Тільки для справжніх пані!

Як стати цікавою для чоловіка? Кроки, які допоможуть вам стати цікавою для чоловіка

Як стати цікавою для чоловіка? Кроки, які допоможуть вам стати цікавою для чоловіка

У сучасних дам зібралася маса помилок про те, які жінки цікаві чоловікам. Почасти це пов’язано з вихованням, почасти з образами гламурних дівчат, миготять з екранів телевізорів і обкладинок глянцевих журналів. У чому-то забобони селять в їх душу подруги зі своїми порадами, а в чомусь власний сумний досвід. І женуться вони, нещасні, за недосяжним ідеалом, прагнучи схуднути до сорокового розміру, ідеально укладати волосся і мати бездоганну шкіру. Багато дуже близькі до ідеалу. Вони майже ідеал. Поки мовчать. Тому як, якщо вони відкривають рот, то поговорити з цими ляльками нещасним чоловікам не про що. Не тому, що вони дурні, немає. Але, просто, багато хто не знають, про що можна говорити з чоловіком. Вони знають як бути привабливими, але от як бути цікавими? Давайте з’ясуємо, як стати цікавою для чоловіка.

Так, чоловік у першу чергу оцінює жінку візуально. Але ж потім він зав’язує розмову. І тут все залежить від жінки. Якщо вона стане для нього цікавою, то може розраховувати на тривалі залицяння, якщо ні, то далі «поїхали до мене, фільм подивимося» її не покличуть.

Цікава жінка:

 • Навчається або працює (при цьому не втрачала своєї діяльності);
 • Займається спортом (постійно, а не час від часу);
 • Читає книги (бульварні романи — це не книги);
 • Дивиться фільми особливо новинки);
 • Не дивиться телевізор (а якщо дивиться, то ніколи в цьому не зізнається);
 • Має хобі (наприклад, фотографія, танці, кінний спорт. Хобі потрібно мати таку, щоб чоловік вас зрозумів. На жаль, дуже мало чоловіків вміють в’язати і плести макраме).
 • Але при цьому в бесіді цікава жінка ніколи не буде вести монолог про свого яскравого життя. Її завдання вивести чоловіка на діалог, в якому її кавалер зрозуміє, що перед ним особу, самодостатня, різнобічна, яскрава, має чіткі життєві пріоритети. Не варто в розмові у всьому погоджуватися з чоловіком, іноді потрібно йому суперечити. Представники сильної половини людства страшенно люблять доводити, що вони праві, крім того, спір пожвавлює розмову.

  Цікава жінка може розраховувати не тільки захоплення, але і на повагу, а це почуття, які не рідко переростають у любов.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  У яких жінок закохуються?

  Питання, як сподобається чоловікам, хвилює всіх жінок без винятку: від учнів у школі дівчаток до статечних ділових леді. Кожна дівчина прагне бути привабливою, чарівною, милою. Тих панянок, які користуються популярністю…

  Як керувати емоціями? 4 важливих поради

  Зміст: До чого можуть призвести емоції? Як же правильно керувати емоціями? Спектр людських емоцій широкий і різноманітний. Одні з них приємні для нас, інші діють гнітюче і не самим кращим…

  Як вийти заміж? 10 порад від практикуючого психолога

  Зміст: Щоб вийти заміж, вирушайте на пошуки нареченого Де можна познайомитися з майбутнім чоловіком? Важливі кроки, щоб вийти заміж Навіть найзатятіші кар’єристки і успішні бізнес-леді хоч у глибині душі, але…