Тільки для справжніх пані!

Як знайти хорошого, надійного, люблячого чоловіка?

Як знайти хорошого, надійного, люблячого чоловіка?

Кожна дівчина мріє про доброго, надійного і люблячого чоловіка. Проте в житті все виявляється набагато серйозніше, і питання про те, як знайти чоловіка, на практиці для багатьох представниць прекрасної статі стає досить непростим.

Перший крок

Після складання списку потрібно уважно ще раз все переглянути і визначити, які з пунктів присутні в нашій особистості, а які – ні. Ставимо, відповідно, навпроти кожного пункту знак плюс або мінус. Подібне рішення допоможе зрозуміти різницю в характерах і налагодити роботу з вдосконалення власної поведінки. Головне, при складанні списку ретельно все зважити.

Де шукати чоловіка

Знайти чоловіка у великому місті простіше, ніж думають багато хто, але ось куди саме відправитися на пошуки? Кілька порад з цього питання зайвими не будуть.

 • Найпростіший спосіб – налагодити знайомство з хлопцем через спільних знайомих. Це найпоширеніший метод найпростіший. Всю інформацію про вподобаному людину можна розпитати у друзів. Це допоможе заощадити час на з’ясуванні особливості його особистості.
 • Якщо друзі довго не влаштовують ніяких вечірок, можна організувати власну і запросити на неї знайомих для того, щоб всім разом пограти в будь-яку настільну гру або просто розважитися. Має сенс попросити друзів привести з собою своїх неодружених приятелів.
 • До пошуку нових знайомств у Мережі багато хто ставиться скептично. Якщо ви не знаєте, де знайти хорошого чоловіка, можна звернутися і до такого способу. Але в цьому випадку потрібно проявити граничну обережність. Монітора не під силу передати характер хлопця, який буде перебувати по той бік екрану, та й зовнішність не вдасться розглянути як слід. Зважившись на знайомство через Інтернет, необхідно зайти на спеціальний сайт для знайомств, заповнити анкету і опублікувати її. Будьте активні, самі переглядайте анкети інших користувачів, починайте і підтримуйте діалог. Перші побачення обов’язково призначайте в громадських місцях і будьте розсудливі.
 • Для пошуку супутника життя можна відправитися на які-небудь курси або в навчальний заклад. Дівчатам, які навчаються у вишах, слід уважніше придивитися до оточуючих їх хлопцям. Якщо молода обличчя ніде не вчиться, то вона може записатися на курси водіння, іноземної мови або будь-які інші.
 • Спортивних молодих людей має сенс шукати в фітнес-центрах. Дівчатам краще вибирати такі заняття спортом або активними видами відпочинку, на яких їм самим дійсно цікаво.
 • Ті, хто не знає, як знайти гідного чоловіка, можуть використовувати для знайомств громадські місця відпочинку і розваг. Відмінно підійде боулінг, більярд. Якщо дівчина непогано розбирається в цих іграх, то вона обов’язково приверне до себе увагу. Та й невміння грати може при правильному розкладі стати хорошим приводом для знайомства.
 • Блоги, форуми та соціальні мережі теж підходять для заведення нових знайомств. Тільки тематику для обговорення потрібно вибирати ретельно. Навряд чи вийде завести гарне знайомство на форумі, присвяченому в’язання гачком. А ось автомобільна тематика – як раз те, що потрібно! От тільки дівчина повинна бути «підкована», щоб не вдарити в бруд обличчям.
 • Клуби та танцювальні майданчики – це ті місця, де завжди панує атмосфера веселощів і свята. Тут можна почати бесіду, запросити одне одного на танець, а потім і на побачення.
 • Дівчині не варто забувати про хороші манери, в будь-якій ситуації їй слід вести себе гідно, і серце навіть самого неприступного чоловіка буде підкорене.

  Чого не можна робити в процесі пошуку

  Як знайти хорошого чоловіка? Звичайно, це питання непросте, але цілком вирішуване. Нерідко дівчата, що бажають знайти чоловіка у великому місті, роблять багато помилок, відштовхуючи тим самим представників сильної статі. Тому так важливо мати уявлення про те, чого в процесі пошуку жінці робити не варто.

  Не знаючи, де знайти чоловіка, спробуйте уважно придивитися до свого оточення. Не виключено, що ваш ідеал ходить десь зовсім поруч, просто ви його ще не розгледіли.

  Знайти чоловіка у великому місті може жінка будь-якого віку. Гарна російська приказка говорить: «Під лежачий камінь вода не тече». Це означає, що не варто сидіти склавши руки і терпляче чекати, коли щастя постукає у двері. Потрібно проявляти ініціативність і винахідливість, і тоді жінка зможе знайти гідного чоловіка і знайти тихе сімейне щастя.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як можна навчитися красиво говорити

  Зміст статті: Як поповнити словниковий запас Грамотна побудова пропозицій Вчимося говорити на будь-які теми Впевненість в собі Жести і міміка Публічні виступи Вправи для розробки мовного апарату Підготовка до виступу…

  Як можна позбутися від комплексів: руйнуємо стереотипи

  Зміст статті: Які бувають комплекси Комплекс відмінниці Методи позбавлення від комплексів з приводу зовнішності Комплекс зростання Комплекс повноти Невпевненість породжує безліч комплексів, які псують життя. Недоліки є практично у всіх…

  5 корисних звичок, за що серце скаже вам «спасибі»

  Зміст статті: Звичка № 1: робіть ранкову зарядку Звичка № 2: їжте продукти, багаті калієм, магнієм і кальцієм Звичка № 3: вибирайте «хороші» жири Звичка № 4: пийте достатньо рідини…