Тільки для справжніх пані!

Які гормони впливають на сильне випадання волосся у жінок

Які гормони впливають на сильне випадання волосся у жінок

Довгі, сильні і красиві локони – предмет гордості багатьох жінок. Але що робити, якщо волосяний покрив порушується і відбувається випадання пасом? Згодні, річ не з приємних. Але давайте не панікувати, а краще з’ясуємо причину цього неприємного явища і постараємося якомога швидше усунути.

Як зрозуміти, що почалися проблеми?

Бити на Сполох не варто, якщо кількість випавших волосинок одно 50-80 за добу. Старі волоски, цикл життя яких завершено, можуть випадати при розчісуванні або під час миття голови, це абсолютно нормально.

Провівши простий тест, можна зрозуміти, носить випадання патологічний характер. Схопіть прядку і витягніть її вгору з невеликим зусиллям, повторіть цю нескладну маніпуляцію на різних ділянках. Нормою є, якщо у руці залишається не більше п’яти волосинок.

Вплив гормонів на випадання

Причин, які впливають на стан випадання волосся у жінок?

Гормон, що впливає безпосередньо на порушення росту волосся, називається дигідротестостерон. Він є похідним від чоловічого гормону тестостерону. Ось чому у чоловіків випадає волосся сильніше. Ознаки підвищеного вмісту цього гормону в організмі жінки такі:

У дам надлишок дигідротестостерону викликає захворювання під назвою андрогенна алопеція.

Жіночий організм в нормі містить невелику кількість чоловічих статевих гормонів. Якщо дотримується їх баланс, організм функціонує нормально, якщо ж відбувається дисбаланс (навіть незначна), то це вплине на процес випадіння.

Жіночий гормон росту волосся носить назву естроген. Естрогени відповідають за забезпечення нормального стану волосся і шкіри, а чоловічі гормони часто є причиною випадання волосся у жінок. Вони гнітюче впливають на волосяні цибулини, внаслідок чого і шевелюра рідіє.

При випаданні волосся у жінок за андрогенної алопеції необхідно починати термінове лікування при появі перших ознак захворювання, інакше наслідки можуть бути найсумнішими. Симптомами, які сповіщають початок андрогенної алопеції, є:

Якщо причини випадіння волосся не пов’язані з андрогенетичною алопецією, то починається облисіння називають дифузним.

Щитовидна залоза, гіпофіз і надниркові опосередковано впливають на гормональний баланс в організмі, і збій в їх роботі може привести до випадання волосся. Цей вид облисіння має в основі гормональні причини, а поштовхом до початку захворювання служать:

Як лікувати випадання волосся

Випадання через гормонів може носити патологічний або тимчасовий характер. В останньому випадку можна не вживати особливих заходів, особливо при вагітності, клімаксі. Відновлення стану шевелюри відбудеться самостійно без стороннього втручання.

У разі патологічного облисіння гормони не можуть виконувати свої функції. Лікування в цьому випадку просто необхідно, тому як зупинити випадіння волосся при гормональному збої можливо лише направлено впливаючи на його причини.

Самостійне лікування облисіння може мати негативні наслідки. При випаданні волосся не варто питати поради у подружок, а краще відразу відправитися до фахівця, який зможе відповісти на ваші питання і призначить аналізи для з’ясування причини починається облисіння.

Дослідження покажуть, чи не порушений баланс жіночих і чоловічих статевих гормонів в організмі. Зазвичай лікарем призначається:

Іноді навіть при хороших результатах аналізів випадання волосся триває, так як гормони відхилилися від норми незначно, але це, швидше, виняток із правил.

Після точного визначення причини необхідно, по-перше, зайнятися її усуненням, а по-друге, почати лікування шкірного покриву і фолікулів. Курс терапії, відновлюючий гормони для росту волосся, може бути призначений тільки ендокринологом, гінекологом або трихологом.

Лікування андрогенної алопеції

Лікувати андрогенную алопецію слід постійно, адже необхідно знижувати рівень тестостерону для запобігання повторного початку облисіння і застосовувати препарати, що впливають на зниження чутливості волосяних цибулин до цього гормону.

Фахівець призначить гормональні таблетки і втирання в шкіру голови спеціальних ліків. Крім іншого, він може рекомендувати лазерну терапію і кисневе лікування. Радикальним рішенням проблеми може стати пересадка волосся.

Народні методи від випадіння

Допомогти у відновленні густої шевелюри можуть і народні засоби, однак вони повинні використовуватися в якості доповнення до основного методу терапії. Серед них варто відзначити:

Боротися з випаданням локонів через гормонального збою можна, але треба бути послідовними і наполегливими у своїх діях. Лише такий підхід може повернути локонам колишньої здоровий вигляд.

Здоров’я шевелюри – у ваших руках. Ведіть здоровий спосіб життя, зміцнюйте волосяні цибулини з допомогою спеціальних коштів, стежте за харчуванням і своєчасно розпочинайте лікування захворювань, тоді локони будуть радувати здоров’ям, силою і красою довгі роки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Яка норма випадання волосся в день у жінок?

Зміст статті: Що є нормою? Випадіння волосся при вагітності та годуванні груддю Невеликий тест Загальні рекомендації Основні причини Проблема випадіння волосся хвилює переважна більшість чоловіків і жінок. Люди, які бояться…

Яка маска для дуже жирного волосся позбавить від зайвої сальності пасом?

Яка дівчина чи жінка не бажає похвалитися доглянутою зачіскою або пишними романтичними локонами? Волосся, як правило, дуже багато можуть розповісти про свою господиню. Вони можуть розповісти про характер, спосіб життя,…

Як ефективно використовувати рицинову олію для обличчя

Зміст статті: Корисні властивості касторової олії Склад продукту Кому підходить засіб Правила користування кошти під час догляду Профілактичне застосування засоби Боротьба з рубцями і освітлення Рецепти для ефективної боротьби зі…