Тільки для справжніх пані!

Як самостійно позбавитися від чорних крапок на підборідді і на носі

Як самостійно позбавитися від чорних крапок на підборідді і на носі

Багатьох дівчат з шкірою, схильної до жирності, турбують комедони. Вони більше відомі як чорні точки. Це сальні пробки, що виникають із-за великої кількості жиру. Темний колір вони набувають через залишків не змитих косметичних засобів, а також навколишнього бруду і пилу, які осідають на епідермісі. Але як позбавитися від чорних крапок на носі?

Правильний догляд за обличчям та його регулярне очищення допоможуть знизити кількість висипань, а також зробить їх менш помітними. Існує безліч косметичних засобів, які можна приготувати самостійно. Це дозволить не вдаватися до салонним процедурам. Так ви будете впевнені в натуральності використовуваних компонентів, а також в їх безпеки.

Чинники виникнення проблеми

Вирішувати питання, як боротися з чорними крапками, слід з з’ясування причин їх появи. Вони є нормою в підлітковому віці, коли гормональний фон нестабільний, але, якщо вони турбують дорослої людини, це привід серйозно задуматися, як від них позбутися.

Головна причина появи чорних крапок – накопичення надлишків жиру, що виділяється шкірою. Помилково вважати, що ризик їх виникнення є лише у власниць епідермісу, схильного до жирності. Чорні крапки на підборідді, крилах носа можуть з’явитися і на сухій шкірі, при надмірному скупченні бруду і пилу. Ось чому регулярне очищення грає першорядну роль в позбавленні від комедонов і профілактиці їх подальшого виникнення.

Основні причини появи чорних крапок, крім того, що ви не встигаєте очистити шкіру:

Хоча такі невеликі висипання безпечні, вкрай важливо негайно виводити їх.

Крім того, що чорні крапки на носі і інших ділянках обличчя виглядають негарно, вони створюють відмінну флору для розмноження бактерій. При відсутності боротьби з ними є високий ризик розвитку вугрової висипки, позбавлятися від якої буде набагато важче.

Крім того, не вживаючи заходів по усуненню причин виникнення чорних точок, ви даєте комедонам можливість збільшуватися в розмірах. З’явившись у вигляді мікроскопічної точки, вони можуть з часом сильно збільшувати пори, через що шкіра починає нагадувати шкірку лимона.

Позбавлення від чорних точок будинку

Обираючи, як прибрати прищі на носі, віддавайте перевагу перевіреним засобів. Більшість з них можна знайти у власній кухні, завдяки чому почистити обличчя можна швидко і ефективно, не вдаючись до дорогих послуг косметологів.

Важливим є питання, чи можна тиснути чорні точки самостійно. Протипоказань до такої процедури немає, але для досягнення необхідного результату і запобігання негативних наслідків потрібно слідувати певним правилам.

Алгоритм позбавлення від чорних крапок на носі в домашніх умовах складається з трьох кроків:

Незалежно від причин виникнення прищів необхідно проходження всіх трьох етапів.

Підготовка шкіри

Видалення вугрів на обличчі слід обов’язково починати з розпарювання. Це необхідно для достатнього розкриття пір. Також процес важливий для полегшення видавлювання вугрів на носі. Для розпарювання можна використовувати:

Ефективне очищення

Після розпарювання обличчя до потрібної міри, можна починати видавлювати чорні крапки на носі і підборідді. Робити це потрібно вкрай обережно. Обов’язково дотримуйтесь стерильність – оберніть руки бинтом і починайте акуратно тиснути на кожен вугор окремо. Дуже важливо, видавити тільки ті сальні пробки, які добре піддаються цій дії. Ні в якому разі не можна занадто сильно тиснути на проблемні точки на обличчі. Головна причина такої обережності – попередження ризику виникнення шрамів або некрасивих рубців.

Процедура, що дозволяє позбавлятися від вугрів, якщо ви зважилися, виглядає так: обережне натиснення пальцями, обгорнутими в стерильний бинт, на точку з двох сторін.

Процес закриття пор

Після того, як були видалені чорні вугри на обличчі, необхідно стягнути пори до початкового розміру. Це потрібно, щоб уникнути ризику потрапляння різних інфекцій. Найефективніший засіб, що допомагає закрити пори після косметичної процедури – звичайний шматок льоду. Просто протріть їм шкіру і залиште її сохнути.

Якщо ви попередньо приготуєте відвар з трав і заморозити його, ефект від процедури буде значно вище.

Використання домашніх масок

Багатьох цікавить питання, чи можна підтримувати шкіру в нормальному стані в проміжках між чистками. Це не тільки можливо, але і вкрай необхідно, якщо ви хочете вивести вугри надовго. Існує безліч очищаючих масок, які вдасться легко приготувати в домашніх умовах.

Отже, позбутися від вугрів допоможуть засоби, приготовані за наступними рецептами.

Таким чином, відповідь на питання, чи можна позбутися від вугрів у домашніх умовах, позитивний. При цьому слід враховувати, що, якщо у вас систематично з’являються чорні крапки незалежно від регулярності косметичних процедур, це привід задуматися про зміну способу життя. Перегляньте свій раціон харчування, намагайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі, і стан вашої шкіри дуже скоро помітно покращиться.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як просто зробити красиві локони на довге волосся

Зміст статті: Кому підходить така зачіска Що потрібно врахувати перед початком завивання Методи виконання зачіски Секрети укладання праскою Секрети укладання плойкою Використання фена Використання бігуді Кожна жінка хоче виглядати чарівно…

Як надати волоссю об’єм: швидкі й ефективні рішення дома

Зміст статті: Причини проблеми Якщо ви сушіть волосся феном Правильні стрижки Не найкращі прийоми Маски Одна з важливих частин образу сучасної леді – це красиво укладене, доглянуті волосся. Сьогодні в…

Як приготувати очищувальну маску для обличчя в домашніх умовах

Зміст статті: Правила користування Які результати регулярного застосування? Очищає пори маска з вівсянки Трав’яна маска для забрудненої шкіри Трав’яна маска для очищення шкіри обличчя, схильної до жирності Трав’яна маска для…