Тільки для справжніх пані!

Як правильно фарбувати волосся: правила фарбування, які дадуть відмінний результат

Як правильно фарбувати волосся: правила фарбування, які дадуть відмінний результат

Три чверті жінок змінюють колір локонів, щоб підвищити впевненість у своїх силах як у професійному плані, так і в особистому житті. Найдорожча стрижка набуде завершеного вигляду лише тоді, коли колір буде підкреслювати обсяг, блиск і текстуру локонів.

Хоча сьогодні фарб для волосся на прилавках магазинів набагато більше, ніж десять років тому, фарбування пасом – це завжди суміш майстерності з мистецтвом. Фарбування волосся в домашніх умовах несе в собі багато плюсів: по-перше, це економно, по-друге, є можливість робити фарбування в будь-який зручний час, а не проводити півдня в салоні. Якщо дотримуватися певних правил, то можна легко отримати гарний результат на шевелюрі.

Правила фарбування в домашніх умовах

Якщо ви вирішили пофарбувати волосся самостійно, то прислухайтеся до порад про те, як правильно фарбувати волосся в домашніх умовах.

 • Обов’язково слід вивчити інструкцію про те, як правильно фарбувати волосся вдома.
 • Прикривайте плечі рушником або накидкою перед фарбуванням.
 • Завжди тестуйте фарбу, щоб не допустити алергії.
 • Фарбу потрібно Наносити на сухі чисті пасма, так як залишки коштів по догляду на них можуть вплинути на кінцевий результат.
 • Не керуйтеся кольором на упаковці. Потрібно користуватися таблицею на задній поверхні упаковки. Саме там видно, який колір можна одержати після фарбування.
 • Обов’язково надягайте рукавички для захисту рук.
 • Не Можна фарбувати волосся, пошкоджене хімічною завивкою, так як в результаті можна отримати зовсім не той колір, який очікувався.
 • Фарбування волосся вдома вимагає підготовки всього необхідного: фарба, кисть для фарбування, шпильки, скляна або керамічна чаша для розведення фарби.
 • Техніка фарбування

  Фарбування волосся в домашніх умовах повинна бути чіткою і швидкою. Перед початком процедури уважно ознайомтеся з інструкцією і проведіть тест на алергію. Потім потрібно накинути на плечі накидку, на руки надіти рукавички (зазвичай вони є в упаковці).

  Далі потрібно розділити шевелюру на 3 частини (центральна та скроневі). Зібрати кожну з них і закріпити шпильками.

  Фарбування рекомендується починати з задньої частини голови, так як вона є самою холодною зоною. В цій галузі потрібно брати кожну пасмо та наносити фарбу від коренів до кінчиків. Таким чином фарбувати дві бічні зони.

  Локони з нанесеною фарбою слід добре помасажувати, щоб пігмент розподілився по всій довжині. Потім зберіть у вузол всі пасма і витримайте час, вказаний в інструкції.

  В кінці процедури потрібно трохи сполоснути пасма і повторно помасажувати їх, добре промити проточною водою (поки вона стане зовсім прозорою). Після цього слід нанести захисний бальзам, який закріпить пігмент.

  Зазвичай однієї упаковки вистачає на волосся середньої довжини. Якщо ж ви – володарка довгих локонів, то напевно цікавитеся, як пофарбувати довге волосся самій собі. Як правило, вам буде потрібно 2 або 3 упаковки фарби.

  Як фарбувати довге волосся? Їх потрібно розділити на тонкі пасма (чим більше їх буде, тим рівномірніше ляже фарба). На кожну слід наносити фарбу від коренів і до самих кінчиків, потім скрутіть пасмо у вузлик і прихопіть шпилькою.

  Так пасмо за пасмом перед дзеркалом можна пофарбувати все волосся. Працювати треба швидко, щоб не було сильного тимчасового проміжку між пофарбованими і натуральними пасмами.

  Натуральні фарби для фарбування

  Природні барвники – відмінний засіб для отримання відповідного відтінку, не завдаючи шкоди локонам. Хімічні фарби містять шкідливі для здоров’я речовини, так як окремі складові цих фарб є сильними канцерогенами. Канцерогени накопичуються в організмі і викликають алергічні реакції і різні хвороби.

  Крім того, хімічні фарби погано впливають на шкіру голови і саме волосся. Тому багато жінок вважають за краще тонувати волосся натуральними засобами рослинного походження. Отже, як пофарбувати волосся в домашніх умовах за допомогою безпечних засобів?

  Найбільш поширені рослинні фарби:

  Цими натуральними фарбами жінки користувалися з давніх часів. Рослинні компоненти застосовували не тільки для поліпшення натурального кольору, але і для оздоровлення волосяного покриву.

  Природні пігменти цих барвників стійкі. Гамма кольорів різноманітна і красива: від золотистого до глибокого каштанового. Щоб отримати гарний відтінок, можна змішувати різні компоненти. Наприклад, чиста хна фарбує волосся в рудий колір, але при додаванні басми колір може стати темно-русявим або золотисто-каштановим. Зазвичай на упаковці з хною завжди є інструкція, як правильно фарбувати волосся.

  Рецепти натуральних барвників

  Як правильно пофарбувати волосся, яку фарбу краще застосувати? Косметологи стверджують, що якщо є захворювання шкіри голови, то хімічні фарби застосовувати однозначно не можна. Крім того, якщо ви дбаєте про здоров’я і красу, то вибирайте натуральні барвники. Вони точно не завдадуть шкоди вашому організму, а волосся додадуть ніжний відтінок.

  Майте на увазі, що після фарбування натуральними барвниками можна відразу фарбуватися хімічними фарбами. Якщо проігнорувати це правило, то хімічна фарба не вбереться, а волосся можуть пошкодитися. Отже, перейдемо до перевіреними рецептами:

  Для темно-коричневого відтінку, слід всипати в розчин трохи харчової соди. Для яскраво-рудого кольору потрібно змішати настій ревеню з хною (30 г ревеню на 70 г хни). Для золотистого кольору слід полоскати волосся настоєм кореня ревеню, приготованим в співвідношенні 1:10.

  Як пофарбувати довге волосся в домашніх умовах, застосовуючи натуральні фарби? Для цього інгредієнти слід взяти в подвійному або потрійному обсязі (залежно від довжини волосся).

  Забарвлення сивого пасма природними фарбами

  Сиві пасма асоціюються з літнім віком, і жінки дуже засмучуються, коли бачать першу сивину. Більшість жінок, проводячи самостійне фарбування волосся, в першу чергу хочуть зафарбувати сивину. Які ж природні компоненти можуть в цьому допомогти?

  Кожна жінка бажає бути яскравою та неповторною. Бажання змінюватися, виділятися з натовпу, зачаровувати і завойовувати дуже властиво сучасній жінці. Як правило, зміни починаються з зачіски. Весна – найкращий час для експериментів з кольором шевелюри, тим більше, що ви вже знаєте, як фарбувати волосся. А правильне фарбування волосся природними фарбами допоможе вам експериментувати без шкоди для здоров’я.