Тільки для справжніх пані!

Як звести чоловіка з розуму? Як себе вести, що робити, що говорити?

Як звести чоловіка з розуму? Як себе вести, що робити, що говорити?

Зміст:

Вам доводилося спостерігати за тим, як чоловіки кидають добрих, люблячих і вірних жінок і переслідують тих, з ким ледве встигли познайомитися? Або, як і симпатичній дівчині постійно не щастить у коханні, а від її, на перший погляд, ні чим не привабливою подруги чоловіки буквально божеволіють? Чи Не здається вам, що це не просто помилка або збіг – може бути тим дамам, за якими шанувальники стають у чергу, відомий якийсь секрет як звести чоловіка з розуму? Давайте спробуємо в цьому розібратися.

Яких жінок частіше всього кидають?

Як показує досвід, чоловіки дуже часто йдуть саме від гарних жінок. Від тих, хто зі шкіри геть лізе, намагаючись догодити своєму коханому. Такі жінки готують для своїх чоловіків розкішні сніданки-обіди-вечері з трьох страв, перуть-чистять-гладять одяг, щоб він блищав, як новенький долар. Деякі навіть працюють на трьох роботах, бажаючи допомогти своєму обранцю, встигаючи при цьому виховувати дітей. А в результаті виходить: чоловік цього не цінує і, більш того, невдячний кидає свою турботливу супутницю. До того ж піде він, найімовірніше, до тієї, яка абсолютно нічого для нього не зробила через те чоловік виявляється готовий заради неї на все! І справа не в тому, що сильним світу цього не подобається, коли про них піклуються. Їм це, безсумнівно, приємно, але є невеликий нюанс.

Те, що зводить з розуму чоловіків

Так уже влаштовані чоловіки – їм не цікаво, коли щось підносять на блюдечку із золотою облямівкою». Зрозуміло, він з’їсть те, що йому так легко дісталося, і… піде далі. Шукати те, що його насправді захопить, від чого він втратить розум і відчує запаморочливий азарт. А найбільше чоловіків зводить з розуму недоступність.

Для людини завжди велику цінність має те, що дається нелегко. Особливо це стосується чоловіків і бере початок з дитинства: хлопчик не стане цінувати ту іграшку, що йому подарували, і про яку він не просив. Але та, заради якої він довгий час економив гроші на шкільних сніданках, на яку кожен день милувався у вітрині магазину – буде для нього найбажанішою і дорогий. Її він поставить на особливе місце і напевно запам’ятає на все життя.

Також йде справа і з вибором супутниці. Дуже доступні жінки становлять лише тимчасовий інтерес. Легко отримавши, він також легко її забуде і вже тим більше не стане цінувати, якою б чудовою вона не була. Йому цікаво добиватися, боротися і перемагати. Коли він отримає свою заслужену нагороду, це доставить йому ні з чим не порівнянне насолоду. Тому варто тільки дозволити чоловікові заслужити право на володіння настільки прекрасним трофеєм, і всі залишаться у виграші.

Жінки-магніти для чоловіків

Якщо йдуть від милих і душевних жінок, які шалено люблять і обожнюють свого чоловіка, то заради кого? Відповідь лежить на поверхні: заради тих, хто любить себе. Ні, ці жінки не горді і не займаються самолюбуванням – просто вони знають собі ціну, і вона висока.

Така жінка горда, норовлива і має «залізним» характером. Вона ніколи не поставить інтереси чоловіка понад власних – вони завжди рівні. І не підпустить його надто близько, але при цьому не стане брехати або використовувати грубі прийоми – вона веде чесну гру.

Ця жінка-виклик, жінка-загадка (не плутати з бабою-ребусом) завжди буде приваблива для чоловіка, тому що вона непередбачувана і тримає його в постійній напрузі. Він ніколи не буде впевнений, що вона на 100% належить йому і залежить тільки від нього. Він буде мріяти про те, як зможе дістати її і більше не відпускати, саме це і зводить чоловіка з розуму.

Як слід себе вести, щоб чоловік сходив з розуму

Для того щоб звести чоловіка з розуму, стати його мрією зовсім не обов’язково володіти надзвичайною зовнішністю і досконалою фігурою – в цьому питанні останнє слово залишається за характером. Адже як вірно помітила Софі Лорен, сексуальна привабливість лише наполовину визначає те, ким людина є насправді, решта 50 відсотків за нього придумають інші. Тому поки жінка тримається від чоловіка на «безпечному» відстані, він починає мріяти про неї, і його уява негайно наділяє даму серця самими піднесеними і прекрасними якостями, навіть якщо вона ними не володіє. Але, щоб стати таким бажаним об’єктом для обранця, головне – не зіпсувати все в самому початку. У цьому можуть допомогти кілька нескладних правил.

 • Не підпускайте чоловіка до себе надто близько і занадто швидко, інакше він втратить інтерес, як тільки зрозуміє, що завойовувати тут йому більше нічого.
 • Не прогинайтеся» під нього і не погоджуйтеся на незручний час або місце побачень. Ні в якому разі не біжіть до нього за першим покликом – якщо він дійсно зацікавлений, то почекає.
 • Не можна ставити чоловіка в центр свого світу. Якщо хочете отримати його зізнання, навчитеся самоповаги і відчуйте себе впевнено.
 • Будьте жіночною – дозвольте доглядати за собою, заплатити по рахунку в ресторані. Дуже самостійні і незалежні жінки відштовхують чоловіків.
 • Дайте йому зрозуміти, що, крім нього, є ще багато чоловіків, які мріють бути поруч з такою приголомшливою жінкою. Тільки не перестарайтеся, щоб у нього не склалося враження, що він зв’язався з вітряної дамою, яка колекціонує шанувальників.
 • Вважайте себе досконалою, і він повірить у це.
 • Як довго потрібно залишатися недоступною?

  Відповідь однозначна: чим довше, тим краще. Орієнтуватися варто за обставинами. Помилка багатьох дівчат – вони надто поспішають, оскільки бояться, що коханий не дочекається і піде до іншої, більш доступною. Звичайно, тут важливо не «перегнути палицю», адже один із законів любові говорить: «Віддай, щоб отримати». Але потрібно віддавати помалу і дуже обережно, щоб обранець завжди відчував легке відчуття «голоду» – тоді у нього буде привід повернутися. Але, якщо він все-таки піде, не дочекавшись «свого щастя», то він, найімовірніше, просто не мав серйозних намірів, тобто хотів лише розважитися. Не варто шкодувати про таку втрату – подібних варіантів дуже багато, а гідного чоловіка легко не знайти.

  Інше питання – як зберегти його інтерес до себе після весілля, а, тим більше, після декількох прожитих під одним дахом років. Дійсно, це досить непросто, але, підключивши винахідливість і жіночу хитрість, можна і тут знайти можливості. Адже жінка володіє багатою уявою і дивовижною фантазією, завдяки чому здатна вигадувати неймовірні речі, щоб дивувати свого коханого. І мова зараз не йде про зміну зовнішності, включаючи пластичні операції, адже важливіше краса внутрішня.

  Таким чином, якщо чоловік буде розуміти, що його обраниця цілком і повністю від нього не залежить, що вона цікава і приваблива для багатьох, але при цьому зберігає чесність і порядність, до того ж, не перестає його дивувати, відкриваючись з нових сторін – вона залишиться єдиною жінкою в його житті, яка здатна звести його з розуму.

  Автор — Анна Іванівна  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Чого хочуть чоловіки? Дізнайся, що хоче твій чоловік!

  Зміст: «Чоловіче щастя» – що ж це? Чи люблять чоловіки смачно поїсти? Як багато сексу хочуть чоловіки? Хочуть чоловіки самотності? Протягом століть жінки ламали свої прекрасні головки над цим питанням…

  Як стати стервом? Як виглядає стерво? Її кар’єра, подруги, чоловіки

  Зміст: За якими ознаками можна визначити справжню стерво? Що зробити для того, щоб стати стервою Як виглядає стерво? Як стерво веде себе з чоловіками Бувають у стерви подруги? Кар’єра стерви…

  Що таке справжня дружба і як її розпізнати

  Філософи – класики і сучасники – дуже довго вагалися і не можуть досі при пошуку відповіді на питання: «Що таке справжня дружба?». Їх сумніви дивні, адже поряд з любов’ю, це…