Тільки для справжніх пані!

Як почистити пухову подушку, пір’яну, диванну в домашніх умовах?

Як почистити пухову подушку, пір'яну, диванну в домашніх умовах?

Зміст:

Як відомо, правильно підібрана подушка забезпечує комфортний сон і повноцінний відпочинок. На сьогоднішній день представлено багато різних моделей. Це можуть бути квадратні, прямокутні подушки з штучним та натуральним наповнювачем.

Але при цьому вони вимагають правильного догляду, так як в подушці з часом накопичується багато пилу і в результаті розвиваються пилові кліщі. Давайте розберемося, як почистити подушку.

Можна почистити подушку самостійно в домашніх умовах?

Чистка подушок – це необхідна процедура. Звичайно, можна скористатися послугами хімчистки, або ж провести чистку в домашніх умовах. Але якщо подушку з штучним наповнювачем, можна просто випрати в пральній машинці, то при чищенні пухової або пір’яний знадобиться, трохи попрацювати.

Як почистити пухову подушку?

Пух – це один з найтепліших наповнювачів, так як зростає у водоплавних птахів, захищаючи їх від холоду.

Пухові ковдри і подушки добре зберігають тепло, при цьому не затримують вологу. Як правило, такі подушки довгий час зберігають свій об’єм і тому термін експлуатації досягає до 20 років.

Чистити пухові подушки досить клопітка справа, що займає багато часу. Якщо ви зважилися, то нижче наведено кілька рекомендацій.

Тепер потрібно набити новий напірник чистим і добре висушеним пухом і зашити.

Як почистити пір’яну подушку?

Напевно, мало хто не знає, що строк служби пір’яної подушки досягає не більше 5-6 років, після чого їх потрібно змінювати. Але навіть при такому короткому терміні служби пір’яна подушка вимагає регулярного чищення.

По-перше, пір’яна подушка сильно вбирає вологу і жири, які виділяються нашим тілом. Внаслідок чого, перо збивається грудками, і подушка стає жорсткою. По-друге, забивається пилом, що може викликати алергічні реакції.

Звичайно, можна видалити пил за допомогою пилососа. Однак цей метод не є ефективним, так як пил видаляється поверхнево.

Тому найбільш ефективним методом залишається прання пір’яної подушки. Слід зазначити, що цілком прати подушку можна, так як вона візьметься грудкою, який розбити практично неможливо.

Для чищення подушки знадобиться:

Що робити

 • Перед початком прання потрібно набрати ванну з теплою водою (не більше тридцяти градусів) і додати мило або порошок.
 • Розпороти старий напірник і витягнути перо у мильний розчин.
 • Після чого залишити на кілька годин, для того щоб прибрати неприємні запахи і зайву бруд.
 • Злити мильну воду і прополоскати перо кілька разів.
 • Розкласти в мішечки і добре віджати.
 • Розвісити мішечки з пером в добре провітрюване місце і сушити, при цьому постійно струшувати, щоб перо не збився.
 • Після висихання щільно набити напірник і зашити.

  Як почистити диванну подушку?

  Як відомо, диванні подушки дуже часто забруднюються і тому їх необхідно постійно чистити.

  Для чищення подушок в домашніх умовах знадобиться:

  Для початку потрібно добре вибити пил з подушки. Після чого гарненько пропилососити. Тепер праскою з парою гладимо подушку, щоб наявні мікроби, бактерії і кліщі загинули. І знову пропилососити.

  Дуже важливо, подушки з будь-яким наповнювачем регулярно просушувати і провітрювати на свіжому повітрі, для того щоб не залишалася зайва волога.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як прати шовк? Як обполіскувати, чистити, сушити речі з шовку?

  Зміст: Як прати речі та білизна з шовку? Як полоскати шовкова білизна і вироби з шовку? Як сушити речі з шовку? Шовкові вироби часто відносяться до числа найбільш шанованих і…

  Що таке гобелен? Історія гобелена

  Зміст: Що таке гобелен Екскурс в історію Як роблять гобелен Особливості і використання Гобелен: життя, відтворена в полотні… Людська потреба прикрашати своє житло здавна породжувала різноманітні форми прикладного майстерності, але,…

  Прикмети — синиця залетіла у вікно або будинок, стукає в вікно чи села на нього

  Зміст: Прикмета — синиця залетіла у вікно Прикмета — синиця б’ється у вікно Синиця залетіла на балкон — прикмета Синиця в будинку — прикмети і тлумачення Синиця сіла на вікно…