Тільки для справжніх пані!

Як правильно доглядати за бородою: розкриваємо тонкощі

Як правильно доглядати за бородою: розкриваємо тонкощі

Останнім часом у представників сильної половини людства стало модним носити бороду. Вона додає родзинку в образ чоловіка, підкреслює його індивідуальність і мужність. Однак подібний ефект можна отримати, якщо знати, як правильно доглядати за бородою, в іншому випадку неохайна рослинність на обличчі може тільки відштовхувати або викликати посмішки.

Дилема: відрощувати бороду чи ні?

На сьогоднішній день існує величезна кількість варіантів стрижок бороди, і самостійно визначитися з найбільш підходящим складно, особливо, якщо чоловік вперше вирішив кардинально змінити свій імідж.

Як правило, бороди умовно ділять на:

Якщо виникли сумніви, яка борода буде більш вдало виглядати і буде в принципі з нею комфортно, слід прислухатися до поради досвідчених барбершоперов.

Найкраще для початку відростити звичайну «эспаньолку», яка не потребує якогось спеціального догляду або навичок. Достатньо час від часу підрівнювати її. Якщо ніяких труднощів з невеликою борідкою не виникло, можна почати експериментувати з довжиною і формами. Тут вже важлива турбота. Не можна забувати постійно доглядати за бородою та вусами.

Що потрібно для догляду за бородою

Більшість новачків краще звертатися до професіоналів, однак ті, хто відчув свої сили і знає, що хоче, воліють догляд за бородою в домашніх умовах.

Щоб рослинність завжди виглядала охайною, стильною і доглянутою, необхідно мати під рукою тример, ножиці і гребінець. Також потрібні спеціальні засоби догляду за бородою та вусами.

Тример складається з двох широких пластин: менша за розміром стриже волосся, а велика – коригує їх довжину.

З допомогою приладу можна самостійно регулювати необхідну довжину волосків завдяки тому, що пластинки розсуваються на будь-яку відстань.

Тример – один з простих і доступних способів, як доглядати за бородою в домашніх умовах. Тим, хто тільки збирається освоювати цей прилад, рекомендується спочатку використовувати насадку для більш довгого волосся – так, у випадку невдачі, буде легше підкоригувати зовнішній вигляд.

Засоби по догляду

Щоб отримувати компліменти з приводу свого зовнішнього вигляду, важливо дотримуватися тонкощі, як доглядати за бородою.

Так само, як і шевелюра, рослинність на обличчі потребує уважного ставлення.

Для цього потрібні засоби для догляду за бородою. Під рукою завжди повинні бути наступні речовини.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як приготувати маски для обличчя від зморшок в домашніх умовах

Зміст статті: Загальні рекомендації до використання Маски з високою ефективністю Засоби для шкіри навколо очей Особливості харчування Будь-яка представниця прекрасної статі прагне завжди виглядати доглянутою незалежно від того, до якої…

Як правильно сидіти і працювати за комп’ютером?

Зміст статті: Правило № 1 Правило № 2 Правило № 3 Правило№ 4 Ефективні вправи для профілактики захворювання очей та хребта Комп’ютери дуже щільно увійшли в життя багатьох людей. Кому-то…

Як правильно розпарити обличчя перед процедурами дома

Зміст статті: Навіщо потрібно розпарювати шкіру? Розпарювання обличчя: порядок дій Як часто проводити процедуру? Загальні рекомендації Готові косметичні розпарювальні засоби Протипоказання Які трави Техніка виконання процедури Розпарювання з допомогою рушники…