Тільки для справжніх пані!

Як змінити форму носа?

Як змінити форму носа?

Зміст:

Ви не задоволені своєю формою носа і хочете її змінити? На жаль, ця проблема не тільки ваша більшості людей не подобається їх ніс і вони готові лягти під ніж для його зміни. Якщо проаналізувати статистику, то близько 30% від числа всіх пластичних операцій у світі становить пластична хірургія носа і грудей. Люди звертаються до пластичних хірургів з-за того, що їх ніс занадто кирпатий, довгий, м’ясистий, широкий, горбатий, нерівний… недоліків у цій невеликій частині тіла ми готові знайти безліч. Але чи варто йти на радикальні заходи, щоб Змінити форму носа?

Ідеальна форма носа

Щоб відповісти на це питання, давайте спочатку з’ясуємо, яка форма носа є ідеальною?

Отже, ніс правильної форми:

Додатково до цього списку «правильний» ніс повинен добре дихати і відчувати запахи, тобто виконувати свої прямі функції.

Мода на ніс

Як би парадоксально не звучало, але ніс також підданий течіям моди. Чиї фото зараз несуть дами до пластичного хірурга, щоб обзавестися ідеальним модним носиком? Це фото Неллі Фортадо, Наталі Портман, Пенелопи Крус, Лів Тайлер. Їх об’єднують схожі точені носики з ледь помітним прогином. Звичайно не факт, що вам підійде ніс Пенелопи Крус, можливо, саме ваш кирпатий носик ідеальний для вас, але якщо ви впевнені в своєму бажанні щось у собі змінити, то сміливо вивчайте методи зміни форми і розміру носа.

Пластична операція для зміни форми носа

Тепер поговоримо про методи, які допоможуть нам змінити форму носа. Перше місце, звісно, належить Пластичних операцій на носі — ринопластики. Ринопластика — виправлення вроджених або набутих деформацій носа, ювелірна робота, що вимагає від хірурга великого досвіду і знань. Отримавши консультацію спеціаліста ви можете не тільки за допомогою ринопластики позбутися від дефектів носа, своїх комплексів з цим пов’язаних, але і отримати ідеальні пропорції обличчя.

Нехірургічні способи зміни форми носа

Крім ринопластики є ще один спосіб змінити форму носа — це Введення гелеобразних речовин (гіалуронової кислоти і води) в проблемні ділянки, з-за чого їм надається округлість. Цей спосіб викликав дискусії серед хірургів, так як по-перше, це короткострокове зміна форми носа (косметичний наповнювач в кінцевому підсумку розчиняється в тілі людини), а по-друге, вплив цієї речовини на здоров’я людини в довгостроковому періоді не досліджено. Та й взагалі, з допомогою цього методу можна лише трохи змінити форму носа, але на його розмір не вплинути.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як позбутися від мімічних зморшок в домашніх умовах?

Мімічні зморшки у більшості жінок з’являються від звички піднімати брови, хмуритися, морщити ніс, а причиною їх виникнення прийнято вважати неприродний сміх або гримаси. Щоб позбутися від таких зморшок або, принаймні,…

Харчова плівка для схуднення

Практично кожна жінка хоче трішки схуднути. Немає межі досконалості і, коли закінчується боротьба з обсягами, починається боротьба з апельсиновою кіркою. Як це ні дивно, але навіть стрункі жінки страждають целюлітом…

Як вибрати хороший і якісний шампунь?

Як вибрати правильний шампунь – питання непросте. Серед не однієї сотні шампунів, представлених сьогодні на ринку, дуже складно підібрати відповідний. І ще далеко не зовсім означає, що дорогою розрекламований шампунь…