Тільки для справжніх пані!

Як позбутися від мімічних зморшок в домашніх умовах?

Як позбутися від мімічних зморшок в домашніх умовах?

Мімічні зморшки у більшості жінок з’являються від звички піднімати брови, хмуритися, морщити ніс, а причиною їх виникнення прийнято вважати неприродний сміх або гримаси. Щоб позбутися від таких зморшок або, принаймні, зменшити їх прояв, можна відвідати салон краси, де вам запропонують ботокс або косметичні маски. Але від мімічних зморшок можна успішно позбутися і в домашніх умовах. Для цього потрібно навчитися контролювати прояв своїх емоцій, уникати надмірної напруги лицьових м’язів. При цьому потрібно повністю відмовитися від гримас і інших звичок, які згодом можуть призвести до появи зморшок мімічного характеру.

По-перше, щоб позбутися від мімічних зморшок, рекомендується уважно Вивчити своє обличчя перед дзеркалом, розглянути недоліки і намітити шляхи їх своєчасного усунення. Можна попросити близьких людей нагадувати вам про гримаси кожен раз, коли ви намагаєтеся насупитися і смієтеся неприродним сміхом. Щоб Розгладити зморшки на лобі, що дозволить виглядати значно молодше, достатньо трьох-чотирьох тижнів, але при цьому самоконтроль необхідний і надалі, щоб «плісировані» складки не з’являлися більше ніколи. На роботі можна Поставити перед собою невелике дзеркальце, щоб стежити за виразом обличчя, і своєчасно помічати спроби гримасничанья.

По-друге, якщо ви з якихось причин не можете звернутися в салони краси, щоб прибрати мімічні зморшки, вам необхідно щодня застосовувати наступні рекомендації. Коли ви знаходитесь вдома, читаєте, в’яжете або дивитеся телевізор потрібно Накласти на лоб своєрідну пов’язку. Для цього потрібно взяти невелику смужку дуже гладкою паперу або кальки і прикласти її до чола, рясно змащеного живильним кремом. Попередньо рекомендується ретельно розгладити рукою всі мімічні зморшки. А потім папір прикріпити будь вузькою стрічкою, шматком тканини або еластичним бинтом так, щоб краї паперової смужки виступали з-під пов’язки. При цьому брови і волосяний покрив зачіпати не потрібно.

Спочатку таку пов’язку потрібно тримати не більше п’ятнадцяти хвилин, в перший час вона може заважати, доставляти незручність і роздратування, але, бажаючи повернути молодість і розгладити мімічні зморшки самостійно, до цього більшість жінок звикають досить швидко. Згодом пов’язку можна накладати вечорами на тривалий час, щоб звички морщити лоб вже не виникало, а складки на шкірі разглаживались максимально природним чином.

Жінки, вік яких перевищує 35 років, можуть використовувати і Парафінову пов’язку окремими курсами по тижню кожну весну і осінь, коли обличчя найбільше потребує уваги й особливого догляду. Для цього просто доведеться замість крему наносити на шкіру лоба розплавлений парафін.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Харчова плівка для схуднення

Практично кожна жінка хоче трішки схуднути. Немає межі досконалості і, коли закінчується боротьба з обсягами, починається боротьба з апельсиновою кіркою. Як це ні дивно, але навіть стрункі жінки страждають целюлітом…

Як вибрати хороший і якісний шампунь?

Як вибрати правильний шампунь – питання непросте. Серед не однієї сотні шампунів, представлених сьогодні на ринку, дуже складно підібрати відповідний. І ще далеко не зовсім означає, що дорогою розрекламований шампунь…

Як отримати гарну засмагу?

Зміст: Помідор — помічник гарної засмаги Як отримати гарну засмагу? Їжте шпинат! Бурі водорості для засмаги Шоколад допомагає засмагати Риба для гарної засмаги З настанням літа і відпускного сезону багато…