Тільки для справжніх пані!

Як підібрати одяг по типу фігури. Які існують типи фігури?

Як підібрати одяг по типу фігури. Які існують типи фігури?

Знову нічого вдягти… Кожна жінка хоч раз, але говорила цю фразу. При цьому шафа може бути сповнений нарядів. Так добре вигляд в магазині, вдома ці ж речі не складаються у бажаний образ.

Для того щоб уберегти себе від розчарувань і непотрібних витрат, достатньо вивчити особливості своєї фігури. Визначивши тип фігури ви зможете швидко підібрати гармонійний наряд для будь-якої ситуації. Давайте розглянемо, як підібрати одяг по типу фігури.

Умовно можна виділити 5 типів фігури.

Для цього типу характерна слабко виражена талія при приблизно рівних обсягах стегон і плечей. Завдання жінки з такою фігурою – візуально створити лінію талії. Для цього підійдуть сукні із запахом, приталені плаття з пишною спідницею ну і звичайно ж всілякі пояси і ремені. Не бажані прямі силуети.

У жінок цього типу також слабко виражена талія при загальній округлості фігури. Основне завдання, шукаючи відповідь на питання – це подовжити силует, зробивши акцент на ногах і грудях. Найпростіше рішення – багатошаровий одяг. Абсолютно протипоказані моделі одягу із заниженою талією.

Це ваш тип, якщо у вас вузькі плечі при широких стегнах. У цьому випадку важливо візуально збалансувати фігуру, маскуючи повноту нижньої частини тіла. Добре підійдуть сукні в стилі ампір і широкі, хвилясті спідниці. Уникайте мішкуватою одягу.

Широкі плечі і груди при тонкій талії і стегнах – ось особливості такого типу. Звичайно, бажано підкреслити плюси фігури, тобто тендітну талію. Жінкам такого типу можна порекомендувати носити моделі з заниженою талією і V-подібними вирізами, облягаючі штани і уникати акцентів на верхній частині фігури (наприклад, таких як об’ємні светри, особливо з великим малюнком).

Тонка талія, стегна і плечі приблизно однакової ширини – це ідеально збалансована фігура. Її щасливим власницям підійдуть будь-які фасони.

Ви без праці знайдете свій тип фігури серед перелічених. Дотримуйтесь цих нескладних рекомендацій і про вас можна буде сказати — «у всіх ти дівиця нарядах хороша».Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як виглядати молодше? Поради, як стати молодше?

Зміст: Відпочинок щоб виглядати молодше Прогулянки для молодості Правильне харчування щоб виглядати молодо Креми, маски для омолодження шкіри Міміка і її роль на молодість Виглядаємо молодше за допомогою оновлення гардеробу…

Народні засоби для росту вій. Рецепти масок і компресів для вій

Зміст: Масло для росту вій Маски для росту вій Відвар для прискорення росту вій У всіх людей війки постійно відростають і випадають. Кожна окрема вія живе близько півроку. Однак відростити…

Як швидко відновити волосся в домашніх умовах? Маски з медом, какао, ромашкою, травами

Зміст: Маски для відновлення волосся Медова маска для відновлення волосся Маска з какао для відновлення волосся Маска з ромашкою для волосся Трави для відновлення волосся Якщо жінка чи дівчина хоче…