Тільки для справжніх пані!

Як вийти заміж? 10 порад від практикуючого психолога

Як вийти заміж? 10 порад від практикуючого психолога

Зміст:

Навіть найзатятіші кар’єристки і успішні бізнес-леді хоч у глибині душі, але мріють про теплому сімейному гніздечку, затишному будинку, ніжного чоловіка і стайке галасливих дітлахів. Проте в наш час, яке, здавалося б, має лише сприяти в силу зростаючої чисельності міст, возз’єднання двох половинок, вийти заміж і завести сім’ю виявляється досить проблематично. З цією метою створюються шлюбні агентства, що працюють цілі корпорації свах, допомагають знайти судженого, проте їх втручання в долю самотньої людини не завжди сумлінно і далеко не дешево. Так як же вийти заміж?

Щоб вийти заміж, вирушайте на пошуки нареченого

Якщо ви ще не знайшли судженого, вирушайте на його пошуки в прямому сенсі цього слова. Для цього потрібно скласти приблизний список місць, де можна зустріти свого урбаністичного принца і потенційного чоловіка. Згадайте героїню Ірини Муравйової в культовому радянському кіно «Київ сльозам не вірить», яка поставила за мету вийти заміж за жителя столиці. Але для початку ясно уявіть, яким він повинен бути і тільки потім слід шукати. Адже навряд чи завсідник нічних клубів відразу після весілля стане завзятим домосідом, та ін. Тому вирішіть для себе, які риси і якості ви хочете бачити в майбутньому дружині.

Де можна познайомитися з майбутнім чоловіком?

Хорошими місцями для «лову» женихів є спортзали, стадіони, басейни. Принаймні чоловіки, яких можна там зустріти, володіють яскраво вираженою маскулинністю. Паби, в яких іноді транслюють очікувані в спортивному світі матчі, теж служать плацдармом для збору протилежної статі. Познайомиться також можна в публічній бібліотеці, в ресторані, і навіть на роботі. Але тут головне справа дізнатися не зайняте місце в його життя та серце. Тому будьте пильні, щоб не попастися на гачок одруженому ловеласу і стати частиною любовного трикутника.

Важливі кроки, щоб вийти заміж

Після знайомства потрібно робити наступні кроки. Однак слід пам’ятати, що ці кроки повинні бути обережними, вкрадливими і майже непомітними. Адже кожен чоловік найбільше цінує свою свободу.

Чоловік повинен захотіти на вас одружуватися. І схилити його до цього будь-якими правдами і неправдами якщо і вийде, то навряд чи такий шлюб триватиме довго. Не квапте його з цим рішенням, інші молоді люди повинні дозріти для бажання мати сім’ю. Адже навіть самі серйозні відносини припускають тільки пару людей, не обтяжених законно скріпленими зобов’язаннями. Сім’я ж – це обов’язки по відношенню до жінки і дітей, які розраховують на твою чоловічу силу, підтримку, турботу. Але вирішивши пов’язати своє життя з жінкою, навіть якщо це відбулося не так, як ви того хотіли, він зробить це один раз і, звичайно ж, кохання.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Знайомства в Інтернеті. Поради дівчатам від психолога для вдалих знайомств в мережі

Серед різноманітних благ індустріально – технологічного прогресу, якими не втомлюється нас балувати цивілізація, є знайомства в соціальних мережах. Подібний спосіб пошуку судженого або судженої є дуже зручним, адже єдине зусилля,…

Нерозділене кохання — що робити? 5 рекомендацій від психолога

Зміст: Нерозділене кохання або невротична прихильність? Нерозділене кохання — покарання… але для кого? Поради психолога — що робити, якщо ваше кохання нерозділене Як багато знайдеться в світі людей, які просто…

Як попросити прощення у дівчини — 4 вірних способи

Зміст: Найпоширеніші причини сварок у відносинах Чотири способи, як попросити прощення у дівчини Щоб зберегти ідеальні любовні стосунки, і чоловіки, і жінки повинні докладати до цього максимум зусиль. Адже сьогодні…