Тільки для справжніх пані!

Як омолодити шкіру обличчя?

Як омолодити шкіру обличчя?

Старіння шкіри обличчя може підкрастися непомітно – вже років до тридцяти. І це зовсім не дивно, адже всі люди кожен день навантажують м’язи свого обличчя посиленою роботою – посміхаються, жмуряться, мружаться, хмуряться, а потім дивуються, звідки ж взялися ці мімічні зморшки. З роками шкіра набуває сухість і в’ялість, тому що організм втрачає все більше рідини, а речовин, що допомагають шкірі мати здоровий і молодий вигляд, таких як колаген і еластин, стає все менше, таким чином, з’являються зморшки. Якщо ви досить рішучі і володієте необхідними для цього коштами, то можете піти в клініку пластичної хірургії, де професіонали підтягнутий шкіру обличчя, приберуть мішки під очима, приховають зморшки. Або, в крайньому випадку, якщо ви не хочете миритися з віковими змінами, то можете піти менш радикальним шляхом – омолодити шкіру обличчя нехірургічним методом.

Як же омолодити шкіру обличчя? Найпоширенішими нехірургічними (або малоінвазивними) способами омолодження шкіри обличчя є фотоомолоджування, ультразвуковий пілінг, хімічний пілінг, наприклад, фруктовий пілінг, мезотерапія, дермабразія.

Фотоомолодження – процедура швидка і дієва, абсолютно безболісна і безпечна, завдяки чому жінки в Європі активно її застосовують. Апарат дає шкірі пучок яскравого світла, який практично моментально поглинають верхні і нижні шари шкіри, таким чином, прискорюючи роботу клітин. Всі процеси в шкірі пожвавлюються, посилюються обмінні дії і біохімічні реакції, внаслідок чого шкіра отримує багато колагену і еластину. Крім того фотоомолодження додатково захищає від інфекцій і перешкоджає розвитку вугрової хвороби.

Наступний вид омолодження без операції – лазерний пілінг. Це практично безболісна процедура, яка омолоджує шкіру обличчя тепловим впливом. Промінь лазера скорочує колагенові волокна, завдяки чому шкіра підтягується, кількість колагену швидко збільшується, що сприяє поліпшенню пружності і еластичності шкіри, а також згладжування зморшок.

Хімічний пілінг, який буває поверхневим, середнім і глибоким, означає видалення кислотою поверхневого шару епідермісу, завдяки чому відбувається заміна старих клітин на нові. Як правило до складу препарату для хімічного пілінгу входить фенол, який можна наносити тільки шкіру обличчя. Хімічний пілінг дозволяє забути про гіперпігментації шкіри обличчя і особливо дієвий у боротьбі з неглибокими зморшками. Незважаючи на те, що ця процедура дає найбільш видимий ефект омолодження шкіри обличчя, вона вельми неприємна з-за великої кількості побічних ефектів і протипоказань.

У деяких випадках мезотерапія рекомендована жінкам у віці від тридцяти років і вище. Під час цієї процедури під шкіру вводяться речовини, які призначені для живлення клітин епітелію. Завдяки мезотерапії шкіра отримує більше колагену, клітини тканини епітелію активізуються, стінки капілярів стають міцнішими, а шкіра більш пружною.

Процедура під назвою дермабразія представляє собою глибокий пілінг, який здійснює швидко обертається фреза зі спеціальною твердою поверхнею. Апарат шліфує шкіру, згладжуючи поверхневі зморшки, пом’якшує рельєф обличчя і пігментні плями. Процес цей досить болючий, тому його використовують в рідкісних випадках. Крім того, він має протипоказання, і навіть побічні ефекти. Відновлення триває досить довго – близько двох тижнів. Інший аналогічний більш щадний варіант з меншими наслідками – мікродермабразія, курс якої триває довше (від 10 до 12 сеансів). Мікродермабразія застосовується для освіження шкіри обличчя, вирівнювання кольору і скорочення пігментації.

Як ще омолодити шкіру обличчя? Крім згаданих, можна назвати популярний в даний час хірургічний метод омолодження обличчя – запровадження безпечних біополімерних гелів, сприяють розгладженню шкіри. Найбільш результативно застосування ботокса, який припиняє роботу м’язів шкіри на кілька місяців, внаслідок чого зникають навіть самі глибокі мімічні зморшки. Пластична операція – самий радикальний спосіб повернути колишню молодість, а при виборі персонально відповідного варіанту найкраще варто порадитися з фахівцем – дерматологом-косметологом в спеціальній клініці.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Маски для обличчя з алое

Зміст: Маска з алое для сухої шкіри Маска з алое для сухої і нормальної шкіри Алое для жирної шкіри Омолоджуюча маска з фруктами і алое Маска для всіх типів шкіри…

Як підібрати колір волосся?

Зміст: Жінки теплого типу і колір волосся Колір волосся для жінок холодного типу Як же правильно вибрати свій тон? Мода постійно змінюється, це стосується і моди на довжину і колір…

Як підтягнути груди в домашніх умовах? Народні засоби і методики

Зміст: Вправи, щоб підтягти груди Гідромасаж і масаж Косметичні народні засоби для красивою, підтягнутою грудей Жіноча груди воістину є окрасою кращої половини людства. І не має значення, велика вона чи…