Тільки для справжніх пані!

Як прибрати жовтизну волосся після освітлення або мелірування?

Як прибрати жовтизну волосся після освітлення або мелірування?

Зміст:

Кожна «натуральна» блондинка веде нескінченну боротьбу за благородний відтінок волосся. Вона кидається то в один бік, то в іншу. Змітає з полиць все розрекламовані засоби, які гарантують їй позбавлення від ненависного жовтого відтінку. Але він повертається знову і знову. Тоді вона звертає свій погляд на народні кошти. Але історія повторюється, хіба що з меншими фінансовими втратами.

Одного разу психанув, жінка фарбується в рудий. Усвідомивши, що витримала, вона впадає в депресію і стрижеться чи не налисо. Потім довго запускає волосся, щоб знову пофарбуватися в «натуральну блондинку» і піти по новому витку свого кола пекла. Але цей процес можна зупинити.

Чому з’являється жовтизна волосся після фарбування?

Це найпоширеніші причини. Але не варто забувати, що все індивідуально. Цілком можливо, у вашому конкретному випадку причини появи жовтизни може визначити тільки ваш майстер.

Як прибрати жовтизну з волосся – маски

Шампуні від жовтизни волосся

Чим повинні відрізнятися хороші шампуні для платинових блондинок від звичайних? По-перше, в них не повинно бути звичайної води, яка може містити солі заліза, а зроблені вони повинні бути на основі мінеральної води. По-друге, у них повинен бути фіолетовий відтінок. Саме цей колір, як би вас це не лякало, здатний нейтралізувати жовтизну. По-третє, неестетичний відтінок нейтралізує сріблястий барвник. Отже, пройдемося по самим популярним і ефективним марок шампунів, що зібрав найбільше позитивних відгуків.

Як позбутися від жовтизни, різні засоби: бальзами і тоніки

Якщо ви хочете, щоб ваші волосся мали красивий відтінок і при цьому не були пересушене, то використовуйте не тільки домашні маски і покупні шампуні, але й інші засоби.

Як освітлити волосся без жовтизни. Блондинка без жовтизни – це реально

Краще не допустити появи жовтизни, ніж потім від неї позбавлятися. Тому підійдіть до цієї процедури з усією ретельністю.

Пам’ятайте, що якісно освітлити волосся можна не тільки в дорогих салонах, але і в домашніх умовах. Головне – ретельно вивчити це питання і ставитися до себе, коханої, дуже дбайливо. Не забувати балувати волосся природними засобами по догляду.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Жировики або ліпоми на обличчі — причини і як позбутися від жировиків на обличчі?

Зміст: Що таке жировик на обличчі або ліпома? Чому з’являються жировики? Жировики на обличчі – причини Які бувають жировики на обличчі Можна і потрібно видаляти жировики на обличчі? Як прибрати…

Хна для волосся, фарбування волосся хною в домашніх умовах

Зміст: Хна для волосся — користь і лікувальні властивості Шкода хни для волосся Безбарвна хна для волосся: як використовувати результат Чи можна фарбувати волосся хною? Як фарбувати волосся хною? Хна…

Маски для обличчя з желатином в домашніх умовах, від чорних крапок, акне, зморшок

Зміст: Склад желатину, його корисні властивості для шкіри обличчя Маска для обличчя з желатином від зморшок в домашніх умовах Маска для обличчя з желатином від акне і прищів Желатинова маска…