Тільки для справжніх пані!

Як вивчити базовий англійський всього за 15 хвилин в день

Як вивчити базовий англійський всього за 15 хвилин в день

Хочете оволодіти іноземною мовою, але, як більшість, вважаєте, що для цього потрібно багато часу, сил і грошей? Помиляєтесь! Щоб вивчити, наприклад, базовий англійський, достатньо 15 хвилин в день, при цьому можна займатися де і коли завгодно. Завдяки цьому методу за кілька місяців можна освоїти ключові поняття і навчитися розмовляти в межах побутових тем. Хочете спробувати? Тоді читайте добірку порад від «ЛегкоПолезно»!

Як вчити мову: основні правила

Приступаючи до освоєння іноземної мови, запам’ятайте основне правило: заняття повинні бути щоденними. Звичайно, бувають моменти, коли в силу великої зайнятості або з інших причин вправи доводиться відкладати. Але не варто зупинятися довше, ніж на 2-3 дня. Після вимушеної перерви якомога раніше приступайте до занять. Якщо на цьому нелегкому, але цікавому шляху вас час від часу відвідують напади ліні, підключайте мотивацію. Складіть список переваг, які ви отримаєте, якщо вивчите англійську:

Кожен раз, коли долає бажання відпочити і відкласти заняття, згадайте про те, що з кожним виконаним вправою ви наближаєтеся до своєї мети. Займаючись, не бійтеся помилятися! На помилках вчаться. Просіть, щоб вас виправляли. Помилки – це безцінний досвід. Повертатися до них вдруге ви точно не захочете!

Використовуйте будь-яку можливість, щоб практикуватися:

Слідування цим простим правилам зробить вивчення англійської легким і захоплюючим процесом. А тепер докладніше про те, як наповнити щоденні 15 хвилин, відведені для занять іноземною мовою.

Способи навчання

Методик існує безліч, і пізніше ви зрозумієте, яка підходить саме вам. Один краще сприймає інформацію на слух, інший повинен «сфотографувати» нове слово очима, третього не обійтися без живого спілкування з використанням вивченої лексики. Для початку спробуйте всі способи, так і потім не варто зосереджуватися на чомусь одному, забуваючи про інших методах. Отже, спочатку запасіться навчальними посібниками:

Озброївшись корисною літературою і посиланнями, приступайте до вивчення. Перше, що ви можете зробити, витративши 1-2 дні, – це вивчити алфавіт. Далі наповнюйте щоденні 15 хвилин яким-небудь одним видом діяльності.

Для розширення словникового запасу:

З метою вивчення граматики:

Для покращення вимови:

Намагайтеся якомога більше практикуватися: так ви швидше освоїте навички спілкування і відчуєте мотивацію до вивчення. Дізнайтеся, де у вашому місті можна застосувати на практиці отримані знання. Можливо, є клуб любителів англійської або кинокружок, де люди дивляться фільми англійською і потім обговорюють їх, заодно практикуючи розмовну мову.

Якщо ні того, ні іншого поблизу немає, то що заважає вам стати організатором? Для початку запрошуйте на зустрічі своїх знайомих. Збиратися можна в кафе, у кого-небудь будинку або в альтанці парку, якщо погода дозволяє. Поступово ваш гурток буде зростати. Тут важливо не упустити момент і вчасно розділити учасників навпіл, щоб працювали вже два гуртка. Це важливо, тому що у великій групі не завжди знаходиться час, щоб вислухати всіх, і зазвичай говорять ті, хто вже непогано розмовляє по-англійськи, а «відстаючі» збентежено відмовчуються. В малій групі, такого не буде, і знайдеться можливість послухати кожного.

Щоб урізноманітнити заняття, кожен день чергуйте види діяльності. Сьогодні ви слухаєте пісню, завтра – читаєте пости, післязавтра – спілкуєтеся в скайпі з другом з-за кордону, на вихідних – збираєтеся зі своїм клубом, і так далі.

Головне – вірте в себе і власний успіх, і тоді ви обов’язково досягнете бажаного!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як швидко привчити кота до лотка

Зміст статті: Які бувають лотки Які бувають наповнювачі Як привчити кошеня до лотка Що робити, якщо дорослий кіт Купуючи тварину, потрібно набратися терпіння і оточити чотириногого улюбленця теплом і турботою….

Як швидко і ефективно почистити праску

Зміст статті: Види забруднень Спеціальний олівець Народні засоби для усунення нагару Як перемогти накип? Техніка, яка постійно використовується в господарстві, нерідко дуже швидко псується. Наприклад, на підошві праски можуть з’явитися…

Як швидко і надовго позбутися від неприємного запаху в холодильнику

Зміст статті: Причини неприємного аромату Миючі засоби Поглиначі запахів Запах в новому холодильнику Народні методи Коли потрібно позбутися від цвілі в холодильнику Багато людей, буває, і неодноразово, стикаються з проблемою…