Тільки для справжніх пані!

Як зберігати сухофрукти правильно в домашніх умовах: хитрості

Як зберігати сухофрукти правильно в домашніх умовах: хитрості

Сушені фрукти багато хто воліє робити самостійно або купувати у перевірених постачальників під час поїздок. Особливо улюблені чорнослив, яблука, курага. Тому важливо знати, як зберігати сухофрукти в домашніх умовах. Адже вони повинні залишатися такими ж корисними, як і під час покупки, навіть якщо строк зберігання буде великий.

Вибір місця для сухофруктів будинку

Корисний продукт потребує особливих умов для утримання будинку. Перш ніж сухофрукти відправити на зберігання, потрібно перевірити рівень їх вологості. Він повинен бути нижче 25%, чорнослив може мати рівень трохи вище.

Якщо показник вище, то на термін 5-7 днів слід залишити продукт на папері на активному сонці. Можна також скористатися розміщенням сухофруктів на батареї або в духовці. Важливо не пересушити їх. Особливо це стосується кураги або чорносливу, які швидше за інших втрачають вологу.

Щоб знати, як зберігати сушені плоди, потрібно керуватися такими критеріями:

Чорнослив і курагу допустимо залишати в приміщенні, де вологість становить 60-65%. Даний показник важливий у тому випадку, якщо сухофрукти зберігають не у вакуумі.

Необхідно розмістити пакет або ємність з сушеними плодами подалі від круп. Висока ймовірність, що шкідники, які швидко заводяться в злакових, перемістяться.

Бажано не зберігати плоди фруктів різних видів разом. Ступінь сушіння повинна трохи відрізнятися для кращих смакових якостей і збереження вітамінів. Якщо курагу тримати разом з яблуками, останні напитаются вологою.

У чому варто зберігати сушені фрукти?

Вибір ємності або іншого засобу для приміщення в нього сушених фруктових плодів дуже важливий. Незалежно від того, скільки вони там перебуватимуть, важливо наступне:

Добре підходять для таких цілей:

Не рекомендується використовувати поліетиленові та силіконові пакети, тому що вони можуть провокувати появу вологи. Вибирати слід ємності без зайвих вигинів, складок та інших елементів, де розвиток личинок більш імовірно.

Щоб відслідковувати термін зберігання плодів, на упаковці слід вказати дату сушіння час розміщення в шафі.

Хитрощі зберігання сухофруктів

Мало хто замислюється про необхідність приховувати сухофрукти від прямого сонця і горщикових рослин. Ті, хто знає, як правильно зберігати сухофрукти, називають такі аргументи:

Щоб прогнати непроханих гостей, плодам можна забезпечити природну захист. Для цього варто:

Чорнослив або курагу рекомендується поміщати в холодильнику в целофановому пакеті, що забезпечує їх збереження ніжної структури. Разом їх не з’єднувати, інакше чорнослив переб’є аромат сушеного абрикоса.

Курагу допускається зберігати разом з родзинками. Краще помістити їх в бавовняний або полотняний мішечок і регулярно її перевіряти. Через тканину повітря і волога проходять активніше, що може стимулювати розвиток небажаної плісняви.

Термін зберігання в холодильнику становить 3-4 місяці. В іншому дозволено вживати сушені плоди, які пролежали до року.

Оцінивши, як зберігати сухофрукти будинку просто, багато починають створювати великі запаси. Адже натуральні продукти економлять кошти і зміцнюють організм людини. Крім того, завжди можна побалувати близьких смачними і цікавими стравами.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як вживати м’яту з користю для здоров’я?

Зміст статті: Лікувальні властивості М’ята і жіноче здоров’я М’ята і вагітність Протипоказання до прийому Як спожити м’яту з користю? Існує красива давньогрецька легенда про те, як з’явилася м’ята. Ревнива дружина…

Як вживати сіль з користю і без шкоди для організму

Сіль – харчовий продукт з унікальними характеристиками, смак якого відомий кожному з нас. Сіль використовується людством з давніх-давен і включається практично у кожен кулінарний рецепт. Пройшовши шлях довжиною в тисячоліття,…

Як варто приймати мед з користю для здоров’я

Зміст статті: Хімічний та біологічний склад Квітковий і падевий мед Сорти квіткового меду Лікувальні рецепти Зовнішнє використання Чим може бути шкідливий цей продукт? Коротке резюме Мед — дивовижний продукт, створений…