Тільки для справжніх пані!

Як вибрати хороший і якісний шампунь?

Як вибрати хороший і якісний шампунь?

Як вибрати правильний шампунь – питання непросте. Серед не однієї сотні шампунів, представлених сьогодні на ринку, дуже складно підібрати відповідний. І ще далеко не зовсім означає, що дорогою розрекламований шампунь буде краще і корисніше, ніж дешевий, а французькі та італійські якісніше, ніж японські шампуні.

Щоб підібрати правильний шампунь необхідно:

1. Визначитися з типом волосся:

2. Визначитися з хімічним складом шампуню, який представлений на етикетки шампуню. В основі всіх шампунів лежить детергент — поверхнево-активна речовина, або ПАР, що призводить до появи піни. Виділяють шість основних ПАР, використовуваних в шампуні:

Слід зазначити, що чим вище у представленому списку знаходиться детергент, тим краще якість шампуню.

3. Визначитися з додатковими домішками, присутніми в шампуні.

В шампунь додають різні інгредієнти з метою поліпшення його якості. Вважається, чим більше додаткових добавок, тим якість шампуню краще. Виділяють основні види добавок:

4. Слід бути уважними при покупці. Японська косметика, ізраїльська, французька дуже часто підробляється. Необхідно звертати увагу на дату виготовлення, термін придатності, якість резервуара.

Якщо вибраний шампунь вам підійшов, не викликав алергічних реакцій, то волосся повинні бути живим блиском, бути приємними на дотик, добре расчесиваемими.

Необхідно пам’ятати, що волосся звикають до всіх складових шампуню і перестають реагувати на них. Тому шампунь слід міняти кожні 3 місяці, пізніше можна використовувати колишній.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як отримати гарну засмагу?

Зміст: Помідор — помічник гарної засмаги Як отримати гарну засмагу? Їжте шпинат! Бурі водорості для засмаги Шоколад допомагає засмагати Риба для гарної засмаги З настанням літа і відпускного сезону багато…

Як зробити ніжки стрункими? Поради і вправи щоб зробити ноги стрункими і красивими

Кожна жінка мріє про м’яких жіночних формах і струнких ногах. Щоб зробити ніжки стрункішими, дотримуйтеся наступних правил. Відмовтеся від солі. Для того щоб позбутися від набряків на ногах, вживайте в…

Як, з чим і коли носити легінси? З чим поєднувати легінси?

Зміст: Як вибрати жіночі? Плюси легінсів Як і з чим носити легінси? Як і багато речей, легінси прийшли до дівчат зі світу чоловічого одягу. Легінси різної форми, текстури, а також…