Тільки для справжніх пані!

Як правильно відпочивати?

Як правильно відпочивати?

Зміст:

Справі — час, а потісі – вихідні. Частенько ми міркуємо саме так. Весь тиждень наполегливо «вантажимо» себе на робочому місці, а з приходом вихідних… починаємо вантажити себе вдома! Генеральне прибирання, закупівля продуктів у магазині, візити до ображеним родичам… Довгоочікувана потіха втрачається в купі невідкладних домашніх турбот. В результаті кожен новий понеділок жити нам стає набагато важче, ніж у попередню п’ятницю. Що ж все-таки йде неправильно? Чому на вихідних ми втомлюємося більше, ніж у будні на роботі? Як правильно відпочивати, щоб понеділок зустрічати у всеозброєнні?

Гармонізуйте

По-перше, щоб правильно відпочивати, Перестаньте розкидати роботу і відпочинок по різні сторони барикади. Вони повинні йти разом, невіддільні один від одного. Щось на зразок інь-ян. Намагайтеся лавірувати! Після важкого дня призначте приємну зустріч у кафе з друзями, сходіть в кіно або на масаж. Зовсім не обов’язково чекати до кінця тижня. Так ви будете відчувати прилив сил і енергії кожен день, а не тільки по понеділках.

Налаштовуйтеся на позитив

Візьміть собі за правило: не братися за важливу справу, поки не будете в гарному настрої. Відпочивайте не тільки після роботи, але і до (читаємо буквально: перед важливим завданням краще відволіктися). В житті, керуючись дурними установками, ми, навпаки, щоб все вийшло, до ранку сидимо над книгами і тисячу разів пережовуємо теми майбутньої ділової зустрічі. Хоча набагато ефективніше — бути в темі і у відмінному настрої. Тоді ви будете миттєво орієнтуватися і обсипати всіх своїми гиперкреативними ідеями! Просто забудьте напередодні про все на пару годин, повністю відключитися від всіх проблем. Відсутність думок – це самий справжній відпочинок.

Балуйте себе

Якщо так вийшло, що настрою нема з самого ранку, вийдете з дому раніше. Посидьте зайві півгодини в кафе, поласуйте улюбленими тістечками, або купити собі нове плаття або парфум, наприклад, givenchy play for her. Відкиньте всі свої негативні думки і просто Помрійте про щось приємне. Якщо вам це вдасться зробити, то крім смачного сніданку ви занурте в свій організм пару-трійку позитивних емоцій і трошки відпочити.

Відчувайте

Психологи запевняють, що Люди найбільше втомлюються від одноманітності. Це стосується не тільки роботи, але й відпочинку. Деякі з нас, наприклад, кожні вихідні ходять в басейн, з 12 до 14, без пропусків, без запізнень. Що зробиш — неписане правило!

В результаті такої відпочинок «за сценарієм» стає гірше самої роботи. Намагайтеся уникати цього. Відпочивайте так, як того хоче ваш організм, як дозволяє ваш емоційний настрій. Щоб правильно, повноцінно відпочивати, не варто заганяти себе в рамки! Якщо ви цілі вихідні просто провалялися на дивані і пропустили обов’язковий візит в басейн – не звинувачуйте себе. Іноді хороший сон може стати найкращим відпочинком!

Творіть

Чим би ви займалися, якщо б не доводилося працювати? Може бути — малювали, ліпили, вишивали? А чому б не спробувати це у свій вільний час! Творчість чудово розслабляє. Коли ви творите, ви відволікаєтеся від усього і стаєте частиною тієї краси, яку ви створюєте своїми руками. До того ж з новим захопленням у вас може з’явитися новий привід пишатися собою!

Сподіваємося, що наші поради про те, як правильно відпочивати, вам допоможуть і ви завжди будете сповнені сил, енергії і гарного настрою.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Очищення кишечника народними засобами

Про Очищення кишечника народними засобами ходить багато різних розмов. Одні кажуть, що цю процедуру необхідно проводити регулярно, хоча б один раз в тиждень, інші стверджують, що вона може призвести до…

Мішки під очима: причини, як позбутися?

Зміст: Причини мішків під очима Як позбутися від мішків під очима? Така дрібниця, як мішки під очима може кардинально зіпсувати настрій на весь день. А коли їх поява починає носити…

Запалення сечового міхура — цистит

Зміст: Що таке запалення сечового міхура? Що сприяє розвитку циститу або запалення сечового міхура? Яким буває цистит? Симптоми запалення сечового міхура Лікування запалення сечового міхура Запалення сечового міхура — цистит,…