути пити? Як кинути пити жінці взагалі? Чи можна обійтися народними засобами? Чи можна самостійно позбавитися від алкогольної залежності в домашніх умовах? Ці питання часто турбують рідних і близьких людей тієї жінки, яка мала необережність підсісти на «алкогольну голку». Справа в тому, що офіційно вважається, що жіночий алкоголізм практично невиліковний, на відміну від чоловічого. Крім того, на жінок вживання спиртовмісних напоїв робить набагато більш згубний вплив, зачіпаючи і фізичне, і психічне здоров’я, позначаючись на характері і зовнішньому вигляді. Причому залежність наступає швидше, ніж при вживанні цих напоїв чоловіками. У чому тут має свій вплив фізіологія.

Трохи про шкоду алкоголізму

Пияцтво дуже згубно позначається на здоров’я майбутнього потомства. Справа в тому, що чоловічі статеві клітини періодично оновлюються, а жіночі – ні. Що це означає? Несприятливий вплив, який чинить алкоголь на репродуктивну систему, доведено багатьма вченими з різних країн світу. Особливо згубно діє алкоголь на жіночу статеву систему. Справа в тому, що чоловічі статеві клітини (сперматозоїди) оновлюються через певний час (як правило, через кілька місяців). Чоловікові достатньо не пити алкоголь певний час, щоб його статеві клітини повністю оновилися. А у жінки, яка зловживає алкоголем, тканини яєчників перероджуються в жирову, з-за чого дітородна функція втрачається безповоротно. Тому жінкам алкоголь особливо протипоказаний.

Якщо говорити про згубний вплив на центральну нервову систему, алкоголь позбавляє волі. Чоловік, який часто випиває, більшою мірою схильний до стресів і володіє меншою рішучістю порівнянні зі здоровою людиною. Він частіше відчуває себе пригніченим. Його нервова система розхитана. Він не може в повній мірі на чому-небудь нормально сконцентруватися.

Що можна зробити

Як кинути пити жінці? Можливо їй самостійно позбавитися від алкогольної залежності в домашніх умовах? Відповімо відразу. Спробувати самостійно позбавитися від алкогольної залежності в домашніх умовах можна, але необхідно тримати сам процес під суворим контролем когось із членів сім’ї. Як вже говорилося вище, жіночий алкоголізм протікає набагато складніше, ніж чоловічий, і від нього набагато складніше позбутися. Набагато більше ймовірність зривів, а тому необхідний більш жорсткий контроль. Якщо лікування вдома ні до чого не приводить, то слід негайно звернутися до фахівця. Можливо, він направить жінку на лікування в спеціалізовану клініку. Насправді, як показує практика, самостійно дуже складно домогтися великого успіху. Але спробувати завжди можна. Все залежить від мотивації у самої людини і його сили волі.

Давайте розглянемо можливі способи позбавлення від алкоголізму своїми силами. Глобально можна виділити три основних методи. Це лікування за допомогою медикаментозних препаратів в домашніх умовах під наглядом лікаря. Це застосування народних способів лікування. І, нарешті, третій спосіб – це трудотерапія, заміщення всього вільного часу якимось продуктивним заняттям, хобі. Це можуть бути спортивні тренування, виснажлива фізична праця (головне при цьому – не перенапружити крихкий жіночий організм). Основна ідея полягає в тому, що організму не так принципово на що ми витрачаємо свій час. Якщо порожнє, то ми неодмінно витратимо його на деградацію або, навпаки, на розвиток. Тут все буде залежати від того, в якому руслі спрямувати наші зусилля. Але давайте розберемося по порядку.

  • Домашнє лікування під наглядом лікаря. Не самий поганий варіант, якщо ви впевнені в тому, що зможете стабільно виконувати рекомендації лікаря і себе дисциплінувати. Якщо не готові, є сенс задуматися про те, щоб пройти комплексне лікування в одній з клінік, де ви будете перебувати під постійним наглядом медичного персоналу і вам проведуть высокоинтенсивную терапію. До речі, процес лікування може проходити абсолютно анонімно – багато клініки гарантують своїм клієнтам.
  • Поговоримо про народні методи лікування. Що можна порадити саме жінці? По-перше, існують спеціальні настої, які сприяють розвитку відрази до будь-яких видів алкогольних напоїв. Їх можна додавати в їжу в помірних кількостях. З часом у людини пропаде бажання вживати алкогольні напої. По-друге, можна пити спеціальні відвари з чебрецю, баранця, олеандра, любистка. Добре зарекомендували себе чаї на основі різних трав, наприклад, ромашки, полину. Незаперечним плюсом цих чаїв та відварів є їх доступність для будь-яких верств населення. Вони очищають організм від нагромаджених у ньому токсичних речовин і сприяють виробленню відрази до міцним напоям, відбиваючи всяке бажання пити надалі. За рахунок деяких своїх властивостей дані відвари дуже добре справляються з поставленим завданням.
  • І, нарешті, обговоримо спосіб заміщення розкладають занять на заняття більш продуктивні. Як вже говорилося вище, ми в будь-якому випадку змушені витрачати на свою енергію, будь це пияцтво, робота, в’язання або вишивання хрестиком. Якщо у вас буде серйозне хобі, якому ви будете приділяти левову частку свого вільного часу, то у нас просто не залишиться ні часу, ні сил, ні бажання на щось на зразок пияцтва. Трудотерапія вже неодноразово показувала свою ефективність як спосіб лікування від багатьох психічних розладів і залежностей.
  • Жіночий алкоголізм є набагато більш важким випадком, ніж чоловічий. Вважається, що вилікувати його дуже важко без використання спеціальних медикаментозних засобів і проходження комплексної терапії у спеціалізованих клініках. Втім, дуже багато чого в нашому житті залежить і від виявленої людиною сили волі. Тому завжди можна спробувати вилікуватися від будь-якого, нехай навіть самого важкого недугу самостійно. Отже, глобально можна виділити три основних методи лікування алкоголізму. Це лікування за допомогою медикаментозних препаратів в домашніх умовах під наглядом лікаря. Це застосуванням народних способів лікування. І, нарешті, третій спосіб – це трудотерапія, заміщення всього вільного часу якимось продуктивним заняттям, хобі. Якщо самостійні спроби вилікувати алкоголізм ні до чого не приведуть, то слід негайно звернутися до лікаря. З такими речами небезпечно влаштовувати ігри!

    Ніхто не сумнівається, що часте вживання алкогольних напоїв несе вельми згубні наслідки. Якщо вам дороге ваше здоров’я, то краще від частого вживання етилового спирту утриматися. Особливо згубно алкоголь впливає на жіноче здоров’я. Пам’ятайте, що тверезий стан набагато яскравіше і продуктивніше, ніж будь п’яний чад. Якщо ви хочете світлого майбутнього для себе і своїх близьких, то відмовтеся від вживання цієї отрути прямо зараз! Краще займіться спортом, почніть вести здоровий спосіб життя, заповніть свій час і життя чимось яскравим і продуктивним. Повірте, це набагато цікавіше, ніж будь-який, нехай навіть найкращий алкоголь. І буде вам щастя!