Тільки для справжніх пані!

Як змусити чоловіка ревнувати? 10 дієвих порад

Як змусити чоловіка ревнувати? 10 дієвих порад

Прокинувшись одним прекрасним ранком, ви зрозуміли, що так більше тривати не може? Ваш чоловік занадто розслабився і перестав сприймати конкурентів всерйоз? Тоді пора діяти.

Є один чудовий спосіб, який змусить навіть самого закоренілого сім’янина з жахом здригнутися і почати робити рішучі дії щодо відвоювання своєї любої дружини. Це усіма знайома і так нелюба ревнощі.

Ох, як ми, милі жінки, не любимо, коли нам доводиться випробовувати це почуття на собі. Але зате, коли ревнують нас, ми розквітаємо на очах.

Так як же нам, добропорядним заміжнім жінкам змусити ревнувати чоловіка? Є ряд способів, випробуйте їх на своїй другій половинці і тоді ви точно не залишитеся без ревнощів з його боку.

При цьому необхідно обов’язково використовувати такі методи, як:

 • Говоріть тихо, щоб чоловік не міг чути сенс розмови.
 • Обов’язково йдіть поговорити по телефону в іншу кімнату, а краще на вулицю. Чоловік, звичайно ж, зверне увагу, на вашу раптово змінилося поведінка. Тут головне закріпити ефект. Незабаром ваш чоловік здогадається, що щось тут не так, у нього з’являться перші підозри. Тут ваше основне завдання – бути на сторожі. Не пишіть смс, які не хочете, щоб прочитав ваш чоловік. Чоловіки підступні істоти, можливо ваш обранець вже тиждень як простежує всі ваші листування.
 • Вашими співрозмовниками повинні бути чоловіки.
 • Розмовляти можна як із загальними знайомими, старими друзями, так і з колегами по роботі, винятком є родичі. Нехай чоловік знає: ви оточені чоловіками, яким ви цікаві.
 • Якщо ви не можете правильно оцінити темперамент свого чоловіка, то даний метод не для вас. Пам’ятайте, ваша мета змусити ревнувати чоловіка, а не доводити свого обранця до прилюдні скандалів із з’ясуванням відносин. Уявіть собі, що ваш Оттело примчить до вас на роботу і почне дізнаватися: звідки роги? Це явно не додасть вам авторитету на роботі.

  Як можна довше не піднімайте телефон, коли вам дзвонить чоловік, нехай помучает себе здогадками. Якщо ви вирішите не брати трубку, то обов’язково передзвоніть своєму чоловікові хвилин через десять. Суть виправдань не буде важлива — ви читали журнал для жінок або цікаву книгу і не почули дзвінок, приймали душ, слухали музику… головне, постарайтеся зробити голос млосним.

  Не допустіть, щоб на задньому фоні, поки ви будете говорити з чоловіком, було чути чоловічий голос. Тоді вам не уникнути підозр, відкрутитися від яких ви не зможете дуже довго.

  Скільки справ ми відкладаємо на потім, жертвуючи ними заради сім’ї. Тепер у вас з’явилася чудова можливість здійснити всі свої занедбані справи. Займіться спортом, сходіть з друзями в кафе, підіть на курси крою і шиття. Чим ви будете займатися, не має значення, головне ваше завдання: показати чоловікові, що у вас широкий діапазон захоплень.

  Пам’ятайте одне, ви не повинні запускати свій будинок. У ньому завжди повинен бути порядок і не забувайте приготувати їжу дружину.

  Запишіться на пілатес, або інші оздоровлюючі процедури. Не забудьте про зачіску і манікюр.

  Перед тим як впритул почати оздоровлювати себе, сходіть до свого лікаря. Якщо він дозволить вам, то сміливо йдіть у бій. Адже необхідно бути впевненою на всі 100 %, що всі ці екзекуції не принесуть шкоди.

  Відмовте своєму чоловікові в інтимі, але тільки обов’язково придумайте переконливу відмовку. Сьогодні нехай у вас будуть головні болі, завтра критичні дні, потім ще що-небудь. Тільки не слід занадто довго тримати чоловіка в чорному тілі, інакше ефект буде зворотним: ревнувати почнете ви самі. Адже одні чоловіки дійсно почнуть нервувати і шукати причини вашої відмови, а інші просто вас «пошкодують» і залишать наодинці зі своїми проблемами, а самі знайдуть вас заміну в ліжку.

  Зустріч з однокласниками вдалася на славу. Вас переповнюють емоції і спогади. Як це здорово знову повернутися в молодість, коли все було легко і просто, зустріти свою юнацьку любов, знову подивитися йому в очі і побачити колишню ніжну посмішку. Все це необхідно обов’язково розповісти чоловікові. Якщо шкільної закоханості не було, то її обов’язково потрібно придумати. Чоловікові, тим часом, слід пояснити, що йому немає причини хвилюватися, почуття, угасшие вже не повернути. Хоча…

  Якщо однокласник існує, то вам ні за яких обставин не можна перебувати наодинці. Якщо ви вирішите прогулятися або посидіти в кафе, то обов’язково запросіть з собою спільних друзів. Цим ви убезпечите себе від пліток і не опятнаете своє добре ім’я.

  Якщо закоханих однокласників все ж не існує, не варто засмучуватися. Повертаючись додому, купіть собі шикарний. Чоловіка це здивує, але ви йому скажіть, що ви відмовлялися, але ваш знайомий був наполегливий і ви не змогли не взяти подарунок. Купуйте собі квіти частіше, але в різних квіткових магазинах. Інакше ви ризикуєте попастися на очі знайомим, яких вразить ваша любов до флори.

  З якоїсь причини чоловіки вважають, що жінка, яка народила вже нікуди не дінеться. А нам, жінкам, які перебувають у післяпологової депресії, так ще з зайвими кілограмами і вічним недосипанням так хочеться, щоб нас любили і балували як раніше. Але нічого, розплата не за горами.

  Коли підете з малюком на свято, не пропустіть шанс пофліртувати з акторами. Не зможе вас чоловік дорікнути в тому, що ревнує вас до Дідька. Замовте для дитини діда Мороза. Загравайте з ним, але не забувайте, що гість прийшов не до вас, а до малюка.

  Подивіться чоловікові прямо в очі і скажіть трохи тремтячим голосом, що вам неймовірно боляче говорити про це, але у вас є інший чоловік. Помедлите кілька секунд, а потім скажіть чоловікові, що пожартували. У відповідь ви звичайно можете почути вельми невтішний комплімент, і ваш чоловік буде частково правий, але зате ви полоскочіть своєму ненаглядному нерви.

  Не треба так жартувати занадто часто, інакше будуть плачевні наслідки. Постійний контроль вам буде забезпечений.

  Якщо ви виконали все це зі своїм чоловіком, а він ще бадьорий і не збирається звести з вами рахунки, то ви щасливиця. Ваш чоловік справжній герой. А справжньому герою потрібна справжня королева, то є – ви.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як звести чоловіка з розуму? Як себе вести, що робити, що говорити?

  Зміст: Яких жінок частіше всього кидають? Те, що зводить з розуму чоловіків Жінки-магніти для чоловіків Як слід себе вести, щоб чоловік сходив з розуму Як довго потрібно залишатися недоступною? Вам…

  Чого хочуть чоловіки? Дізнайся, що хоче твій чоловік!

  Зміст: «Чоловіче щастя» – що ж це? Чи люблять чоловіки смачно поїсти? Як багато сексу хочуть чоловіки? Хочуть чоловіки самотності? Протягом століть жінки ламали свої прекрасні головки над цим питанням…

  Як стати стервом? Як виглядає стерво? Її кар’єра, подруги, чоловіки

  Зміст: За якими ознаками можна визначити справжню стерво? Що зробити для того, щоб стати стервою Як виглядає стерво? Як стерво веде себе з чоловіками Бувають у стерви подруги? Кар’єра стерви…