Тільки для справжніх пані!

Як підстригти кінчики волосся і освіжити зачіску самостійно?

Як підстригти кінчики волосся і освіжити зачіску самостійно?

Жінки полюбляють змінювати зовнішність. Навіть незначна зміна зовнішності може вселити в представницю прекрасної статі сили і впевненість у собі. А як це піднімає настрій, погодьтеся!

Так, що говорити, навіть на світ дама починає дивитися зовсім інакше: свіжо, гордо, по-новому. А впевнена і самодостатня особистість – це запорука створення сильної індивідуальності, досягнення нових висот, відчуття повноти життя.

Найпростіше, що можна зробити, – підстригти кінчики волосся в домашніх умовах. Сказано – зроблено. Руки беруть ножиці, очі зорово окреслюють обсяг робіт. Отже, як підстригти кінчики волосся самостійно, щоб позбутися посічених кінчиків і освіжити зачіску в цілому? Давайте дізнаємося основні правила.

Що потрібно знати про стрижку в домашніх умовах?

По-перше, приготуйте заздалегідь все необхідне:

Тепер залишилося зрозуміти, як правильно підстригти пасма.

Виявити проблемні місця

Ви хочете підрівняти пасма і цікавитеся, як підстригти посічені кінчики? Але для початку потрібно виявити наявність пошкоджених волосся.

 • Уважно розгляньте локони. Якщо при розчісуванні ви помічаєте кілька відгалуженнях неслухняних волосинок, які відокремлюються від пасма, то саме вони мають посічені кінці.
 • Другий метод визначення: потрібно зібрати волосся в кінський хвіст, розчесати і оглянути. Якщо побачили зигзаги або нерівності на поверхні хвоста – це і є шукані пошкодження.
 • Правило номер три радить нам пошукати зламані або нерівні волосинки. Неправильна форма свідчить про наявність пошкоджень.
 • Секрети техніки

  Так як самостійно підстригти локони? Якщо оволодіти необхідними знаннями, то підстригання виявиться зовсім нескладним. У цьому допоможе послідовність дій і точність виконання наступних етапів:

  Моделюємо стрижку

  В домашніх умовах самій собі можна злегка підрівняти і всю зачіску. На основі вже отриманих азов відносного того, як підстригти кінчики волосся, можна поекспериментувати і зі стрижками.

  Один з простих методів модернізації зачіски – виконання драбинки. Що для цього необхідно? Для початку зволожте волосся і розчешіть. Подальший хід дій виглядає так:

  Другий вид зачіски – коротка стрижка. Як зробити модне каре? Це цілком можливо:

  На замітку

  Кажуть, що дамам стрижку краще всього робити в середу, п’ятницю і суботу. Ці дні вважаються жіночими, значить, в ці дні потрібно присвячувати догляду за собою. Крім того, астрологи радять підрівнювати волосся на молоду або зростаючу місяць. І пов’язують зростання волосся з зростаючим диском місяця. Так це чи ні – покаже ваша власна практика. Але, як показує життя, народні мудрості все ж знаходять своє підтвердження в реальності.

  Тепер вам відомо, як правильно підстригти і освіжити зачіску. Але як часто можна обрізати волосся? Тут в ролі порадників виступають досвідчені перукарі. Вони стверджують, якщо ви помітили посічений локон, то проводити подібну процедуру потрібно не рідше одного разу на два місяці. Зіпсований волосся нічим не відновиш, тому його потрібно лише зрізати.

  Милі дами, підрізати кінчики або освіжити зачіску своїми руками зовсім не складно. Потрібно запастися необхідними інструментами і виділити трохи вільного часу. Коли наб’єте руку, то навіть нова стрижка займе у вас всього 5 хвилин. Купуйте корисний досвід, стрижіть себе і своїх близьких. Хто знає, можливо, це стане вашим покликанням?..



  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як підвищити тонус шкіри обличчя?

  Зміст статті: Що включається в це поняття Причини негативних змін Способи відновлення Масаж краси Маски краси Маска з цитрусових Маска з листя калини Маска з огірка Ніхто не здатний зупинити…

  Як очистити пори на обличчі домашніми засобами

  Зміст статті: Показання та обмеження Розпарювання Процес очищення Звуження пор Зволоження Профілактика Пори – це складова частина шкірних покривів, яка виконує найважливіші функції пом’якшення і зволоження. Але, на жаль, вони…

  Як потрібно правильно засмагати без шкоди для шкіри

  Зміст статті: Що таке засмага? Користь засмаги Шкоду засмаги Обережно: сонце! Кращий час для сонячних ванн Прості правила Відкриваємо сезон Вирушаючи відпочивати на море або за місто, ми сподіваємося не…