Тільки для справжніх пані!

Як попросити прощення у хлопця? Поради для дівчат

Як попросити прощення у хлопця? Поради для дівчат

Зміст:

Далеко не всі відносини між чоловіком і жінкою розвиваються гладко. Адже кожна людина по-своєму егоїстичний і завжди прагне до того, щоб в першу чергу було комфортно йому, а не партнера. Саме на цьому тлі найчастіше виникають сварки між закоханими.

Прийнято вважати, що просити прощення у відносинах повинен обов’язково чоловік. Адже, як правило, молода людина є певним зберігачем любовного союзу і його лідером, від якого дівчина завжди чекає рішучих дій. Однак далеко не завжди причиною розладу стають якісь випадковості, вчинені хлопцем. І в таких ситуаціях прекрасній половині людства доводиться брати на себе всю відповідальність за долю обох партнерів і попросити прощення у хлопця.

Чому люди сваряться?

Існує безліч різних причин сварок між чоловіком і жінкою. Деякі з них є настільки дрібними, що вони навіть не варті того часу, який йде на примирення. Однак іноді розлад у стосунках виникає і досить-таки з серйозних причин, які можуть призвести пару до остаточного розриву.

Як же попросити прощення у коханого хлопця?

Як правило, багато представниць прекрасної статі ніколи в своєму житті не просили вибачення у молодих людей. І в той момент, коли це необхідно зробити, більшість дівчат просто не знають з чого почати.

 • Спосіб № 1 – серйозна розмова. Самим простим, але разом з тим і найбільш складним способом вибачення, є звичайна розмова. Адже якщо жінки – істоти емоційні, то чоловіки, навпаки, занадто раціональні. Саме тому щира і чесна розмова з другою половинкою часто закінчується красивим примиренням. Головне при цьому-визнати свою провину і повністю покається.
 • Спосіб № 2 – важливий подарунок. Багато вважають, що подарунок у вигляді примирення з чоловіком є не зовсім тим способом, який дійсно врятує відносини. Однак це чергова помилка, адже хлопці в глибині душі – звичайні діти, які теж люблять отримувати гарні та корисні подарунки. Однак такий сюрприз не повинен зачепити самолюбство молодого людини, і тим більше не повинен викликати почуття банального підкупу. У зв’язку з цим варто дарувати чоловікам не дорогі і розкішні, а важливі і значущі речі. Наприклад, можна зробити що-небудь своїми руками: спекти смачний пиріг, приготувати вишукану страву, написати красивий і романтичний вірш і т. д. Після такої уваги та подарунків не один молодий чоловік не встоїть перед коханою дівчиною, і в підсумку вона буде прощено.
 • Спосіб № 3 – визнання в любові і компліменти. Всі чоловіки, так само як і жінки, люблять чути в свою адресу приємні і заспокійливі слова. Саме тому для примирення з хлопцем дуже часто дівчата використовують виключно ласкаві і ніжні фрази. Крім того, досить ефективно діють на чоловіків і компліменти, адже вони їх не чули з самого раннього дитинства. Спробуйте в розмові з молодою людиною вимовити кілька слів про те, який він гарний, який у нього чудовий смак і пр., і ви побачите, як в його очах з’являється блиск і шанс на прощення. Однак варто зазначити, що такі комплементи не повинні звучати, як відкрита лестощі, так як в цій ситуації хлопець може розсердитися ще більше.
 • Таким чином, знайшовши правильний підхід до висловлення своїх щирих почуттів і каяття, будь-яка дівчина може попросити прощення у хлопця і знову підкорити серце свого чоловіка, який на короткий час значно віддалилося.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як сказати хлопцеві про почуття? Поради та рекомендації

  Тривалий час ти не здатна думати ні про що інше, як про нього? Подруги, книги, улюблені захоплення, їжа і багато чого іншого вже не приносять такої радості і задоволення як…

  Як зробити щоб кинув хлопець?

  Бувають ситуації, коли хтось дуже сильно подобається, потім ви починаєте зустрічатися, він дарує тобі квіти і цукерки і ти дуже щаслива… але з якихось причин тобі в один момент раптом…

  Як забути хлопця? Поради психолога

  Зміст: Поради психолога Забути хлопця і стати ще краще! Багато дівчат дуже важко переносять розрив зі своїми хлопцями. Всі з цим рано чи пізно стикаються. Звичайно, приємні спогади, фотографії, листування…