Тільки для справжніх пані!

Як стати стервом? Як виглядає стерво? Її кар’єра, подруги, чоловіки

Як стати стервом? Як виглядає стерво? Її кар'єра, подруги, чоловіки

Зміст:

Як стати стервом? Для початку давайте відразу визначимося, кого будемо називати «стервом», адже найчастіше із цим словом асоціюють, м’яко кажучи, не дуже порядну жінку, що нагадує злісну «фурію», «змію подколодную» або ще якесь підле створіння. Наша ж стерво – інша, і зміст цього поняття дуже далекий від загальноприйнятого, яке вже прирівняли до лайки. Ми будемо називати стервом сильну жінку, яка бере від життя те, що вважає за потрібне, не соромлячись і не питаючи при цьому ні в кого дозволу. Як відомо, у незалежних і впевнених у собі осіб, які отримують те, що хочуть, завжди багато недоброзичливців, тому їх і намагаються принизити в очах оточуючих. Будемо вважати, що спочатку слово «стерва» не мало негативного відтінку, а придбало його з часом і не без допомоги заздрісників.

За якими ознаками можна визначити справжню стерво?

Крім того, що правом називати себе стервом володіє сильна і смілива жінка, вона ще повинна бути розумна і мудра. Така жінка не залежить від громадської думки і не звикла «співати під чужу дудку» – вона господиня себе, свого життя і своєї долі. Від «добродійною дівчата» вона відрізняється тим, що не прагне заслужити загальне схвалення – їй просто наплювати на думку оточуючих, понад усе вона ставить власні інтереси. Але, тим не менш, її життєві принципи високо моральні: вона завжди говорить правду, веде чесну гру, за що б не взялася, і поважає інших людей та їх вибір. Вона добра, справедлива й жіночна, але ніколи не дасть себе в образу. Ніжний квітка із залізним характером.

Що зробити для того, щоб стати стервою

Насамперед, стерва – це вольова особистість. Як відомо, для того, щоб чогось досягти, треба докласти певні зусилля. І щоб «загартувати» характер – також будуть потрібні деякі зусилля. Наприклад, багато жінок ласкаві до такої міри, що готові віддавати, віддавати і віддавати, не вимагаючи нічого взамін, і часто вони залишаються біля «розбитого корита». Деякі не вміють говорити «ні», тому що бояться образити людину або хочуть будь-якою ціною утримати його поруч, навіть «наступаючи собі на горло».

Щоб стати сильною і впевненою в собі, потрібно чимало попрацювати над викоріненням власних слабкостей і непотрібних звичок. Можливо, доведеться кардинально змінити світогляд і провести «переоцінку цінностей». Розставити пріоритети – що важливіше: бути для всіх «хорошою дівчинкою», про яку рано чи пізно захочеться витерти ноги (така вже людська природа – завжди хочеться перевірити межа дозволеного), або стати успішною і незалежною особистістю, яких нерідко називають стервом з-за того, що вони вміють відстоювати свої права, часом, в запеклій сутичці.

Для того щоб мати більш повне уявлення про те, з яких особливостей свого характеру варто почати роботу для набуття права називатися стервом, варто поглянути, як власниці цього «гордого звання» поставили себе в житті.

Як виглядає стерво?

Перш за все, справжня стерва повинна виглядати бездоганно. Вона користується правилом незрівнянної Коко Шанель про те, що дозволено мати зморшку на обличчі, але складку на панчосі – ні в якому разі. Наявність прекрасного смаку – ще одна особливість представниць виду «стерва». Одяг, взуття, аксесуари та макіяж не повинні створювати контрасту і відповідати випадку, будь то ділова зустріч, вечірка або відпочинок на природі. Навіть якщо матеріальні ресурси обмежені і немає можливості купувати речі в Мілані, можна знайти вихід і, наприклад, шити стильний одяг на замовлення або навіть самостійно. Головне при цьому стежити за модою, щоб вбрання завжди були актуальними. Також важливо стежити не тільки за одягом, зачіскою, станом шкіри, але і за фігурою. Як кажуть, краса вимагає жертв, тому потрібно бути готовою до того, що доведеться приділяти увагу фізичним вправам та дотримуватися дієти. Краса «від природи» найчастіше зустрічається тільки у фільмах або казках, в більшості ж випадків жінки, які бажають шикарно виглядати, ретельно за собою доглядають, правда, не хизуються цим. Таким чином, зовнішній вигляд справжньої стерви завжди «на висоті».

Як стерво веде себе з чоловіками

На відміну від слухняною дівчата, стерва ніколи не віддає себе чоловікові повністю і без залишку, не стає на 100% від нього залежною. Вона тримає дистанцію, викликаючи інтерес чоловіка і зберігаючи якусь «загадковість», завдяки чому стає більш привабливою і бажаною. Стерво сама диктує правила гри і не погоджується на безкомпромісні умови чоловіка, тим самим даючи йому зрозуміти, що гідна поваги як рівний за статусом партнер. Якщо він проявляє грубість, то може не чекати наступної зустрічі з нею – вона цінує себе і свій час. Голову від кохання стерво втрачає вкрай рідко, можна сказати – ніколи.

Звичайно ж, стерви не займаються все життя собою, і як усі жінки хочуть вийти заміж і завести сім’ю. Але, в цьому випадку стерво також не присвячує весь свій час і всі сили на благо чоловіка і дітей – вона знаходить можливість для того, щоб зайнятися собою, своєю зовнішністю, приділити час захопленням і хобі або просто відпочити. Вона не стане тягти весь побут на своїх тендітних плечах, як «справжня російська жінка» – їй нема чого будувати з себе героїню або жертву. Від чоловіка вона отримує або допомога у господарських справах, або достатнє матеріальне забезпечення, щоб залагодити ці питання. У цьому немає нічого дивного, адже чоловіка вона обирає вкрай педантично, заздалегідь прорахувавши всі нюанси подальшого життя.

Бувають у стерви подруги?

Подруга – це, найчастіше, конкурентка, яка може дуже недоречно «перейти дорогу», або «відвести» блискучу можливість. Тому стерви намагаються обмежити коло наближених людей до мінімуму або, принаймні, не розповідати про свої плани і проекти. Всупереч загальній думці, що бідою треба обов’язково поділитися, стерво звикла справлятися з труднощами без зайвих розмов, а якщо раптом стало зовсім важко і захотілося поплакати – подушка завжди в її розпорядженні. Що стосується пліток – це марна і навіть шкідлива проведення часу для ділової жінки, який є стерво. Тому приятельки і партнери – так, але подруги – найчастіше залишаються «за бортом».

Кар’єра стерви

Справжні стерви, як правило, досить успішні кар’єристки, що цілком логічно. Адже відомо, що «сірі мишки» можуть просидіти на одній посаді ледь не все життя, незалежно від того, наскільки добре вони виконують свою роботу. Підвищення зазвичай отримують впевнені в собі креативні особистості. Ті, які не бояться прокладати нові шляхи, пропонувати оригінальні рішення і брати на себе відповідальність за результат. Стерво розумна і амбітна, для неї недостатньо просто виконувати рутинну роботу – вона прагне виразити себе, реалізувати свої здібності та проявити творчий потенціал, одночасно непогано на цьому заробивши. Головне, що для цього потрібно – сміливість заявити про себе.

Кому не вдасться стати стервою

Звичайно, всі вищеперелічені якості виглядають дуже привабливо, і здається, що жінка, яка володіє всіма цими достоїнствами, повинна бути дуже щасливою. Безсумнівно, стерво доб’ється в житті багато чого, але потрібно мати на увазі, що для цього доведеться витратити чимало сил. Необхідно буде позбутися від ліні, не дозволяти себе слабкості, постійно тренувати характер і силу волі, ретельно стежити за своїм зовнішнім виглядом. Для багатьох це здається зайвим працею – простіше жити, йдучи шляхом найменшого опору. Інші злякаються втратити старих друзів і позбутися звичного способу життя (нібито горобець в руці краще журавля в небі). Крім того, успішним завжди заздрять, а сильних оминають стороною деяких це напружує. Якщо страхи і невпевненість в собі беруть верх – краще не намагатися змінити своє життя, і залишити все як є. Бути стервом або залишитися «хорошою дівчинкою» – у кожного з шляхів є свої плюси і мінуси.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Що таке справжня дружба і як її розпізнати

Філософи – класики і сучасники – дуже довго вагалися і не можуть досі при пошуку відповіді на питання: «Що таке справжня дружба?». Їх сумніви дивні, адже поряд з любов’ю, це…

Чому зі мною ніхто не хоче дружити: головні причини

Зміст статті: Суть дружби Шляхи вирішення проблем у спілкуванні Дружба в дитячому віці Питання про те, чому зі мною ніхто не дружить, найчастіше задають діти. Для них подібна ситуація може…

Яким повинен бути близький друг: головні якості

Зміст статті: Відданість і надійність Чесність і довіра Вміння прощати і слухати Підтримка і турбота Повагу та вміння співпереживати Життя будь-якої людини непроста. Складно її прожити поодинці, без опори, розуміння,…