Тільки для справжніх пані!

Яка норма випадання волосся в день у жінок?

Яка норма випадання волосся в день у жінок?

Проблема випадіння волосся хвилює переважна більшість чоловіків і жінок. Люди, які бояться облисіння, дуже ретельно стежать за станом своїх локонів і шкіри голови. І нервують кожен раз, коли розчісують пасма.

Чи Існує якась норма, що випали за день волосків, у яких випадках варто бити на сполох? Давайте розберемося в цій непростій ситуації.

Що є нормою?

Норма випадання волосся у жінок і чоловіків різна. Для чоловіків в нормі допустимо втрачати 50-100 волосин на добу. Для жінок цей показник трохи вище – 70-150 волосків, що пов’язано з регулярними гормональними коливаннями в жіночому організмі, періоди вагітності та годування груддю. Крім того, випадання волосся у чоловіків менш помітно з-за короткої довжини.

Втрата такої кількості є нормою. Це відбувається з-за того, що волосяних цибулин необхідний короткочасний відпочинок. Потім вони відновлять свою роботу. Короткі стирчать прядки, які вибиваються із зачіски, є абсолютною нормою і свідчать про те, що волосся в порядок, а облисіння не загрожує.

Якщо випадає волосся при розчісуванні, то теж не варто хвилюватися. Це ті пасма, які вже випали протягом дня і ночі, але заплуталися і не встигли впасти. Гребінець просто допомогла їх прибрати.

Випадіння волосся при вагітності та годуванні груддю

Сучасні лікарі вважають, що норма випадання волосся під час вагітності – 30-70 штук на добу. Це обумовлено зміною гормонального фону вагітної жінки. Поки організм перебудовується, відбуваються певні трансформації.

Скорочена норма випадання волосся в день в період вагітності у жінок пов’язана з тим, що в цей період життя більша частина жінок змінює свій спосіб життя і раціон харчування. Збільшення годин сну, збалансоване харчування, прогулянки на свіжому повітрі позитивно впливають на стан шевелюри. Однак після пологів багато жінок відзначають, що випадіння волосся збільшується в кілька разів.

Яка норма випадання волосків на день при грудному вигодовуванні? Приблизно 100-150 штук. Після вагітності і пологів організм перебуває в ослабленому стані. Більша частина сил витрачається на догляд за дитиною, а внутрішні ресурси організму спрямовані на вироблення молока. Саме тому молодій мамі необхідно добре харчуватися і висипатися. Різні маски для локонів дадуть лише тимчасовий ефект, якщо не зайнятися цією проблемою комплексно.

А вам цікаво, яка норма випадіння волосся у дітей? Кількість випадаючих волосків у малюків дуже мало і становить приблизно 10-20 штук. Іноді і стільки не набереться. Це пов’язано з тим, що в грудному віці волосяні цибулини тільки починають прокидатися.

Невеликий тест

Вам цікаво, яка норма випадання волосся при митті? Точну цифру вам, звичайно, ніхто не скаже. Але під час душу і при розчісуванні прядки випадають природним чином, це абсолютно нормально. Активний масаж шкіри голови руками і зубчиками щітки підсилюють приплив крові до волосяних цибулин і прибирають мертві волоски.

Щоб дізнатися, чи все у вас в порядку з зачіскою, проведіть невеликий тест:

Загальні рекомендації

Тільки досвідчений лікар-трихолог може відповісти, скільки волосся повинно випадати в день. Саме до нього потрібно звернутися, якщо за результатами тесту ви визначили, що випадіння волосся перевищує норму.

Після огляду лікар встановить причину надмірного випадання і призначить правильне і грамотне лікування. Не потрібно самостійно приймати будь-які препарати. Невірно діагностоване захворювання і безконтрольне самолікування можуть тільки посилити проблему.

Основні причини

Розібравшись в тому, скільки волосся випадає в день, давайте розглянемо причини цього сумного явища.

Негативно впливають на стан волосся сушка феном, укладання з допомогою праски або плойки, велика кількість укладальних засобів, неправильне розчісування і помилки при митті голови.

Щоденне випадання волосся при розчісуванні та миття є нормою. Щоб не хвилюватися, проведіть нескладний тест, описаний вище, і ви зрозумієте, чи все в порядку з вашими локонами або немає. Лише одиниці з нас можуть відчувати себе комфортно без волосся, так що не нехтуйте правильним доглядом за своєю зачіскою.