Тільки для справжніх пані!

Як швидко і надовго позбутися від запаху взуття

Як швидко і надовго позбутися від запаху взуття

Напевно, не знайдеться такої людини, яка хоча б раз в житті не відчував дискомфорту з-за проблем з парою черевиків, туфель або чобіт. І неважливо, нова вона чи стара: неприємний аромат може з’явитися в обох випадках. Як позбавитися від запаху взуття швидко і надовго? Існує чимало способів, як вирішити цю прикру проблему.

Причини появи неприємного запаху

Дискомфортну ситуацію набагато простіше запобігти, ніж потім судорожно шукати методи її усунення. Отже, найчастіше неприємний запах із взуття з’являється з-за таких причин, як:

Якщо причиною неприємного запаху є надмірна пітливість ніг, необхідно в першу чергу розібратися саме з нею. В іншому випадку ні один дезодорант, навіть самий якісний і дорогий, не допоможе надовго вирішити проблему.

При покупці взуття незайвим буде поцікавитися у консультанта, з чого вона зшита, зокрема, всередині. Дізнавшись особливості догляду за виробами з конкретного матеріалу і дотримуючись їх, можна виключити появу різких ароматів. Слід врахувати, що в черевиках, зроблених з «дихаючих» матеріалів, ноги будуть потіти набагато рідше і менше.

Чому нові туфлі погано пахнуть і як від цього позбавитися?

Нерідкі випадки, коли неприємно пахне зовсім нове взуття, яка ще жодного разу не була надіта. Не викидати ж покупку, нехай навіть і не зовсім вдалу. Існує кілька перевірених способів, як видалити запах взуття, однак визначити найбільш підходящий можна лише практичним шляхом.

Як повернути свіжість старої, але улюбленої парі черевиків?

Найчастішою причиною неприємного запаху є не новизна купленої пари взуття, а надмірна пітливість ніг. Звичайно ж, в цьому випадку допоможе лише цілеспрямоване усунення цієї медичної проблеми.

Але часом навіть незначна пітливість може спровокувати поширення неприємного запаху, особливо, якщо черевики, пошиті з неякісних матеріалів. Звичайно ж, краще купувати туфлі з якісного текстилю, але, на жаль, не завжди це можливо.

Як позбавитися від запаху поту у взутті? В першу чергу, варто потурбуватися про профілактичні заходи: дотримуватися правил гігієни та регулярно доглядати за ногами, стежити за тим, щоб не з’являлися мозолі і натоптиші, часто міняти шкарпетки.

Бактерії, провокуючий неприємний запах, живуть тільки у вологому середовищі, а тому дуже важливо ретельно просушувати туфлі. Робити це найкраще на сонці або, в крайньому випадку, неподалік від опалювального приладу. Дуже важливо перед тим, як видалити запах поту з взуття, ретельно її висушити.

Повернути взуття свіжість і приємний аромат допоможуть наступні методи.

Щоб цього не сталося, рекомендується:

Що робити, якщо туфлі зіпсував кіт?

Власники домашніх вихованців не застраховані від неприємностей, коли примхлива тварина може безнадійно зіпсувати навіть саму дорогу і якісну взуття.

Але, незважаючи на стійкість котячої сечі, все ж можна поборотися за улюблені туфлі і виконати одну з наступних маніпуляцій.

Як правильно вибрати дезодорант для черевиків?

На сьогоднішній день у продажу можна відшукати спеціальні дезодоранти, покликані боротися з неприємними запахами з взуття. Випускають їх у кількох формах:

Найбільшою популярністю користується дезодорант у вигляді спрею. Завдяки особливому складу він здатний знищити бактерії, з-за яких з’являється неприємний аромат, позбавити від грибка стопи і, звичайно ж, впоратися з запахом поту. Досить декількох натискань на дозатор-розподільник, і проблема буде вирішена.

Дезодорант-олівець не настільки зручний в експлуатації, як аерозоль. Ним обробляють всю внутрішню поверхню черевик, намагаючись не пропустити найбільш важко доступні місця.

Таблетки від запаху поту, розроблені відносно недавно, кладуть усередину туфель на кілька годин, після чого обов’язково виймають. За цей час вони усувають неприємний запах.

Таким чином, вирішити настільки неприємну проблему можна різними способами, не відмовляючись від шкарпетки улюблених черевиків.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

10 звичок по-справжньому успішної людини

Кожна людина прагне вести успішну і полнокровную життя. Однак те, наскільки добре це вийде, залежить від звичок, які супроводжують обличчя. Як казав великий поет, «звичка – друга натура». Тому ми…