Тільки для справжніх пані!

Як прибрати носогубні складки в домашніх умовах?

Як прибрати носогубні складки в домашніх умовах?

Зміст:

Від посмішки стане всім світліше… Це правда, усмішка прикрашає будь-яка особа. Але, найчастіше, саме життєрадісність призводить до утворення мімічних зморшок, найнеприємнішими з яких є носогубні складки. Адже саме вони додають вам, як мінімум, два-три роки. А іноді й цілих п’ять.

Для того, щоб прибрати носогубні складки, є кілька методів:

Якщо вам менше 35 років, то краще всього не використовувати ботокс і інші уколи краси, краще спробувати більш безпечні методи.

Спеціальна косметика проти носогубних складок

Деякі компанії пропонують косметику на основі гіалуронової кислоти, яка, як відомо, є найкращим способом для боротьби зі зморшками. Але, на думку більшості жінок, дана косметика буде ефективною тільки в разі комплексного впливу, а саме: масаж, маски, йога для обличчя. Тому, перш ніж купувати чергову упаковку з кремом, чесно дайте собі відповідь: а ви готові щодня виконувати спеціальні вправи для того, щоб це дороге засіб принесло користь?

Як прибрати носогубні складки — масаж і вправи

Це найкращий спосіб для того, щоб прибрати носогубні складки. Одним з найбільш дієвих способів є японський масаж шиатцу. Саме цей тип масажу використовують гейші, і їх молоді обличчя – найкраще підтвердження дієвості цієї процедури.

Популярністю користується японський масаж асахі. Це техніка двухпальцевого масажу по лімфатичних лініях. Результати такого масажу видно вже після першого сеансу.

Методика індійського аюрведічеського масажу обличчя користується популярністю у багатьох жінок, адже він нормалізує ендокринну і нервову системи організму. До того ж, ефект від нього помітний вже після першого сеансу.

Аеробіка для обличчя від Керол Маджіо змушує працювати 57 м’язів обличчя, тому носогубні складки цілком можна виправити безопераційним шляхом за 2-3 місяці. Необхідно відзначити, що за допомогою цього комплексу можна скорегувати ніс.

для обличчя вже кілька років продовжує допомагати в позбавленні від носогубних складок. Поєднання правильного дихання і статичних вправ протягом 2-3 місяців зменшить їх прояв на 60%.

Йога для обличчя

Ті жінки, які обрали для обличчя як альтернативний спосіб боротьби з носогубними складками, відзначили отримання швидких результатів.

Відмінність йоги від мімічної полягає в тому, що під час йоги необхідно усвідомлене виконання кожного руху, правильне дихання і певна послідовність вправ. Саме такий комплекс здатний не тільки подарувати обличчі другу молодість, але й скорегувати емоційний стан жінки.

Під час йогической практики для обличчя послідовно виконуються три етапи:

Особовий йогою краще спочатку займатися в групах, а потім виконувати весь комплекс вправ вдома. Результати перевершать усі сподівання.

Мезотерапія як спосіб боротьби з носогубними складками

Цей спосіб практично не має протипоказань і користується великою популярністю. За допомогою тонкої голки під шкіру в певних точках вводяться вітамінні коктейлі для обличчя, які змушують працювати клітини. Безпеку цього методу полягає в тому, що під шкіру вводяться витяжки рослин та різні вітаміни, а не хімічні препарати, що блокують роботу певних м’язів. Дії одного сеансу вистачає на строк від 3 до 6 місяців.

Ботокс і гилауроновая кислота

За допомогою цих препаратів можна змоделювати собі практично нове обличчя. Ці процедури користуються величезною популярністю у тих, кому не підходять інші заходи по боротьбі з носогубними складками. Але варто пам’ятати про те, що препарати блокують роботу деяких м’язів, що в подальшому призводить до ще більшого виникнення носогубних складок. Але початковий ефект дуже помітний, і він здатний протриматися від 6 до 18 місяців.

Таким чином, способів як прибрати носогубні зморшки досить багато, але перш ніж працювати медичні препарати, краще випробувати більш консервативні методи.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Темні кола під очима: причини і лікування в домашніх умовах

Зміст: Причини темних кіл під очима Як вилікувати кола під очима? Як позбутися кіл під очима в домашніх умовах Одна з поширених проблем в косметології — це Темні кола під…

Як прибрати синці під очима в домашніх умовах — народні рецепти

Зміст: Причини виникнення синців під очима Як позбутися від синців під очима? Краще профілактика, ніж лікування Причини виникнення синців під очима Нерідко ми стикаємося з таким явищем, як, синці під…

Випадає волосся після пологів: чому і що робити?

Зміст: Чому після пологів випадає волосся? Гормональний фон після пологів — головна причина випадіння волосся Що робити, якщо випадає волосся після народження дитини Вітаміни від випадіння волосся Хронічне недосипання і…