Тільки для справжніх пані!

Як вибрати ім’я для дитини

Як вибрати ім'я для дитини

Вибір імені для своєї майбутньої дитини у деяких батьків не викликає жодних проблем, коли як інші протягом довгого часу вирішують, яке ім’я буде найбільш підходящим для їх чада. Одні припускають, як назвуть малюка, побачивши заповітні дві смужки, інші роблять свій вибір, дізнавшись про стать дитини, треті роблять свій вибір після пологів, орієнтуючись на зовнішність і поведінку дитини і свої почуття.

Родичі і друзі, побачивши нерішучість майбутніх батьків, можуть почати давати свої поради, які можуть ще більше заплутати щасливу пару. Громадська думка також може утруднити вибір, якщо батьки почнуть надто переживати про можливі коментарях з боку інших людей.

Як вибрати ім’я для малюка, щоб він був приємним на слух, підходило дитині подобалося батькам, – розповість «ЛегкоПолезно».

Вибір імені – право батьків

Якщо майбутні батьки зробили свій вибір і вирішили поділитися своєю новиною з іншими, їм варто підготуватися як до позитивного, так і до не дуже, реакції членів сім’ї. Деякі близькі люди, будучи впевненими, що вони вправі вплинути на батьків, почнуть доводити, чому вибране ім’я неактуально, одночасно пропонуючи ті, які, як їм здається, будуть найбільш підходящими.

Необхідно зрозуміти, що як ми б не поважали близьких людей, ми не повинні діяти згідно з їх бажанням, будь то улюблена бабуся або друг, з яким ви спілкуєтеся зі шкільних років. Батьки відповідальні за своїх дітей і їх виховання, саме тому саме вони повинні вибрати ім’я, яке їм подобається, а близькі люди повинні лише прийняти це як факт.

Подумайте про майбутнє своєї дитини

Якщо ви хочете вибрати ім’я, у якого є альтернативне написання (наприклад, Наталя і Наталія, Софія і Софія), треба бути готовими до того, що вихователі і вчителі будуть плутати ці імена. До того ж, необхідно буде перевіряти важливу документацію, тому що, наприклад, багато хто не знайомі з ім’ям «Наталія» і за звичкою напишуть ім’я «Наталія», що може призвести до певних проблем.

Діти – любителі придумувати різні прізвиська, тому слід подумати, не поєднується вподобане вам ім’я з чим-небудь не дуже вважати. Звичайно, далеко не всі люди жорстокі, але краще не ризикувати, щоб не шкодувати про зроблений вибір через пару років, коли дитина прибіжить додому в сльозах.

Можливо, ви шанувальник «Ігри Престолів» або «Гаррі Поттера» і протягом довгих років мріяли назвати дівчинку Дейнерис, а хлопчика – Драко, але чи впевнені ви, що імена персонажів будуть подобатися вам через якийсь час? Ви повинні також подумати, чи буде дитині комфортно з таким незвичним для оточуючих людей ім’ям.

Подумайте, співзвучне ім’я, яке ви плануєте дати своїй дитині, з прізвищем та по батькові, адже дана комбінація слів буде зустрічатися в різного роду документації, а також резюме. Ім’я повинно бути співзвучно з прізвищем, малюк коли-небудь стане дорослим, його повне ім’я буде відігравати велику роль і має вселяти повагу майбутнім вчителям і роботодавцям дитини.

Дотримуйтесь покликом серця

Називати дитину на честь когось із родичів – не найкраща ідея. Існує думка, що дитина переймає якості людини, на честь якого названий, тому, якщо ви вирішили назвати своє майбутнє чадо в честь когось із родичів, подумайте про можливі наслідки. Якщо забобони вам не властиві, все одно краще відмовитися від наміру давати дитині ім’я на честь кого-то. Кожен з нас унікальний, так нехай і ім’я теж буде унікальним і своїм власним.

Можливо, вам подобається одне з найбільш популярних на сьогодні імен, наприклад, Анастасія або Олександр. Але враховуйте, що в школі у вашого чада можуть опинитися три однокласника з точно таким же ім’ям. У будь-якому випадку, популярність імені не має ніякого значення, якщо воно подобається вам і вашому чоловікові. Шкільні роки швидко пролетять, а для вас буде існувати тільки одна Анастасія або один Олександр, і це буде ваша дитина, з якого ви обов’язково виростите гідного й хорошої людини.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Speed dating: як позбутися від самотності за 5 хвилин

Зміст статті: Що таке speed dating, і кому він підійде Як проходить захід Як справити враження на швидкому побаченні Цілі на життя у всіх різні, але абсолютна більшість людей не…

50 способів сказати «я люблю тебе», не кажучи «я люблю тебе»

Самі міцні і прекрасні стосунки двох люблячих людей все одно залишаються схожими на ніжна квітка, який потребує регулярного «поливі» і підживлення. Одна з поширених причин, по якій люди розлучаються, –…

5 кроків до примирення з чоловіком після сварки

Зміст статті: Крок перший – тиша Крок другий – аналіз Крок третій – прощення Крок четвертий – ініціатива Крок п’ятий – діалог Чужа душа – темний ліс, і зрозуміти іншу…