Тільки для справжніх пані!

Як вибрати мультиварку? Особистий досвід, огляд характеристик

Як вибрати мультиварку? Особистий досвід, огляд характеристик

Зміст:

Мультиварка являє собою електронну каструлю зі знімною чашею і щільно прилеглою кришкою. Для герметичності між кришкою і корпусом вставлений клапан. Сучасна мультиварка є нащадком електричної рисоварки, яку винайшли на Сході.

Там, як відомо, рис – один з найпопулярніших продуктів. З допомогою рисоварки можна приготувати не тільки рис, але і різні каші, плов, овочі, м’ясо, супи. По суті, мультиварка – це поліпшена копія рисоварки, в якій можна варити, тушкувати і смажити продукти. Вона ідеально підходить для випічки.

Прихильники здорового харчування оцінять можливість приготування продуктів на пару і рецепт домашніх йогуртів. А як вибрати мультиварку серед величезної різноманітності на ринку кухонної техніки? Щоб підібрати собі ідеальну помічницю, зверніть увагу її головні характеристики.

Конструкція

Мультиварка має досить просту конструкцію. Вона складається з ємності з антипригарним покриттям, де власне і готуються продукти. Сама ємність вставляється в корпус (металевий або пластиковий), який обладнаний елементами живлення. Перевага приладу полягає в тому, що під час приготування продукти не треба перемішувати.

Вибираємо мультиварку — увагу на обсяг

Щоб правильно вибрати мультиварку, зверніть увагу на її обсяг. Знімна чаша може мати різний обсяг. Це залежить від моделі приладу.

Режими мультиварки

Мультиварка працює на електронному управлінні. Існують автоматичні програми управління — режими. Для приготування страви досить закласти в мультиварку необхідні продукти і вибрати програму приготування.

Розумна техніка сама розрахує оптимальні час і температуру для конкретного блюда. До всього іншого це допомагає зберегти корисні властивості і смак продуктів.

Наявність в мультиварці таймера дозволяє задати час відкладеного старту або встановити тривалість приготування страви. Функція Підтримання тепла» буде підтримувати блюдо теплим навіть після закінчення приготування.

Потужність мультиварки

Один з найважливіших параметрів вибору мультиварки – її потужність. Цей показник можна знайти в інструкції до приладу, де вказується максимально можливе значення. Чим могутніше прилад, тим швидше готується їжа. Середня потужність становить 700 Вт. Найпоширенішими є прилади з потужністю на 490, 670 і 1400 Вт.

Економічний режим роботи

Завдяки індуктивному нагріванню і округлої формі чаші практично всі мультиварки можуть працювати в економічному режимі. Чаша швидко нагріється, а робоча температура не перевищить і 100 градусів. Економія часу становить 25 %.

Автономна робота мультиварки — головний її плюс

Автономна робота дозволяє не спостерігати за всіма програмами приготування їжі. По закінченню готування прилад сам подасть звуковий сигнал — це найбільший і значимий плюс цієї кухонної техніки. Поставивши готуватися борщ в мультиварці, ви можете спокійно займатися своїми справами і навіть йти з дому. Єдине — необхідно встановити час приготування і помічниця відключиться сама.

Функціональність

Як вибрати мультиварку, щоб не довелося шкодувати про покупку? Звичайно, звернути увагу на її функціональність! До основних функцій, якими повинна володіти хороша мультиварка можна віднести:

Покриття

Антипригарне покриття чаші значно збільшує її термін служби. Існують чаші з мармуровим напиленням, що значно полегшує догляд за приладом.

Безпека мультиварки

Мультиварка абсолютно безпечна у використанні. Матеріал, з якого вона зроблена, не нагрівається. А герметичний клапан виключає можливість опіку від пари. Стандартна мультиварка має 6 основних програм. На відміну від мікрохвильової печі вона не виділяє електромагнітне випромінювання.

Вартість

Вартість мультиварки коливається від 80 до 170 доларів. Однак при бажанні можна знайти і більш дешеві моделі, наприклад, Скарлет, так і більш дорогі — редмонд або поларіс. Причому не всі дорогі мультиварки краще дешевих, при виборі все ж орієнтуйтеся не на ціну, а на кількість режимів і функцій.

Вдалого вам вибору!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Сатин: що це таке, переваги як вибрати?

Зміст: Що таке сатин? Переваги сатину Як вибрати сатин? З сатину шиють сукні, особливо весільні, сорочки, використовують в якості матеріалу для підкладок. Постільна білизна з сатину користується заслуженим попитом, хоча…

Як вибрати ковдру: розмір, матеріал. Поради щодо вибору ковдри

Зміст: Розмір ковдри Як вибрати ковдру? Увагу на теплопровідність! Матеріал ковдри Шовкова ковдра Пухова ковдра Вовняна ковдра Ватяну ковдру Ковдра з синтетичним наповненням Ніщо так не підвищує працездатність, як приємний…

Як почистити дитячий ортопедичний матрац, від бруду або сечі?

Зміст: Як почистити матрац від бруду Як почистити матрац від сечі Як почистити ортопедичний матрац Як почистити дитячий матрац Найчастіше під час генерального прибирання навіть у самої кропіткої господині не…