Тільки для справжніх пані!

Як забути колишнього чоловіка? 5 вірних рад, щоб забути колишнього

Як забути колишнього чоловіка? 5 вірних рад, щоб забути колишнього

Зміст:

Будь-яке розставання, нехай навіть усвідомлене і обдумане, приносить масу переживань і порушує душевну гармонію. Начебто і почуття пройшли, і відносини вже давно не радували, а на серці все одно лежить вантаж. Чому так відбувається? Все досить просто: люди, які прожили разом якийсь час, створюють свій власний світ, в якому є свої особливості, звички і традиції. І ось одного разу наступає момент, коли цей світ валиться. Пережити це не просто, навіть якщо пристрасть і любов давно залишилися в минулому. А що робити, якщо все це не пройшло, якщо в душі ще жевріє маленька іскорка надії? Як забути колишнього чоловіка і перестати витрачати себе на порожні переживання?

Душевна бесіда — кращий спосіб забути колишнього чоловіка

Найгірше, що можна зробити в такій ситуації, — залишити всі емоції і переживання гнити всередині себе. Результати такої поведінки плачевні: жінка накопичує біль в своїй душі, стримує власні почуття і дрібними кроками наближається до депресії і повного спустошення. Не потрібно боятися здатися безпорадною, нікчемною або слабкою. Довгий і відверта розмова з найближчою подругою або кілька сеансів у психолога допоможуть відпустити минулі образи і відкритися новим, досі незнаним почуттям і емоціям. Після цього можна піти в кіно або в театр, придбати цікаву книгу, яку ви давно мріяли прочитати, але не могли собі цього дозволити у зв’язку з щоденної приготуванням їжі, пранням і прибиранням. Спробуйте виділити переваги самостійного проживання: можна робити все, що хочеться, зустрічатися з подругами, ні з ким це не погоджуючи, ходити на романтичні побачення і так далі.

Нові враження та емоції

Якщо до заміжжя ви захоплювалися картингом, плаванням, катанням на конях, вишивкою або чимось ще – у вас є прекрасна можливість повернутися до улюбленого заняття! Відносини вимагають витрат та повної віддачі іншій людині, вільне життя – ні. Цим обов’язково потрібно скористатися і, повірте, забути колишнього чоловіка ви зможете дуже швидко! Після розлучення у жінки з’являється можливість зрозуміти, чого вона хоче, чого заслуговує, що життя їй заборгувала, і отримати все це. Будь-які нові успіхи і досягнення допоможуть дамі повернути впевненість у собі і запалити в ній вогник любові до життя. Надалі він буде розпалюватися все сильніше і сильніше!

У новій життя не повинно бути місця для сумнівів

На жаль, жінки схильні швидко забувати минулі образи і помилки. Ні, якщо вони просто відпускають людини і не тримають образи на нього, це, безумовно, просто чудово. Але найчастіше відбувається така ситуація: дама вирішила піти від чоловіка, так як життя з ним здавалося їй не виноситься, але проходить час, вона починає згадувати все хороше, і знову повертається до колишнього коханого. Якщо вас долають такі пориви, не поспішайте наступати на ті ж граблі. Варіант, при якому ваш обранець зрозуміє, що він чинив з вами не правильно, звичайно, можливий. Але для того щоб переконатися в цьому, потрібно почекати як мінімум шість місяців. Дозвольте колишньому чоловікові домагатися вас, доводити, що він став іншим, і не поспішайте пакувати валізи після першої ж подарованою вам троянди.

Щоб забути колишнього, не варто з’ясовувати стосунки

Які б образи та розчарування не мучили жінку, вона не повинна опускатися до дрібних розборок і гучних з’ясувань відносин. На кожен ваш аргумент колишній чоловік завжди знайде, що відповісти. Але чи є у всьому цьому сенс? Для чого мучити один одного образами і звинуваченнями, адже і без того не найпростіший період в житті. Не потрібно шукати однодумців серед ваших спільних друзів і знайомих, адже вони дорослі і розумні люди, тому здатні зробити висновки самостійно, чи не так? Оточуючі обов’язково розцінять весь негатив, який ви шлете на адресу колишнього коханого, як помста, а це в свою чергу погано позначиться на думці про вас, а не про нього.

Здрастуй, нове життя!

Якщо в шлюбі не народилися діти, то варто рішуче обірвати будь-який зв’язок з колишнім чоловіком – видалити його телефонний номер зі списку контактів, а також електронну пошту, аську і так далі. Це допоможе остаточно відпустити ситуацію і більше не згадувати про те, як забути колишнього чоловіка. Нове життя, як би банально це не звучало, потрібно зустріти в новому платті, з новою зачіскою і з посмішкою на обличчі. Захоплені погляди піднімуть самооцінку на небувалу висоту, а красива і доглянута жінка точно не залишиться непоміченою, і новий коханий не змусить себе довго чекати. Досвід минулих помилок дозволить не кидатися у вир нового почуття з головою, стати більш розсудливим і обачнішими. Щирі ніжні почуття – найкращі ліки від душевної болі!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як змусити чоловіка ревнувати? 10 дієвих порад

Прокинувшись одним прекрасним ранком, ви зрозуміли, що так більше тривати не може? Ваш чоловік занадто розслабився і перестав сприймати конкурентів всерйоз? Тоді пора діяти. Є один чудовий спосіб, який змусить…

Як звести чоловіка з розуму? Як себе вести, що робити, що говорити?

Зміст: Яких жінок частіше всього кидають? Те, що зводить з розуму чоловіків Жінки-магніти для чоловіків Як слід себе вести, щоб чоловік сходив з розуму Як довго потрібно залишатися недоступною? Вам…

Чого хочуть чоловіки? Дізнайся, що хоче твій чоловік!

Зміст: «Чоловіче щастя» – що ж це? Чи люблять чоловіки смачно поїсти? Як багато сексу хочуть чоловіки? Хочуть чоловіки самотності? Протягом століть жінки ламали свої прекрасні головки над цим питанням…