Тільки для справжніх пані!

Як зробити щоб кинув хлопець?

Як зробити щоб кинув хлопець?

Бувають ситуації, коли хтось дуже сильно подобається, потім ви починаєте зустрічатися, він дарує тобі квіти і цукерки і ти дуже щаслива… але з якихось причин тобі в один момент раптом хочеться все закінчити. Але як? Що ж робити, що сказати, що зробити, щоб твій хлопець взяв на себе ініціативу розставання з тобою? Як зробити, щоб кинув хлопець?

Є ряд певних речей, які робити не варто, адже це може погано закінчитися. Наприклад, бажаючи, можна ненароком принизити його і втратити в його особі одного… а це буде сумно для вас обох.

Отже, бажаючи, щоб тебе кинув хлопець не дозволяй собі цього ніколи:

Складно завжди тримати себе в руках, не говорити гидоти і бути природною, але природа закладена так, що саме на жінках лежить завдання створення комфорту всередині себе, всередині чоловіки і у ваших стосунках. Жіноча мудрість в тому і полягає, щоб все вирішувати самій, так, як ти хочеш, але задоволеними повинні залишатися обидва партнера. Адже недаремно народна мудрість говорить: «Чоловік — це голова, а жінка — шия. Куди шия поверне, туди і голова дивитися буде». Давай тепер розглянемо те, що тобі придасться, якщо вже ти вирішила порвати з хлопцем.

Отже, як зробити, щоб кинув хлопець. Юні чоловіки хочуть любити і бути коханими, але поки не готові до відповідальності, а для тебе це може стати важливим козирем:

 • Скажи своїй половинці, що хочеш дуже серйозно поговорити, відтягай час, терпи зустрічі, можливо хлопець здогадається сам і висловить перший свої пропозиції, на що ти скажеш, що мала на увазі інша розмова, але ти з ним згодна, і вам краще просто дружити.
 • Сказати молодій людині, що з ним хоче познайомитись твоя родина, особливо тато.
 • Сказати, що ти його шалено любиш і хочеш з ним бути завжди, слово «ЗАВЖДИ» зазвичай лякає хлопців, так як по своїй натурі вони вільні і полігамні.
 • Під час однієї з бесід, заведи розмову про вашу сім’ю, як ви відсвяткуєте весілля, назвете дітей і де ви будете жити разом.
 • Згадай, що він тобі коли-небудь розповідав про його смаки й уподобання і використовуй це проти ваших стосунків, але не все відразу. Наприклад: він не любить рибу, Дабстеп, червоний колір, багато косметики на дівчині і не вміє плавати. З твого боку влаштувати романтичну вечерю з рибними закусками на березі озера, одягнувшись в червоне плаття і яскраво нафарбуватися, а потім включити його нецікаву музику і запропонувати поплавати буде явним перебором, і він зрозуміє, чого ти домагаєшся. Нехай твої дії будуть непомітними, а в його голові складеться думка, що ви не пара.
 • Намагайся все добре продумати, а найголовніше, зрозуміти, чи дійсно ти готова втратити цієї людини. Не вживай необдуманих рішень, а зробивши вибір, не шкодуй про те і будь щаслива!  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як забути хлопця? Поради психолога

  Зміст: Поради психолога Забути хлопця і стати ще краще! Багато дівчат дуже важко переносять розрив зі своїми хлопцями. Всі з цим рано чи пізно стикаються. Звичайно, приємні спогади, фотографії, листування…

  Як жити після розлучення? Як пережити розлучення?

  Зміст: Не приховуйте горі Вибачте кривдника, щоб щасливо жити після розлучення Щоб пережити розлучення, уникайте самотності Підтримуйте стосунки Жити після розлучення допоможе робота Відвідування тренінгів від самотності Розлучення – стрес…

  Як забути колишнього чоловіка? 5 вірних рад, щоб забути колишнього

  Зміст: Душевна бесіда — кращий спосіб забути колишнього чоловіка Нові враження та емоції У новій життя не повинно бути місця для сумнівів Щоб забути колишнього, не варто з’ясовувати стосунки Здрастуй,…