Тільки для справжніх пані!

Як сказати хлопцеві про почуття? Поради та рекомендації

Як сказати хлопцеві про почуття? Поради та рекомендації

Тривалий час ти не здатна думати ні про що інше, як про нього? Подруги, книги, улюблені захоплення, їжа і багато чого іншого вже не приносять такої радості і задоволення як якийсь час назад? Ти постійно обертаєшся в надії виявити його, але ти розумієш, що це всього лише примарні надії?.. Любов, як саме почуття, досить таки хвороблива і вона приносить масу страждань. Адже мало пар, які швидко вступають в шлюб, приходять до дійсно чого-небудь серйозного, тобто до міцних відносин, сім’ї та сімейного щастя.

Якщо ви по-справжньому любите хлопця, тоді у вас напевно максималізм просто б’є ключем. Як правило, жіночий підлогу перед такими почуттями найбільш вразливий. Вони мучаться, страждають і переживають, що нічого не можна з цим зробити. Вони завжди шукають відповіді на питання: яким же чином зізнатися в коханні своєму обранцеві, як сказати хлопцеві почуття? А чи варто це робити? Чи зможе він відповісти взаємністю?

Дівчата, які дійсно полюбили серцем і душею, відчувають справжні почуття до хлопця, не потрібно впадати у відчай! Потрібно просто заспокоїтися і розібратися в ситуації.

Якщо ваше серце просто рветься з грудей, стукає зі страшною силою при вигляді того, саме того хлопця, який розбурхує ваші думки і ваш розум, то варіантів визнання йому у своїх почуттях всього лише два. Найчастіше це залежить від того, взаємні вони чи ні.

Під першим варіантом мається на увазі те, що хлопець відповідає хоча б симпатією на ваше прояв почуттів. Наприклад, ви разом проводите час, а він всіляко намагається проявити свою симпатію по відношенню до вас. В цьому випадку, коли ви почнете розуміти, що вже не зможете утримувати свої почуття і емоції в собі, то можна прямо, сміливо говорити йому настільки заповітне і святе – «Люблю». Є досить велика ймовірність того, що ви почуєте взаємний відповідь. Але, ні в якому разі не потрібно засмучуватися якщо так і не отримали бажаної відповіді. Цілком можливо, що ваш обранець просто ошелешений або розгублений. Звичайно, може статися і так, що відносини з-за цього зіпсуються досить надовго.

Варіант другий передбачає, що ваш улюблений і не здогадується про те, що ви палаєте до нього любов’ю. Він живе звичайним життям і просто не помічає вас. На жаль, такі ситуації досить часті. У цій ситуації ні в якому разі не варто кричати про свої почуття. Потрібно спершу якось зблизитися зі своїм обранцем, подружитися, знайти спільні точки дотику – інтереси. Повірте, якщо він цього не забажає робити, то пиши — пропало. Не потрібно думати в цей момент, що ваше життя закінчилася і нічого не «світить» – повірте, життя багатогранне, і вона передбачає безліч цікавих моментів і поворотів подій. Запевняю, після цього хлопця вам ще зустрітися саме той, який оцінить по-справжньому ваші почуття і відповість настільки очікуваної взаємністю. Прийде час, і ви будете про це згадувати з посмішкою.

Потрібно сказати, що в будь-якому випадку, якщо у вас всерйоз виникло бажання сказати хлопцеві у своїх почуттях, то потрібно дотримуватися деяких порад:

 • Для моменту визнання потрібно вибрати найбільш відповідний час, коли нікого не буде поруч і ніщо не здатне буде вас відвернути;
 • Потрібно створити найбільш романтичну атмосферу, яка спонукає до «любовним» почуттів.
 • Ні в якому разі не варто дарувати дорогі подарунки, адже це більше зобов’яже хлопця, і він не зможе відповісти взаємністю.
 • І найголовніша порада – нічого не бійтеся, не соромтеся, адже не помиляється тільки той, хто нічого для досягнення своєї мети не робить.
 • У будь-якому випадку варто знати і розуміти, щоб не відбулося – ви отримаєте такий цінний життєвий досвід.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як зробити щоб кинув хлопець?

  Бувають ситуації, коли хтось дуже сильно подобається, потім ви починаєте зустрічатися, він дарує тобі квіти і цукерки і ти дуже щаслива… але з якихось причин тобі в один момент раптом…

  Як забути хлопця? Поради психолога

  Зміст: Поради психолога Забути хлопця і стати ще краще! Багато дівчат дуже важко переносять розрив зі своїми хлопцями. Всі з цим рано чи пізно стикаються. Звичайно, приємні спогади, фотографії, листування…

  Як жити після розлучення? Як пережити розлучення?

  Зміст: Не приховуйте горі Вибачте кривдника, щоб щасливо жити після розлучення Щоб пережити розлучення, уникайте самотності Підтримуйте стосунки Жити після розлучення допоможе робота Відвідування тренінгів від самотності Розлучення – стрес…