Тільки для справжніх пані!

Як правильно вибрати парфуми для жінок та чоловіків

Як правильно вибрати парфуми для жінок та чоловіків

Справжні парфуми – це не просто розчин різних ефірних масел. Їх створення – це ціле мистецтво. Саме тому хороші високоякісні парфуми не можуть коштувати дешево. Непростий задачкою є і вибір аромату, який підкреслював би індивідуальність жінки і надавав їй неповторну чарівність. Щоб зрозуміти, як вибрати парфуми так, щоб «душа розгорнулася», варто скористатися нескладними правилами.

Як купувати парфуми

Купівля духів – досить відповідальна справа, адже їх не даремно називають невидимою одягом. Вони повинні не лише відображати аромат парфумерної композиції, але і доставляти задоволення їх власниці.

В спеціалізованих магазинах настільки багатий асортимент парфумерії, що важко вибрати щось одне. Кілька порад допоможуть полегшити цю задачу:

Особливості вибору

Аромат парфумів розкривається поступово. На початковому етапі виявляються різкі ноти, які дає спиртова основа. Виняток становлять масляні духи, яким варто віддавати перевагу. Значний вплив на сприйняття впливають і зовнішні фактори: присутність сторонніх запахів в магазині, взаємодія з шкірою, навколишня температура і вологість, і навіть час доби і погода.

Після випаровування основи починає розкриватися основний аромат. Він тримається майже добу і повинен стати головним орієнтиром у перевазі тих чи інших духів. Після основного ще на кілька годин залишається шлейф залишкового аромату. Щоб вирішити, які вибрати, краще спочатку придбати пробник із вподобаним ароматом і користуватися ним протягом двох-трьох днів. За цей час запах парфуму розкриється повністю, буде ясно, вам підходять ці духи чи ні.

При виборі духів треба керуватися й іншими факторами – в літній час краще вибирати аромати квітів і цитрусів, а взимку – деревні запахи. Денні духи повинні мати ніжний легкий аромат, а у вечірніх він може бути більш густим і пряним. Духи поділяються і за характером переважаючих ароматів.

Найпоширеніші аромати

Як правильно вибрати аромат?

Класифікація парфумерної продукції

Парфумерний асортимент класифікується також за концентрованості і стійкості ароматів.

Важливість правильного вибору

Давно помічено, що запахи здатні впливати не тільки на настрій, але навіть і на самопочуття. Якщо парфум вибрано правильно, то він повинен радувати і хвилювати, надавати впевненість і пробуджувати енергію. Запах ванілі знімає стрес, троянда і жасмин сприяють активним творчим процесам, цитрусові ноти в запахах освіжають, знімають втому.

Існують і такі аромати, які здатні викликати негативні емоції. Невідповідний запах може зіпсувати настрій і викликати головний біль. Тому так важливий правильний вибір для себе парфумерного кошти.

Особливості користування парфумами

В мистецтві користування парфумами також є свої правила, не знаючи про яких, можна зробити поширені помилки.

Вибір чоловічих ароматів

Як же вибрати парфуми для чоловіків? Представникам сильної половини складніше дається відвідування парфумерних магазинів, тим більше дегустація численних запахів. Зазвичай парфуми і туалетну воду для них жінки підбирають, орієнтуючись на свій смак і інтуїцію, і часто їх рішення виявляється вдалим.

Чоловічі аромати володіють більшою насиченістю, ніж жіночі, в їх склад додаються ноти, підкреслюють такі риси характеру, як сила, незалежність, індивідуальність.

Існує також таке поняття як «парфумерний етикет», який є частиною загальної культури. Він пов’язаний не тільки з умінням відповісти на питання, як вибрати парфуми, але і з мистецтвом їх «носіння». Вона не менш важлива, ніж визначення найкращого аромату. І головними принципами тут є доречність і помірність.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як підтягнути шкіру обличчя в звичайних домашніх умовах

Зміст статті: Чому шкіра на обличчі розтягується Як протистояти старінню шкіри Вправи для обличчя Масаж обличчя Компреси Маски Контрастне вмивання Стрічки для підтяжки шкіри Розтягуватися і не може завжди залишатися…

Як підстригти кінчики волосся і освіжити зачіску самостійно?

Зміст статті: Що потрібно знати про стрижку в домашніх умовах? Виявити проблемні місця Секрети техніки Моделюємо стрижку На замітку Жінки полюбляють змінювати зовнішність. Навіть незначна зміна зовнішності може вселити в…

Як підвищити тонус шкіри обличчя?

Зміст статті: Що включається в це поняття Причини негативних змін Способи відновлення Масаж краси Маски краси Маска з цитрусових Маска з листя калини Маска з огірка Ніхто не здатний зупинити…