Тільки для справжніх пані!

Як потрібно правильно засмагати без шкоди для шкіри

Як потрібно правильно засмагати без шкоди для шкіри

Вирушаючи відпочивати на море або за місто, ми сподіваємося не тільки зняти напругу і поправити здоров’я, але і отримати красиву шкіру теплого відтінку. Для подібного результату необхідно знати, як правильно засмагати на сонці, інакше можна просто обгоріти і покритися некрасивими плямами.

Що таке засмага?

Засмага – це реакція людського організму на вплив сонячних променів. Ультрафіолет, потрапляючи на шкіру, активізує вироблення пігменту меланіну, який додає шкірі темний відтінок для захисту від агресивного впливу.

Таким чином, засмага – це захисна реакція організму. Засмагла шкіра має потовщений роговий шар, що забезпечує додатковий захист від довгих ультрафіолетових і інфрачервоних променів.

Користь засмаги

Якщо дотримуватися всіх рекомендації про те, як правильно засмагати на море, сонячні промені нададуть позитивний вплив на ваш організм. Користь ультрафіолету полягає в наступному:

Шкоду засмаги

Все добре в міру, засмага – не виняток. Якщо перебувати на сонці занадто довго і в найбільш небезпечні годинник, то ніякої користі не буде, навіть якщо ви думаєте, що знаєте, як правильно загоряти. Нерозумне перебування під сонячними променями таїть у собі ряд небезпек:

Той, хто знає, як засмагати без шкоди для шкіри, навряд чи зіткнеться з цими неприємними наслідками сонячних ванн.

Обережно: сонце!

Як би сумно це не звучало, ніжитися під сонячними променями можна не всім. Протипоказаний загар при наявності таких захворювань:

Обмежувати перебування на сонці слід таким категоріям:

Кращий час для сонячних ванн

Інформування те, як потрібно правильно засмагати, необхідно почати зі відомостей про правильному часу для засмаги.

 • Ранкові години: з 8 до 11 годин ранку – найкращий час. Повітря зранку ще свіжий, а сонце злегка пригріває, не дозволяючи шкірі обгоріти.
 • Денні години. Засмагати вдень (з полудня до 16 годин) не можна. Ультрафіолетові промені в цей час стають прямими і довгими, вони несприятливо впливають на шкіру і можуть призвести до теплового удару.
 • Вечірні години. Увечері сонце знижує свою активність, і знову настає комфортний час для засмаги.
 • Люди кельтського фототипу – світлошкірі блондини і рудоволосі – повинні знати, як правильно засмагати на пляжі. Потрібна гранична обережність, адже біла шкіра виробляє недостатньо меланіну, а значить, у тих, чия шкіра бліда, високий ризик розвитку раку шкіри.

  Прості правила

  Дотримуючись нескладних правил, можна не тільки красиво засмагнути на море, але й зберегти та покращити своє здоров’я.

 • Перед відправленням на море проведіть м’який пілінг всього тіла підходящим скрабом. Процедуру слід повторювати до повернення з морського курорту щоб уникнути травмування шкіри.
 • Перед виходом з дому в сонячний день не умивайтеся з милом і не користуйтеся косметичними засобами на спиртовій основі, вони сильно сушать шкіру.
 • Користуйтеся сонцезахисними засобами з SPF не менше 40 одиниць. Наносьте засіб кожні 1,5 години і після водних процедур.
 • Обличчя і губи потребують більш сильною захисту. Для них підберіть крем бальзам з сонцезахисним фільтром від 50 одиниць.
 • Після купання в морі прийміть душ, витріть шкіру і нанесіть сонцезахисний крем.
 • Загоряючи на пляжі, виберіть місце подалі від води. Водна поверхня відбиває сонячні промені, посилюючи їх активність.
 • Частіше міняйте позу, щоб не згоріти.
 • Пийте більше води, щоб уникнути зневоднення організму.
 • Після повернення додому прийміть душ і обов’язково нанесіть на тіло зволожуючий молочко або крем, ці кошти не тільки наповнять шкіру вологою, але і зафіксують здобутий загар.
 • Відкриваємо сезон

  Беручи сонячну ванну вперше за сезон, ознайомтеся з правилами про те, як правильно засмагати на сонці після довгої перерви.

  Тільки знаючи про те, як правильно засмагати влітку, можна придбати красивий золотистий відтінок шкіри. Теплого вам сонечка!  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як не помилитись і правильно підібрати колір волосся

  Зміст статті: Як підбирати потрібний відтінок за кольоротипом Підбираємо фарбу для волосся під колір очей Корисні поради при виборі квітки фарби Прагнення жінок виглядати привабливо корінням йде в далеке минуле,…

  Як можна швидко позбутися від прищів на плечах і спині?

  Зміст статті: Чому виникає вугрі Гігієнічні процедури Як потрібно харчуватися Народні засоби від прищів на спині Нерідко навіть у володарів гладкою і чистою шкіри виникають висипання на тілі. При появі…

  Як краще одягтися на перше побачення хлопцю і дівчині

  Зміст статті: Поради для дівчат За Декілька простих правил Поради хлопцеві Кожна людина ретельно продумує, як одягнутися на перше побачення. Не дарма знаменита приказка говорить, що зустрічають по одягу, а…