Тільки для справжніх пані!

Як заробляти, мало працюючи: чи це можливо?

Як заробляти, мало працюючи: чи це можливо?

Багато людей змушені багато працювати, забуваючи про сім’ю і домашніх справах. Але як не дивно, дуже часто щоденна напружена праця не приносить бажаного результату. Скориставшись нашими порадами, ви зможете більше часу приділяти сім’ї і близьким, при цьому гідно заробляти.

Нам з дитинства казали: щоб знайти хорошу роботу, потрібно багато вчитися. Потім, щоб багато заробляти – багато працювати. І ось в гонитві за грошима і благополуччям ми, не покладаючи рук, працюємо все життя. Але існують щасливчики, які зуміли зрозуміти, як менше працювати, але при цьому абсолютно не мати потребу в грошах. Ці люди можуть дозволити собі насолоджуватися життям, не вимотуючи себе непосильною роботою.

Якщо ви постійно думаєте, як на роботі працювати менше, насамперед, зверніть увагу на свій вид діяльності. Те, чим ви займаєтеся, є для вас улюбленою справою? Якщо ви любите свою роботу, вона перетворюється на хобі, яке може принести непоганий прибуток.

Працювати якомога менше, заробляючи більше

Якщо ваш рід діяльності нічого, крім подразнення і втоми, не викликає, навряд чи ви зможете коли-небудь відпочити від напруженої виснажливої гонитви за великими грошима. Тому якщо ви хочете дізнатися, як працювати менше, але краще, вибирайте для себе заняття до душі. Від нього ви будете отримувати не лише задоволення, але й хороший прибуток.

Багато заможні люди давно вивели для себе важливу формулу: якщо робота не приносить дискомфорту, то й плата, одержувана за неї, здається більше. Одна справа, наприклад, протягом 12 годин розвантажувати вагони всього лише за 15$, а зовсім інша – займатися репетиторством 2 години в день за ту ж плату.

Знайдіть свій шлях і удосконалюйтеся

Від вибору правильного заняття багато в чому залежить, чи зможете ви розраховувати на хороші прибутки і велика кількість вільного часу. Подумайте, у чому саме ваше покликання, і займіться цією справою впритул. Будьте готові до того, що оточуючі можуть вас не зрозуміти — але це ваше життя, і тільки ви за неї у відповіді. Якщо вибране заняття приносить вам задоволення, воно обов’язково принесе прибуток.

Вдосконалюйте свої знання і таланти в обраній ніші. Чим краще ви будете в ній розбиратися, тим вище будуть оплачуватися ваші послуги. Тому не зупиняйтеся на досягнутому, шукайте нові можливості розвиватися далі і покращувати свої навички. В результаті робота стане віднімати у вас все менше часу, а прибуток не тільки не зменшиться, але буде рости.

Створіть свій бренд

Дозвольте людям дізнатися про вашу діяльність. Ставши відомим, ви зможете отримати більше вигоди від улюбленого заняття. Якісно виконуйте роботу, тримайте марку, виділяйтеся серед конкурентів. Подумайте, що ви в змозі запропонувати світові з того, що не можуть дати інші, займаючись схожою справою. Постарайтеся вибрати відразу декілька аспектів, у яких ви можете виграшно відрізнятися.

Всі ці дії з часом дозволять вам стати лідером, який багато заробляє, особливо не напружуючись.

Працюйте від душі

Зайняти лідируючі позиції в своїй галузі ви зможете, якщо завжди будете працювати не заради грошових одиниць, а для душі. Не вважайте постійно прибуток, не плануйте, куди витратити ще не зароблені гроші. Краще повністю присвятити себе улюбленому заняттю, і до вас неодмінно повернеться заслужену винагороду.

Навіть якщо ви досягнете певних вершин, не сходьте з дистанції. Продовжуйте шукати шляхи і можливості менше працювати і більше заробляти. У цьому відношенні ви вже можете дозволити собі, щоб на вас працювали гроші.

Як отримувати дохід, не працюючи: практичні поради

Існує декілька видів доходу: заробітний, портфельний та пасивний. Розглянемо більш детально кожен з них.

1. Заробітний дохід.

Ви самовіддано працюєте в якій-небудь компанії і за це отримуєте гроші — саме такий тип доходу обирає більшість людей. Ми всі сподіваємося на підвищення зарплати та примарні преміальні. Але справа в тому, що як правило, цих грошей нам катастрофічно не вистачає. Ми їх витрачаємо і знову цілий місяць напружено працюємо, щоб отримати оплату за наш важкий труд.

До того ж заробітний дохід оподатковується. Виходить, ми працюємо не тільки на себе, але і на державу.

2. Портфельний дохід.

Якщо у вас є паперові активи, представлені облігаціями, акціями або взаємними фондами, ви можете отримувати від цього прибуток. Сюди ж можна віднести і пенсійні рахунки. На портфельний дохід люди розраховують, йдучи на пенсію.

3. Пасивний дохід.

Якщо ви — щасливий володар пасивного доходу, вам в деяких випадках взагалі можна не працювати (все, звичайно, залежить, від його розміру). Ось саме до такого прибутку і треба прагнути, щоб не мучити себе виснажливою роботою без вихідних і відпусток.

Які види пасивного доходу існують?

Звичайно, в більшості випадків для того, щоб отримувати пасивний дохід, потрібно зробити попередні матеріальні вкладення. Але краще витратити гроші на це, ніж даремно, незрозуміло на що. Існує кілька способів того, як можна забезпечити собі пасивний дохід.

1. Здача в оренду квартири чи кімнати.

Вам крупно повезло, якщо квартира дісталася у спадок – в цьому випадку пасивний дохід ви зможете отримувати без попередніх вкладень. Якщо ж ви маєте в своєму розпорядженні необхідну суму можна витратити її на нерухомість, і згодом здавати її в оренду. При наявності вільної кімнати у власній квартирі можете здавати її, але в цьому випадку доведеться пожертвувати деякими особистими вигодами.

2. Створення успішного web-сайту.

Розкручений і популярний сайт може приносити хороший прибуток. Правда, для цього буде потрібно оплата послуг з просування інтернет-ресурсу для забезпечення гарної відвідуваності. Використовуючи власний сайт, можна заробляти на продажу місць під рекламу, інформації інших інтернет-ресурсів або товарів.

3. Заробіток на відсотках.

Якщо ви довіряєте банкам, покладіть свої накопичені «кровні» на депозит. Це краще, ніж якщо ваші гроші будуть припадати пилом будинку в гаманцях. Від суми покладених на депозит коштів прямо пропорційно залежить і дохід.

4. Інвестиції в бізнес.

Якщо ви ввійдете в колегію інвесторів процвітаючого бізнесу, з’явиться непоганий шанс розбагатіти. Від доходу компанії вам будуть нараховуватися виплати, розмір яких залежить від ваших фінансових вкладів. Однак інвестуючи в бізнес, ви наражаєтесь на небезпеку втратити все, якщо компанія збанкрутує. Тому при виборі об’єкта для інвестицій потрібно проявляти підвищену обережність, і віддавати перевагу благонадійним організаціям.

Як видно, заробляти багато, працюючи мало, можливо. Займайтеся улюбленою справою, а придбані гроші пускайте в обіг, прагнучи до отримання пасивного доходу.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Цікаві і затребувані професії для дівчат

Зміст статті: Фотограф Тренер з фітнесу Флорист Кондитер Стюардеса Аніматор на дитячих святах Бібліотекар Фінансовий консультант Один з найбільш важливих питань у житті – питання правильного вибору професії. У суспільстві…

Заробляти гроші цілком реально: як почати?

Зміст статті: Власний ресурс Зовнішні ресурси Можливості для новачків Як використовувати соцмережі Висновок Маючи бажання працювати в інтернеті, новачок стикається з масою незрозумілих речей питань: де і що робити, як…

Високооплачувані професії та спеціальності для дівчат

Зміст статті: Кращі спеціальності для дівчат Бухгалтер Візажисти і стилісти Стоматолог Реклама Стюардеса Фітнес-інструктор Фотограф Вже давно минули ті часи, коли чоловік був годувальником, а жінка – берегинею домашнього вогнища….