Тільки для справжніх пані!

Як прибрати болючий підшкірний прищ: перевірені засоби

Як прибрати болючий підшкірний прищ: перевірені засоби

Прищі мають властивість з’являтися в самий невідповідний момент і в самому невідповідному місці. Особа, яка «прикрашає» вугор або прищ, миттєво втрачає доглянутий вигляд.

Підшкірні прищі приносять ще й страшний дискомфорт, викликаючи хворобливі відчуття, особливо на підборідді, в носогубной складці або під носом. Як прибрати підшкірний прищ без шкоди для шкіри обличчя і в максимально короткі терміни? Спробуємо розібратися.

Причини виникнення запалення

Підшкірні запалення не з’являються просто так. Причиною їх виникнення може бути:

Механізм появи запалення

Підшкірний прищ особливо неприємний тим, що може визрівати до декількох тижнів. Механізм його виникнення такий: при надмірній роботі сальних залоз в їх протоках утворюються пробки, починається процес запалення, під шкірою скупчується гній, а на поверхні з’являється червоний горбок.

Як лікувати підшкірні прищі

Запалення в будь-якому разі потребує лікування, не варто пускати все на самоплив. Для початку відвідайте лікаря, щоб виключити наявність підшкірного кліща. Доктор візьме зішкріб з дерми, зробить відповідний аналіз і дасть відповідь.

Якщо проба буде позитивна, то буде призначено лікування, переважна діяльність збудника недуги – кліща. Виводити його, наприклад, через витискання – неможливо, це тільки погіршить ситуацію, адже кліщ просто переміститься на іншу ділянку особи.

При негативній відповіді фахівець допоможе знайти іншу причину запалення та дати рекомендації по її усуненню. Швидше за все, він порадить дочекатися дозрівання прища і потім зробить видалення підшкірних прищів і їх подальшу обробку в стерильних умовах, щоб уникнути будь-яких ускладнень.

Зверніть увагу, що прибирати прищ допомогою розтину повинен тільки лікар спеціальними інструментами. Виведений самостійно вугор загрожує обернутися рубцем, який може залишитися на все життя.

Один із способів боротьби з підшкірними запаленнями – озонотерапія. Озон здатен знезаразити дерму, зняти набряклість і почервоніння, сприяти вироблення еластину і колагену, що сприяє швидкому відновленню епідермісу.

Але це лікування повинен призначити тільки лікар. Бо як прибрати підшкірні прищі на обличчі за допомогою такої процедури можна тільки в стерильних умовах.

Домашні методи боротьби з підшкірним запаленням

В домашніх умовах зменшити підшкірне запалення можна з допомогою коштів з натуральних інгредієнтів.

Експрес-засоби

Багатьох турбує питання: «Як швидко прибрати підшкірний прищ?». Звичайно, за ніч гнійничок не зникне, але у відносно короткі терміни позбавитися від нього дозволять наступні засоби:

Профілактика

Звичайно, краще взагалі не допускати виникнення проблеми. Для цього постарайтеся дотримуватися профілактичні заходи:

Якщо запалення носять хронічний характер, то народними засобами позбутися від проблеми не вийде. Не відкладайте візит до лікаря, адже тільки він зможе визначити справжню причину виникнення підшкірного запалення.

Обличчя, осыпанное вуграми і запаленнями, – не сама вдала «візитна картка». Ведіть правильний спосіб життя, стежте за чистотою шкіри і правильно вибирайте засоби по догляду, тоді ваш зовнішній вигляд буде найкращим підтвердженням правильності дій по догляду за собою.