Тільки для справжніх пані!

Як швидко кинути палити в домашніх умовах: потрібні народні засоби

Як швидко кинути палити в домашніх умовах: потрібні народні засоби

Куріння являє собою небезпечну залежність, яка призводить до негативних наслідків для здоров’я. Впоратися з нею досить складно. Якщо від фізичної тяги до сигарет люди позбавляються досить легко, то психологічна залежність з великими труднощами піддається лікуванню.

Щоб зняти деякий дискомфорт, можна скористатися народними засобами. Однак вони не дадуть результатів, якщо не переглянути своє ставлення до паління і не захотіти відмовитися від нікотину.

Чому хочеться курити?

Куріння є насамперед психологічною залежністю. Тому кинути палити вдасться лише після серйозної роботи над собою. Для цього потрібно переглянути власні погляди на паління.

Після того, як людині вже вдалося кинути палити, він може піти на вечірку, і рука сама потягнеться до сигарети. Це явище називається тактильної пам’яттю. Дана залежність пов’язана з почуттям упевненості і захищеності. У таких випадках досить складно боротися зі звичкою, проте цілком реально.

Деяким людям вдається швидко кинути палити і повертатися до сигарет лише під час дружніх посиденьок. Даний підхід є помилковим, адже з часом людина починає диміти сигаретою в звичайному режимі.

Корисні поради

Щоб в домашніх умовах кинути цю звичку, потрібно просто відмовитися від сигарет. Робити це необхідно раз і назавжди. Щоб полегшити це завдання, можна вибрати такі способи:

Особливості методики Аллена Карра

В домашніх умовах відмовитися від залежності допоможе спосіб Аллена Карра. По суті, даний метод допомагає змінити ставлення до сигарет. Збудження нейронів гаситься на ранньому етапі. Людина навіть не замислюється, як швидко і легко відмовитися від куріння в домашніх умовах. Йому просто не хочеться цього робити!

Щоб кинути цю звичку, медикаментозні засоби не потрібні, оскільки в людини не виникає дискомфортних відчуттів. Внутрішнє гальмування пов’язано з правильними установками нервової системи.

Спосіб Аллена Карра показує, як назавжди кинути палити без зовнішньої допомоги. Даний метод як би полягає в ненав’язливому аутотренинге. Після прочитання книги людині стає зрозумілим сенс аномальної прихильності до сигарет, яка базується на страху. Людина чітко усвідомлює, що куріння не приносить ніякого задоволення. Спосіб допомагає назавжди відмовитися від залежності в домашніх умовах без лікарських засобів. Його ефективність досягає 95%, іншими словами, використовуючи рекомендації Карра, самостійно розлучається з сигаретами абсолютна більшість читачів.

Також цілком можна розглянути відмови від куріння вітчизняний проект «Звільнення. онлайн». Проходження спеціального курсу, заснованого на методі кандидата наук Геннадія Шичко, довело свою ефективність.

Особливості застосування народних засобів

Якщо змінити психологічні установки, застосування народних засобів і не потрібно. Проте деяким людям такий спосіб полегшує відмова від звички. Якщо народний засіб не здатна завдати шкоди, то підтримати себе таким чином цілком можливо.

До найбільш поширеним засобам, які можна використовувати в домашніх умовах, відносять наступні.

Поради для людей, які курять мало

Дані рекомендації варто використовувати людям, які нещодавно пристрастилися до сигарет, але вже вирішили впоратися із залежністю. Знову ж таки, як вже було зазначено, способи працюють, якщо людина володіє достатньою силою волі або поборов психологічну залежність, але бажає підтримати себе народними методами.

Щоб збити ранковий потяг, варто натщесерце з’їдати невелику ложку меду. Через 10 хвилин рекомендується випити п’яту частину склянки вівсяного відвару.

Також цілком допустимо з’їсти трохи вівсяної каші. Її потрібно варити на воді без додавання олії і цукру. Блюдо рекомендується включати в раціон кілька разів протягом дня при виникненні тяги до куріння.

Людям, які курять мало, рекомендується вживання салату на основі помідорів, картоплі та баклажанів. Для його виготовлення варто порізати варену картоплю, взяти свіжі помідори і тешеные баклажани і все ретельно перемішати. Додати в готову страву улюблені спеції, часник і масло.

Людина, яка хоче відмовитися від сигарет, повинен як мінімум тричі на добу з’їдати порцію даного салату. Він обов’язково повинен подаватися з охолодженому вигляді.

Вважається, що впоратися з тютюновою залежністю допомагають і деякі фрукти. Особливо корисний в цьому випадку ананас. Щоб придушити бажання палити, слід приготувати з нього чіпси без додавання цукру. Також цілком можна використовувати і свіжий фрукт. Його потрібно їсти в момент тяги до куріння.

Щоб швидко кинути курити, насамперед, потрібно переглянути своє відношення до сигарет. Завдяки правильному психологічному настрою вдасться відмовитися від цієї шкідливої звички.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як кинути курити: чому важко відмовитися від залежності

Зміст статті: Нікотин та його вплив Деякі фізіологічні аспекти Пристрасть на психологічному рівні Як можна позбутися? Можливо, немає жодної людини, яка б не чув і не читав про шкода куріння….

Як кинути палити і не набрати зайву вагу: прості рекомендації

Зміст статті: Чому колишні курці поправляються? Про правильному підході Що допоможе не набрати вагу? Як при необхідності знизити вагу? Курці мріють відмовитися від згубної залежності, але часто відкладають важливе рішення…

Викликають електронні сигарети рак?

Зміст статті: Що таке електронна сигарета: версія виробників Згубна залежність і онкологічні захворювання Міф про користь і його розвінчання В останні роки багато курці переходять зі звичайних сигарет на електронні….