Тільки для справжніх пані!

Як жити після розлучення? Як пережити розлучення?

Як жити після розлучення? Як пережити розлучення?

Зміст:

Розлучення – стрес для кожної жінки і пережити цей стрес часом буває дуже важко, а в деяких випадках він може перерости в, що негативно може позначитися на здоров’ї. Як не допустити цього? Як не відчувати образу і приниження, як жити після розлучення? Сьогодні психологи пропонують різні методи у вирішенні питання «Як пережити розрив шлюбу з мінімальними втратами?». Допомога психолога, якщо ви переживаєте «душевний криза після розлучення буде вельми до речі. Будь рад потрібно дотримуватися, а від яких варто відмовитися? – про це ви дізнаєтесь в даній статті.

Не приховуйте горі

Деякі жінки після розлучення всім своїм виглядом намагаються зобразити, що вони щасливі, не тільки перед близькими, колегами по роботі, але і перед самими собою. Вони намагаються переконати себе, що розрив відносин з чоловіком – довгоочікуване рятування від постійних сварок і негараздів, побутових проблем. Такі погляди у розлученої жінки можуть формувати деякі жіночі журнали. Але це погана порада. Якщо на душі горі, то не потрібно надягати на обличчя усмішку. Розлучення – це не просто зрада або сварка, це кінець взаємин між подружжям. Ставлення до розлучення як до волі, може виникнути хіба що у легковажних і «черствих» осіб. Не потрібно приховувати смуток, але й пишатися статусом «вільна жінка» також не варто.

Вибачте кривдника, щоб щасливо жити після розлучення

Один з найгірших порад, як пережити розлучення – помститися колишньому чоловіку. Якщо відповісти на зраду зрадою або розправою, щастя від цього не прибуде. Якщо відчувати в душі до колишнього чоловіка або його коханку злість або ненависть, то це може призвести до проблем зі здоров’ям. Якщо з поганими емоціями і думками не вдається впоратися, то їх краще «виплеснути» — написати все, що хочеться сказати колишньому чоловікові на листку паперу або сходити на тренування в спортзал, зайнятися – так душевні пристрасті вщухнуть. Потрібно постаратися пробачити кривдника.

Щоб пережити розлучення, уникайте самотності

Ця рада дійсно допомагає пережити розлучення. Підтримка близьких у перші місяці після розриву вкрай необхідна жінці. Але це зовсім не означає, що потрібно скаржитися на життя і виливати свої внутрішні переживання своїм друзям або родичам. Краще поговоріть з ними на теми, які не стосуються ваших взаємин з колишнім чоловіком, обговоріть, приміром, майбутній виїзд на природу або купівлю нової кофтинки вашої подруги. Як варіант – можна зателефонувати далеким родичам і поговорити з ними по телефону. Як пережити розлучення, коли хочеться закритися від усього світу в чотирьох стінах, а за вікном – життя? Спостереження за життям інших людей допоможе подолати відчуття самотності, потрібно тільки частіше бувати серед людей – відвідувати виставки, ходити в театр, кіно чи просто гуляти. Бажано це робити разом з друзями, але якщо у них немає вільного часу, не варто відкладати заплановану прогулянку на потім.

Підтримуйте стосунки

Думки, чи потрібні стосунки з колишнім чоловіком, неоднозначні. Що з цього приводу думають психологи? Після розлучення зв’язок між подружжям зберігається, особливо якщо вони прожили разом досить довгий час і у них є спільні діти. Але докладати зусилля, щоб повернути чоловіка не варто. Повернути почуття можна тільки в тому випадку, коли і чоловік і жінка усвідомили свої помилки. Розлучення – це свого роду «криза», який змушує людину проаналізувати своє життя. І якщо шансів на відтворення сім’ї і підтримання нормальних взаємин між подружжям немає, потрібно прийняти розлучення. Його потрібно сприймати як неминучість, «урок» не робити подібних помилок.

Жити після розлучення допоможе робота

Рада, як пережити розлучення за допомогою перестановки в квартирі, ремонту, нового хобі, навчання або роботи – вірний і слушна. Головне, щоб робота приносила задоволення. Заняття творчістю можуть бути як індивідуальні, так і груповими. В даному випадку другий варіант – більш підходящий. Самотність допомагає розібратися в собі і часом розкриває в людині нові можливості. У важкій ситуації замість того, щоб сумувати і жаліти себе, потрібно бути активною. Хобі та улюблена робота допоможуть підвищити жінці самооцінку і впоратися з комплексами. Танці, заняття аеробікою, малювання, в’язання – можуть стати не тільки захопленням, а й приносити заробіток.

Відвідування тренінгів від самотності

Позбутися від почуття неповноцінності й непотрібності, продовжити жити після розлучення допоможуть спеціальні програми (тренінги з психологом) для розлучених жінок. Такі програми поєднують у собі індивідуальні консультації психолога та групові заняття. Перебуваючи серед розлучених жінок, дама починає розуміти, що не в неї виникла така проблема. Заняття допомагають усвідомити, чому саме відбулося розлучення, що необхідно змінити в собі і житті і що робити далі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як забути колишнього чоловіка? 5 вірних рад, щоб забути колишнього

Зміст: Душевна бесіда — кращий спосіб забути колишнього чоловіка Нові враження та емоції У новій життя не повинно бути місця для сумнівів Щоб забути колишнього, не варто з’ясовувати стосунки Здрастуй,…

Як змусити чоловіка ревнувати? 10 дієвих порад

Прокинувшись одним прекрасним ранком, ви зрозуміли, що так більше тривати не може? Ваш чоловік занадто розслабився і перестав сприймати конкурентів всерйоз? Тоді пора діяти. Є один чудовий спосіб, який змусить…

Як звести чоловіка з розуму? Як себе вести, що робити, що говорити?

Зміст: Яких жінок частіше всього кидають? Те, що зводить з розуму чоловіків Жінки-магніти для чоловіків Як слід себе вести, щоб чоловік сходив з розуму Як довго потрібно залишатися недоступною? Вам…