Тільки для справжніх пані!

Як впливають помідори на організм жінки при вагітності

Як впливають помідори на організм жінки при вагітності

Майбутні матусі уважно стежать за своїм раціоном, щоб випадково не з’їсти те, що може нашкодити малюкові. Тому їх цікавить, які продукти можна в цей період, а від яких варто утриматися. Наслухавшись суперечливих порад, жінки хочуть розібратися, чи можна їсти помідори при вагітності або приготування смачних салатів слід відкласти на невизначений термін. Давайте з’ясуємо.

Користь помідорів

Багатьом людям важко представити свій раціон без томатів. Їх гасять, солять, маринують, їдять у свіжому вигляді. Але чи не шкідливо їх вживати в положенні?

Варто тільки придивитися до унікальному хімічному складу, стає видно, чим корисні помідори для вагітних. Вони володіють саме тими властивостями, які потрібні для розвитку плоду і здоров’я самої матусі.

Користь помідорів при вагітності не викликає сумнівів. Вони очищають організм, підтримують активність і здоров’я протягом усього періоду виношування малюка.

Для запобігання закрепів рекомендується в день з’їдати по 1-2 зрілих плодів. Вони мають легку проносну дію, тому швидко нормалізують стілець, що дуже актуально для вагітних.

Помідори і вагітність

Щоб помідори не змогли зашкодити майбутній матусі, їх треба їсти тільки в сезон. Самий смачний і корисний овоч той, який вирощений у вашому регіоні в природних умовах. Тоді у нього ідеальний для вагітної жінки полівітамінний склад, відсутні нітрати та інші шкідливі сполуки.

Ті томати, які продаються взимку в супермаркеті, виростають у теплицях. Там в обов’язковому порядку використовуються різні добрива та хімічні підживлення. Вони відкладаються у м’якоті плодів, роблячи їх небезпечними для людей. Деякі виробники обробляють томати спеціальними речовинами, що запобігають швидке псування продукту. Їх ні в якому разі не можна купувати і їсти, щоб не викликати отруєння.

Помідори при вагітності корисно з’їдати у вигляді салатів, заправлених крапелькою оливкової олії. Середня добова норма овочів — близько 300-500 грам. Стільки важать три помідори середньої величини. Їх можна їсти відразу або приберегти по одному на сніданок, обід і вечерю.

Протипоказання

У народі кажуть, що будь-які червоні плоди треба їсти з обережністю, тому що у великій кількості вони можуть призвести до розвитку алергічної реакції. Вважається, що вона частіше виникає у ослаблених людей. Звідки з’явилося таке твердження достовірно невідомо, але воно широко поширене вже багато років. Про те, що помідори можна їсти, виношуючи малюка, бабусі з великою впевненістю розповідають своїм онукам. І даремно!

Таку думку про помідорах не має під собою ніякого наукового обгрунтування. Адже кожна людина індивідуальна, тому те, що корисно для одного, може не підходити організму іншого.

Лікарі переконані в тому, що помідори під час вагітності приносять відчутну користь, але кажуть, що їх не бажано їсти у великій кількості. Саме надмірна пристрасть до продуктів викликає схильність до алергії у немовляти.

Незважаючи на корисні властивості, у деяких випадках лікарі забороняють томати. Чому вагітним не можна їсти овоч при певних обставинах?

Щоб не спровокувати погіршення загального стану, майбутній матусі треба пройти повне обстеження і обговорити свій раціон з гінекологом і дієтологом. Зволікати з цим не слід! Якщо лікар в індивідуальному порядку виключить протипоказання, то помідори можна сміливо їсти.

Чому в положенні хочеться помідорів?

Деякі матусі кажуть, що готові їсти помідори кілограмами. Цього існує логічне пояснення. У соковитих овочах величезний набір поживних речовин, до того ж вони мають ніжний насичений смак. Такі показники роблять томат улюбленим продуктом багатьох людей.

Після зачаття починається перебудова жіночого організму, і смакові переваги загострюються, а іноді з’являються нові досить незвичайні. Тих жінок, які любили плоди і раніше, сильно тягне на помідори при виношуванні малюка. В деяких випадках організм так сигналізує майбутньої матусі про брак поживних речовин, яких багато в томатах.

Існує старовинна народна прикмета, за якою можна визначити, хто буде народжений у жінки – син або донька. Кажуть, якщо помідори при вагітності хочеться їсти постійно, на світ з’явиться хлопчик. Сучасні матусі відносяться до забобонам несерйозно, так як знають, що ніяка їжа не здатна вплинути на стать майбутньої дитини.

Проаналізувавши цінні властивості томатів, легко зробити висновок про те, що це неймовірно корисні овочі. Якщо вас тягне на них, не сумнівайтеся, можна вагітним їсти помідори. При відсутності протипоказань спокійно включайте в раціон червоні плоди в невеликій кількості.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як в жіночому організмі виробляється грудне молоко

Зміст статті: Які біохімічні речовини беруть участь у процесі Як працює пролактин Що робить окситацин Роль поліпептиду в організмі Як утворюється грудне молоко, і які механізми змушують молочну залозу наповнюватися…

Як майбутній мамі визначити положення дитини в животі самостійно?

Майбутній мамі цікаво все, що пов’язане з її малюком: його розвиток по тижнях, як він виглядає, рухається і росте. По мірі збільшення терміну вона починає відчувати його ворушіння: крихітний чоловічок…

Печія при вагітності: як здолати її народними засобами

Зміст статті: Симптоми і причини печії Профілактика печії при вагітності Лікування народними засобами Якщо раніше ви знали про печії тільки з чуток, з настанням вагітності у вас є шанс познайомитися…