Тільки для справжніх пані!

Як прибрати жир на боках?

Як прибрати жир на боках?

Зміст:

Жир на боках – проблема, не з чуток знайома більшості жінок. У цій статті ми перерахуємо найбільш популярні і дієві способи, що допомагають прибрати жир на боках.

Як прибрати жир з боків: фізичні вправи

Відмінний засіб, щоб прибрати жир з боків — це фізичні вправи. Для видалення зайвих жирових відкладень з боків особливу увагу треба приділити вправам на прес, нахилам, а також вправ для косих м’язів живота. Для поліпшення результатів рекомендується включити в ці вправи гантелі.

Крім того, дуже корисні заняття фітболом. Крім спалювання жиру на талії, заняття на м’ячі покращують поставу і допоможуть розслабитися після активного тренування. М’яч для фітболу сьогодні можна придбати практично в будь-якому спортивному магазині.

А раз вже ви зібралися в спортивний магазин, придбайте заодно і хула-хуп. Хоча пік популярності вправ з обручем припав на 60-ті роки минулого століття, з тієї давньої пори своєї актуальності вони не втратили. Тим більше що сьогодні є можливість придбати хула-хуп із спеціальних міцних матеріалів і з різними насадками для масажу. Є навіть моделі, забезпечені лічильником калорій.

Крутити обруч слід як мінімум 15 хвилин два рази на день. Зручність цього способу полягає в тому, що паралельно із заняттями ви спокійно можете, наприклад, дивитися улюблений серіал.

Як прибрати жир на боках: бодіфлекс

Відмінні результати за досить короткий термін дадуть заняття бодіфлексом (більш докладно про бодіфлекс ми говорили трохи раніше в статті — ««. Там же є наведені відео уроки для самостійних занять).

Система бодіфлекс заснована на диафрагменном диханні, що поєднується зі статичними позами і розтяжкою.

Бодіфлекс відмінно зарекомендував себе в протиборстві з непотрібними жировими відкладеннями на талії, сприяючи її зменшення до 30 см на тиждень. Як стверджує розробниця методу Грір Чайлдерс, в день достатньо 15 хвилин вправ.

Як прибрати жир з боків: електроліполіз

Якщо ви вважаєте, що фізичного навантаження недостатньо, на допомогу прийдуть професіонали. Вони порадять, наприклад, провести курс електроліполізу.

Електроліполіз — дуже дієва методика, яка полягає у впливі на жирову тканину електричним струмом. Електрика розщеплює жир щільний, а продукти розпаду виводяться з організму природним шляхом. Цей метод хороший для локальних відкладень жиру. Для помітного ефекту слід провести кілька сеансів електроліполізу.

На додаток до цих процедур вам запропонують лімфодренажний та антицелюлітний масаж, грязьові або водоростеві обгортання, а також парафанго. Всі ці процедури дадуть найкращий ефект при комплексному використанні.

Як прибрати жир на боках: масаж, прогулянки, плавання

Крім того, для вирішення проблеми зайвого жиру в області талії необхідно включити в свій щотижневий графік такі заходи, як самостійний масаж цих зон з використанням спеціальних кремів для схуднення, тривалі прогулянки на відкритому повітрі, регулярні пробіжки, плавання в басейні та інші водні процедури. Адже краса не дається легко, і щоб надати колишню стрункість фігури, доведеться сильно постаратися. Але відображення ідеальної талії в дзеркалі через пару місяців інтенсивних занять стане кращим винагородою за докладені зусилля.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Червона помада: правила нанесення

Зміст: Червона помада для брюнеток Червона помада для блондинок Як фарбувати губи червоною помадою? Виробники косметики помітили цікавий факт – з настанням кризи попит на червону помаду різко збільшився. З…

Що таке стрижка гарячими ножицями?

Кожного разу, гортаючи сторінки глянцевих журналів, кожна дівчина ненароком звертає увагу на шикарні, ідеально укладене волосся знаменитостей. Як же хочеться і нам мати такі ж здорові і блискучі локони. Ми…

Січеться волосся, що робити?

Зміст: Причини посіченого волосся Що робити, якщо січеться волосся? Маски для волосся, що січеться Посічені кінчики волосся — це далеко не нова проблема, з нею хоча б раз стикається кожна…